Hopp til innhold

Øyersprinten

Øyersprinten er en poengsprint som gjennomføres i fri teknikk med inntil 8 utøvere pr heat. I traseen vil det være elementer som kuler, staup, etc. Rennet inngår i årets GD Cup.

  • Når: 24.02.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Mosetertoppen skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holth, Mathias Rogdar Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rudi, Amund Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Krokeide, Christer José Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Håvard Berget Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mæhlum, Jhon Vetle Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nybakken, Eirik Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nyrud, Erik Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ulberg, Knut Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Woxen, Harald Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Danielsen, Martin Eckholdt Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Holth, Philip Rogdar Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Kristoffer Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kjerkreit, Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mallaug, Lars Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Prestrud, Trym Sørum Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rustad, Sigve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Mathias Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Tobias Klubb Sel IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sperstad, Ivar Kjesbu Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tarud, Even Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wik, Per Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Marcus Berget Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nesse, Alexander Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Reistad, Henning Olesen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øien, Vetle Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Sander Dolve Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Eirik Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lauglo, Jonas Holth Klubb Skimt - Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nybakken, Edvard Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ulberg, Petter Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Øien, Sivert Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Emma Klem Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kjerkreit, Ingrid Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Madslien, Magnhild Olive Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nordby, Julie Fiskaa Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rustad, Guro Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Ingvild Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Aarstad, Stian Klubb Rømskog IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Berland, Matilde Aurstad Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Engebretsen, Caroline Dolve Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Finborud, Andrea Bryhn Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lie, Henriette Hagen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Opjordsmoen, Øyvor Berge Klubb Oppegård IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Staune-Mittet, Alida Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stiansen, Sanna Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Liv Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Liv April Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hammershaug, Sara Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rønnestad, Eiril Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Røros, Hedda Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Mathea Klubb Sel IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Slettmo, Katrine Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lindblad, Julie Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lundstuen, Borghild-agnethe Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Regstad, Nora Mathea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Serrouya, Ruby Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Åsne Oline Klubb Tormod Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Doseth, Tonje Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvernerud, Anine Schrader Klubb Dikemark IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Katinka Lie Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Madeleine Klubb Sel IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haanshus, Olivia Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Krokeide, Rakel Ariela Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Møller-Rokstad, Cecilia Andresen Klubb Oppegård IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nascimento, Amirah Yamina de Lima Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Opjordsmoen, Guro Berge Klubb Oppegård IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Anna Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tarud, Maja Klubb Tormod Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vollen, Hanna Klubb Heidal IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Dustin Satloff/Getty Images/AFP