Hopp til innhold

Finale cuprenn 2019

Felles avslutningsrenn for alle kretscuper. Fri teknikk/duathlon

  • Når: 06.04.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Lygna
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.04.2019
Meld meg på

Annen informasjon

  • Adresse: Ole Kristian Borgli 2760 BRANDBU
  • Telefon: 46919757
  • E-post: ski@brandbuif.no
  • Kontonummer: 20202413332
  • Hjemmeside: http://ski.brandbuif.no
  • TD: Jan Sverre Seierstad
  • TD: Ole Henrik Evensen
  • Rennleder: Ole Kristian Borgli

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse FH G13 Stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 100
Start 06.04.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 06.04.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 06.04.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 06.04.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 06.04.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 06.04.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 06.04.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 06.04.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 06.04.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100
Start 06.04.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 06.04.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 06.04.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 06.04.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 06.04.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 06.04.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 06.04.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100
Start 06.04.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 06.04.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 06.04.2019 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 06.04.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybakken, Eirik Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulberg, Knut Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletten, Tobias Klubb Sel IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Edvard Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunheim, Lisa Sofie Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletten, Mathea Klubb Sel IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Slettmo, Katrine Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vesteng, Agnes Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Serrouya, Ruby Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fegri, Ane Robøle Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Mathea Edle Rundgren Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Silje Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Håkon Mosvold Larsen, NTB Scanpix