Hopp til innhold

Moelvenrennet 2019

  • Når: 06.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sjusjøen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 115
Start 06.01.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 06.01.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 115
Start 06.01.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergaust, Birk Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engebakken, Mikkel Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørstad, Erik Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillestøl, Elling Klubb Åslia Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Melve, Johannes Wiik Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhre, Fredrik Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Overland, Heine Klubb Åslia Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ribeiro Barroso, Andre Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Simon Krogvig Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvam Ausen, Martinius Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Laforce, Sondre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystrand, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Blom-Hagen, Odin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimerud, Håkon Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Sebastian Wasa Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Overland, Herleik Klubb Åslia Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausen, August Kvam Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engen, Nicolai Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jeistad, Sander Klubb Lismarka Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tennstrand, Syver Moseng Klubb Mesnali Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torp, Magnus Skogstad Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buraas, Bjørnar Jesnes Klubb Åsmarka IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauger, August Marendor Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvseth, Håkon Klubb Åsmarka IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystrand, Fredrik Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røberg, Sigurd Klubb Trysilgutten IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Anders Lohne Klubb Slåstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engebakken, Kristian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gaden, Marius Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nysæther, Oskar Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rognerud, Einar Gundersen Klubb Vaaler IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Jakob Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Krogsveen, Arne Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Malonæs-Skjæret, Sondre Klubb Ottestad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mauseth, Martin Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Saxegaard, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvstad, Leander Tiller Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakke, Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerknes, Kevin Hansen Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haave, Syver Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Halden, Eirik Laforce Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Herberg, Johannes Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Junge-Larsen, Petter Gillerholtmoen Klubb Åslia Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Slette, Simon Kjølle Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestgård, Sondre Røberg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ystad-Deglum, Lars Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnstad, Lisa Krogvig Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgaker, Thea Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jevanord, Ingrid Sofie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørstad, Nora Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ribeiro Barroso, Catarina Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Saxegaard, Ida Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Alma Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyngby, Marie Børkesveen Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken-Brustad, Martine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engebakken, Martine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sveadalen, Vilde Klubb Åsmarka IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øie-Kjølstad, Ailin Montejo Klubb Nybygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melve, Sina Wiik Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Live Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørgan, Mathilde Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hemstad, Vårin Sæther Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovdedalen, Silje Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strømmen, Ingrid Rindal Klubb Brøttum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsson, Alva Aske Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Oline Årskog Klubb Brøttum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Libak-feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngby, Karen Børkesveen Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Ella Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dericham, Stella Elise Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Herberg, Martine Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Oda Lohne Klubb Slåstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenberg, Ingrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kong, Weijia Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ma, Jiale Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredriksen, Christine Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Høiby, Karoline Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jialin, Bayani Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rusten, Tina Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Talidawubieke, Dinaer Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb GBR Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Drabløs, Elise Røer Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Krüger, Solveig Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvamme, Lisa Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Storslett, Anne Klubb Moelven IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sveen, Christina Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Taylor, Annika Jeane Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ayiken, Miyelieyi Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Høiby, Amund Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Levernes, Ole Martin Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Strandhaug, Fredrik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herbrandsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abudelehan, Yeernaer Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hasimu, Yesihati Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Jiaersi, Yeerlin Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Jiahan, Murea Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ma, Hailin Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aaland, Reinar Klubb Hornindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bye, Eirik Klubb Oppegård IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jelstad, Stian Stærkeby Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nelson, Arvid Klubb Svarstad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nordaas, Svein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Olsen, Tommy Klubb Ottestad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tuerxun, Hanati Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Ole Martin Wold, NTB Scanpix