Hopp til innhold

HA-sprinten TDH1 SC1

Som tidligere inngår rennet i Tour de Hedmarken. Sjusjcøcup1 Rennet er en sprint i klassisk stil.

  • Når: 15.12.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Budor
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.12.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 15.12.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 15.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 15.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 15.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 15.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 15.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 15.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 15.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 15.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 15.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 15.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 15.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 15.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 15.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagmandsveen, Andreas Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fedreheim, Stian Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
nif-epi04, 04
Foto: Heiko Junge, NTB Scanpix