Hopp til innhold

SWIX-rennet

SWIX-rennet (tidl. Vind-rennet) er åpent for alle klasser fra 8 år til senior, og arrangeres som enkeltstart klassisk for 8-12 år og fellesstart med skibytte for 13 år t.o.m. senior. J/G 8-10 år går 1,5 km, J/G 11-12 år går 2 km. J/G 13-14 år går 2 x 1,5 km, J 15-16 år og G15 år går 2 x 2,5 km, G16 år går 2 x 3,75 km. Kvinner junior og senior går 2 x 3,75 km, Menn junior og senior går 2 x 5 km. Rennet inngår i årets Totenbank Cup for klassene 11-14 år.

  • Når: 20.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Vind skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse FH G 13 år stående Øvelse 1+1 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 115
Start 20.01.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 130
Start 20.01.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 115
Start 20.01.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 130
Start 20.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 130
Start 20.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

FH G 13 år stående - 1+1 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lykken, Endre Engeskog Klubb Vind IL Klasse FH G 13 år stående Øvelse 1+1 km Skiathlon

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Odd Martin Husby Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Manum-Farstad, Benjamin Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nomerstad, Sondre Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangen, Jørgen Hansen Klubb Varde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Waarnes-Barthel, William Berny Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Odin Holen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fremstad, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lønstad, Kim Markus Åmodt Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molden, Espen Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engum, Halvard Klubb Varde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garvik, Audun Nilsson Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klavenes, Vemund Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Anders Evensen Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røise, Eirik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Magnus Bjørke Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønningen, Sebastian Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønningen, Sander Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørlie-Sannes, Emre Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thune, Erik Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 1+1 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Bergsbakken, Magnus Klubb Etnedal Skilag Klasse G 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Jakobsen, Vebjørn Klubb Nordre Land IL Klasse G 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Koll, Kristoffer Eriksson Klubb Torpa Ski Klasse G 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Nerli-Østby, Sebastian Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Ramnefjell, Teodor Trygveson Klubb Fluberg Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Slåttsveen, Sigurd Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Solbrekken, Einar Kristoffer Lundene Klubb Bagn IL Klasse G 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Strøm, Kristian Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon

G 14 år - 1+1 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Hanserud, Fredrik Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Holt, Syver Viksås Klubb Svea Skilag Klasse G 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Molstadkroken, Even Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon

G 15 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Molden, Ola Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 16 år - 3,75+3,75 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Johansen, Vetle Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 16 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Linus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brusveen, Trym Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dotseth, Alfred Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ensrud, Lars Alexander Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Mathias Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klavenes, Sindre Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mylsbråten, Aleksander Skeie Klubb Svea Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skoglund, Alex John Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snipstad, Bastian Stenseng Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Sondre Holen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergene, Mathias Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hasle, Nikolai Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmestad, Johan Vik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lønstad, Kent André Åmodt Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Julian Engum Klubb Varde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Paulseth, Hans Torje Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stensvold, Julian Blichfeldt Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Markus Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thirud, Harald Eimar Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mari Wang Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakke, Karen Othilie Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kravdal, Eline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringen, Leanna Moen Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rosendal, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strangstadstuen, Helle Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Waarnes-Barthel, Maria Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Emilie Husby Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gule, Ella Andersdatter Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordseth, Ingrid Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snipstad, Evelina Stenseng Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staven, Selena Marie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thirud, Margrethe Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skoglund, Vera Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slettmo, Katrine Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vesteng, Agnes Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 1+1 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Fevang, Emilie Klubb Etnedal Skilag Klasse J 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Rosendal, Anna Klubb Skrautvål IL Klasse J 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 13 år Øvelse 1+1 km Skiathlon

J 14 år - 1+1 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe-Velo, Frida Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Fegri, Ane Robøle Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Garvik, Marte Nilsdotter Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Kravdal, Marie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Molstadkroken, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Mylsbråten, Amalie Skeie Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Ringen, Carene Moen Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Røise, Nora Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 1+1 km Skiathlon

J 15 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 16 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordseth, Rakel Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staven, Ingrid Emilie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørbøen, Tuva Hovdenakk Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulberg, Synne Klubb Skrautvål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulsrud, Anna Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Line Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dyste, Silje Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engum, Solveig Klubb Varde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fagerhaug, Stina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, One Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 3,75+3,75 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon

K 18 år - 3,75+3,75 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Otilie Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon

K 19/20 år - 3,75+3,75 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon

M 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 19/20 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
NIF-EPI02, 02
Foto: Håkon Mosvold Larsen, NTB Scanpix