Hopp til innhold

Astridbekkrennet

Klassisk enkeltstart. Rennet inngår i årets GD Cup. Se vedlagt renninnbydelse for mer informasjon. Velkommen til skiglede i Gausdal vestfjell! Etteranmeldinger kan sendes til post@vestringen.com eller på SMS til 992 94 179. På renndagen kan etteranmeldinger gjøres på rennkontor innen kl.10.15.

  • Når: 03.02.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Vestre Gausdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.01.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 03.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 03.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 03.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 03.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 03.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 03.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bårdseng, Vemund Klubb Vestringen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fougner, Olav Dalsveen Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klinge, Ole Mathias Furseth Klubb Vestringen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Iver Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nergården, Peder Bakke Klubb Vestringen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rudi, Amund Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagdalen, Syver Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saxegaard, Simon Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øvstehage, Christian Jarle Klubb Vestringen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybakken, Eirik Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandodden, Halvor Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sunde, Mats Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tarud, Åsmund Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thallaug, Eskil Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wistad, Sigurd Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Danielsen, Martin Eckholdt Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mallaug, Lars Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Mats Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nergården, Vemund Bakke Klubb Vestringen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Prestrud, Trym Sørum Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rustad, Sigve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten, Mathias Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten, Tobias Klubb Sel IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sperstad, Ivar Kjesbu Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østbøl, Birk Eritsvær Klubb Vestringen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dalen, Ola Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engen, Nicolai Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haave-Langrekken, Oliver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Marcus Berget Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nerli-Østby, Sebastian Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reistad, Henning Olesen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røisland, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Sivert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taarud, Halvor Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tennstrand, Syver Moseng Klubb Mesnali Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thallaug, Sjur Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Erling Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dalane, Jørgen Thallaug Klubb Gausdal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dalen, Syver Rusten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Sondre Kleiven Klubb Gausdal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øien, Vetle Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Brøttum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finsrudlien, Trond Klubb Vestringen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saxegaard, Fredrik Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Visser, Eike Lieve Klubb Vestringen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wadahl, Magnus Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øvstehage, Sigvart Klubb Vestringen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nybakken, Edvard Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Simen Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øien, Sivert Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Eline Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brudal, Celine Brandlistuen Klubb Vingrom IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holen, Hanne Sivertsvoll Klubb Gausdal Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunheim, Lisa Sofie Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Paulsen, Oda Elinor Klubb Gausdal Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rustad, Guro Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Ingvild Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haave-Langrekken, Minda Klubb Sør-Fron IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lie, Henriette Hagen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røhjell, Julie Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Liv April Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dalheim, Ingrid Rusten Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Ingrid Marie Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holen, Ella Sivertsvoll Klubb Gausdal Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kaltoft, Mathilde Klubb Vestringen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønnestad, Eiril Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røros, Hedda Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten, Mathea Klubb Sel IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slettmo, Katrine Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Liv Emma Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brudal, Betina Brandlistuen Klubb Vingrom IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindblad, Julie Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundstuen, Borghild-agnethe Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Regstad, Nora Mathea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Serrouya, Ruby Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletten, Åsne Oline Klubb Tormod Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doseth, Tonje Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletten, Madeleine Klubb Sel IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thallaug, Mari Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Kaia Elen Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Næstad, Andrea Pettersen Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tyrom, Kristiane Thuen Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øyen, Eline Klubb Vågå IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austgarden, Marianne Øvstehage Klubb Vestringen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Pål Aril Klubb Vestringen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Schjølberg, Anders Klubb Vågå IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvstehage, Inge Kjartan Klubb Vestringen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvstehage, Ole Amund Klubb Vestringen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix