Hopp til innhold

Natrudstilrennet

Natrudstilrennet lørdag 8. desember, fri teknikk. Alle klasser fra 8 år t.o.m. senior, inkl. FH stående. Rennet er også FIS-renn for damer og herrer senior.

  • Når: 08.12.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Natrudstilen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.12.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 08.12.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 08.12.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri

FH Menn senior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Korpela, Heikki Klubb FIN Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri
Navn Letrud, Alexander Klubb Øyer-Tretten IF Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Conrad Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fougner, Olav Dalsveen Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jacobsen, Sondre Ringen Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Saxegaard, Simon Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Benjaminsen, Magnus Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hokstad, Johan Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Natanael Arn Østvig Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Parthaugen, Martin Klubb Torpa Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Riise, Oscar Birk Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røisland, Håvard Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandodden, Halvor Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solbakken, Linus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wefling, Halvard Angard Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østvold, Tobias Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Kristoffer Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Kine Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Prestrud, Trym Sørum Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røise, Eirik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønningen, Sebastian Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønningen, Sander Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundgaard, Lavrans Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wik, Per Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen-Eriksen, Emil Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerdalen-Nilsen, Sigmund Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jøranli, Sindre Klubb Torpa Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Eirik Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røisland, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tennstrand, Syver Moseng Klubb Mesnali Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ørbæk, Kristian Limbodal Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnsengen, William Wøllo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hokstad, Petter Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Korshavn, Jonatan Heimdal Klubb Nordre Land IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løken, Jørgen Klubb Feiring IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvseth, Håkon Klubb Åsmarka IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gran-Vollund, Philip August Klubb Vingrom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Tobias Sommerstad Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Emil Klubb Setskog IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nysveen, Oliver Fournaros Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tvedt, Ulrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wedum, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bentzen, Olaus Oserud Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bryhni, Morten Solvang Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Galåen, Johannes Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gregersen, Vegard Klubb Vingrom IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hungerholt, Markus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Nybergsund IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mobrenna, Even Klubb Disenå IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svensen, Sindre Grøv Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sømoen, Brage Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørlie, Stian Måseide Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wefling, Åsmund Angard Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rygh, Benjamin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Saxegaard, Fredrik Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solbraa, Sigurd Asphoug Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingierd, Håkon Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Eirik Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Jamie Jack Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelke, Helene Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sanderlien, Sara Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Ingvild Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Antonsen, Liv April Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berland, Matilde Aurstad Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krüger, Ida Kiara Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mythen, Elise Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røhjell, Julie Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stiansen, Sanna Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sønsteli, Ida Larsen Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gran-Vollund, Maria Victoria Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammershaug, Sara Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Oline Ringen Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Næstad, Johanna Elisabeth Pettersen Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røros, Hedda Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Slettmo, Katrine Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Revelj Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øie-Kjølstad, Ailin Montejo Klubb Nybygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Serrouya, Ruby Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaug, Sunniva Raddum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronrud, Sara Agnethe Granvang Klubb Nordre Land IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kravdal, Marie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringstad, Ingeborg Buskenes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røise, Nora Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fodstad, Hanna Lerche Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Halstensen, Anine Skjæret Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Alme, Linnea Wolden Klubb Hernes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Jenny Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Walcher, Witta Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mythen, Signe Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerdalen-Nilsen, Rebekka Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hultmann, Mie Viberg Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Næstad, Andrea Pettersen Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandodden, Oda Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solbraa, Mathea Asphoug Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tyrom, Kristiane Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybwad, Victoria Klevan Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kravdal, Kristine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rud, Maja Friis Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletvold, Thea Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørgum, Caroline Grotøy Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bolin, Ingvild Soland Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Høiholt-Vågsnes, Kirsti Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kong, Weijia Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ma, Jiale Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Yilamujiang, Dinigeer Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dehn, Marthe Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Høiby, Karoline Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Neraas, Lisa Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rolfsen, Ingrid Thune Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Talidawubieke, Dinaer Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bathe, Nichole Klubb GBR Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Berlandstveit, Ingvild Klubb Hålandsdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bredalen, Anne Marit Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gangsø, Marie Renée Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hallvardsdottir Aspelund, Solveig Maria Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hatling, Andrine Øverland Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hønsi, Silja Fjærestad Klubb Vik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Løvlien, Ine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Neraasen, Sigrid Bilstad Klubb Åsmarka IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Taylor, Annika Jeane Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdal, Anders Woo Weium Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ayiken, Miyelieyi Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Birkeland, Hans Knoph Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hauge, Herman Glede Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Emil Klubb Spydeberg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lunåshaug, Jon Mykland Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ramsberg, Tobias Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rud, Christian Friis Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Staune-mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Strandhaug, Fredrik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thieme, Alfred Vestvik Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tyldum, Jonas Klubb Snåsa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tømmerberg, Eivind Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Eskil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Eidissen, Christoffer Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Flote, Adrian Klubb Hovdebygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grevstad, Sigurd Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kostøl, Vemund Skeime Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mathiesen, Mads Huken Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mortensen, Sondre Østraat Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rødland, Tarald Neumann Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Steimoen, Peder Nytrøen Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Strömvall, Raimond Haugom Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Volden, Ole Vibe Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abudelehan, Yeernaer Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bertelsen, Henrik Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Drivenes, Philip Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Frøisland, Eskil Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hasimu, Yesihati Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjelle, Andreas Klubb Stordal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jiaersi, Yeerlin Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jiahan, Murea Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvernvolden, Lars-Haakon Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Leren, Sigurd Klubb Tolga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lied, Matias Klubb Liabygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lind, Trym Reinsnes Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ma, Hailin Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mangset, Even Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Midtli, Per Magnus Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rasmussen, Sander Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rogne, Anders Johan Klubb Hakadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandnes, August Farre Gundersen Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stangjordet, Thomas Bråten Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stokkeland, Petter Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vartdal, Ludvig Klubb Emblem IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bakken, Erlend Klubb Veten IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berg, Stian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bergan, Sivert Halfdan Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Engelstad, Øystein Tallhaug Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gjermundshaug, Vegard Bjørn Klubb Alvdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gjørven, Håkon Midthjell Klubb Markane IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Golberg, Pål Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hjelstuen, Håkon Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoffsbakken, Erik Kaspersen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hopland, Isak Nikolai Klubb Hardbagg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jelstad, Stian Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Kristian Klubb If Kilkameratene Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Sindre Klubb Spydeberg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jonsson, Albert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kristoffersen, Even Klubb Kragerø IF Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Krogsæter, Jørgen Brendengen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Bjørnar Klubb Brandbu IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lid, Ole-Martin Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nordli, Simen Engebretsen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Parthaugen, Morten Klubb Torpa Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Persen, Espen Gjerpe Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Puigdefabregas Sieso, Marcos Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skinstad, Petter Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Solvåg, Christian Stavsetra Klubb Ørje IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Strømsheim, Endre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stølen, Erling Viljugrein Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tuerxun, Hanati Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wiggen, Øyvind Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ødegården, Vegard Gjelsnes Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Geir Olsen, NTB Scanpix