Hopp til innhold

Heidalsrennet

Fri teknikk, enkeltstart. Rennet inngår i årets GD Cup.

  • Når: 09.03.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Heidal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 09.03.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 09.03.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 09.03.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 09.03.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 09.03.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 09.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 09.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 09.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 09.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 09.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 09.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 09.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 09.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 09.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 09.03.2019 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 09.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellingsbø, Siver Klubb Heidal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rudi, Amund Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Håvard Berget Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybakken, Eirik Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandodden, Halvor Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sunde, Mats Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulberg, Knut Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wistad, Sigurd Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Danielsen, Martin Eckholdt Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mallaug, Lars Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rustad, Sigve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletten, Tobias Klubb Sel IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sperstad, Ivar Kjesbu Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tarud, Even Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haave-Langrekken, Oliver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øien, Vetle Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellingsbø, Sverre Klubb Heidal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solstad, Lucas Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wadahl, Magnus Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djupdalen, Hans-Anton Klubb Heidal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Eirik Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Edvard Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Simen Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øien, Sivert Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Eline Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Alme, Ingvild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Ida Bergsbakken Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmen, Therese Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rustad, Guro Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Ingvild Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aurmo, Ragna Klubb Lom IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupdalen, Ragnhild Klubb Heidal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haave-Langrekken, Minda Klubb Sør-Fron IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie, Henriette Hagen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rudi, Marthe Klubb Heidal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stiansen, Sanna Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øyen, Mina Klubb Lom IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Liv April Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruheim, Mari Hvitsand Klubb Skjåk IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dalheim, Ingrid Rusten Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn El-Gamal, Selma Hatem Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Ingrid Marie Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammershaug, Sara Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Horgen, Hannah Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønnestad, Eiril Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletten, Mathea Klubb Sel IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Slettmo, Katrine Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Kristine Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Alme, Åshild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bekkevold, Liv Emma Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundstuen, Borghild-agnethe Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Serrouya, Ruby Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vollen, Mari Klubb Heidal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletten, Åsne Oline Klubb Tormod Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steinruck, Sophie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Linderud, Johanne Haugen Klubb Dombås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Kaia Elen Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tarud, Maja Klubb Tormod Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vollen, Hanna Klubb Heidal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Dustin Satloff/Getty Images/AFP