Hopp til innhold

Sjusjørennet 2018

  • Når: 09.12.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sjusjøen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.12.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 115
Start 09.12.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 09.12.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 115
Start 09.12.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 09.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 09.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahlen, Eirik Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Harstad, Jakob Håvard Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Næroset IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Natanael Arn Østvig Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenden, Albert Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahlen, Ola Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røisland, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Buraas, Bjørnar Jesnes Klubb Åsmarka IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøhm-Wang, Markus Wilhelm Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Håkon Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løken, Jørgen Klubb Feiring IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thue, Oscar Vincent Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brenden, Isak Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engebakken, Kristian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Emil Klubb Setskog IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bentzen, Olaus Oserud Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gaden, Marius Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hungerholt, Markus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindaas, Mats Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mobrenna, Even Klubb Disenå IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sømoen, Brage Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørlie, Stian Måseide Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlen, Oskar Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vesterby, Matias Nikolai Klubb Oppegård IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øien, Sivert Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvstad, Leander Tiller Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haave, Syver Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Næroset IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stiansen, Sanna Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slettmo, Katrine Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sveadalen, Vilde Klubb Åsmarka IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Serrouya, Ruby Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ytterbø, Astrid Juli Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Höglund, Emma Kristine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hemstad, Vårin Sæther Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdedalen, Silje Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langsethagen, Kristina Franklin Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Jenny Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strømmen, Ingrid Rindal Klubb Brøttum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullikstad, Eva Christine Gløtvold Klubb Røros IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mallaug, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Taarud, Ingrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høiby, Karoline Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drabløs, Elise Røer Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Hallvardsdottir Aspelund, Solveig Maria Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagen, Petter Solberg Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strandhaug, Fredrik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ytterbø, Sondre Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Aksel Emil Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Emil Klubb Spydeberg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Næss, Øistein Fagerli Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bertelsen, Henrik Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Frøisland, Eskil Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsrud, Ole Christian Klubb Bjerke IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karterud, Herman Andre Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindaas, Even Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rasmussen, Sander Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rustad, Sigurd Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ekrem, Ole Eirik Fuglehaug Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Folkestad, Ole-Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Sindre Klubb Spydeberg IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kaiser, Sven-Erik Markhus Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Leren, Tore Klubb Tolga IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordaas, Svein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordbotten, Øystein Klubb Sandnes Skiskytterlag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skinstad, Petter Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skogsholm, Vinjar Klubb Åslia Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Solvåg, Christian Stavsetra Klubb Ørje IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Toftegaard, Lars Amund Arntzen Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
Foto: Geir Olsen, NTB Scanpix