Hopp til innhold

Dalgårdstafetten 2019

Dalgårdstafetten 2019 arrangeres i år for 41. gang og denne gang i slutten av mars. Klasser fra 8 år til 16 år i år. 3 etapper pr. lag. Alle etapper er i fristil. Informasjon om påmelding og annen informasjon om stafetten finner dere på Byåsen IL sin hjemmeside: "www.billangrenn.no" under fanen "Våre skirenn". Påmelding i Sportsadmin med online betaling. Dersom spørsmål om påmelding, ta kontakt med Torgeir Aune (torgeira71@gmail.com). Påmeldingsfristen er mandag 25. mars 2019 kl. 23:59. Emit-brikker vil ikke bli brukt på denne stafetten. Kontakt Egil Aune (egil.aune68@gmail.com) dersom du har andre spørsmål. Velkommen!

  • Når: 27.03.2019
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Byåsen (Nilsbyen)
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alvik, Mikkel Rambraut Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersen-Berggren, Niklas Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Askim, Haakon Eugen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Askimdal, Simon Renolen Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bredal, Markus Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dalevoll, Lars Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dalheim, Leander Østmo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eide, Paul Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eidem, Eirik Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elden, Martin Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elvebakk, Lasse Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evensen, Erlend Wirum Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fiske, Magnus Berg Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossmo, Iver Klubb Leik, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Garnæs, Halvor Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Giæver-Engesmo, Ludvig Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Lukas Skorstad Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holsen, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Sverre Edvin Hage Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jenssen, Allan Nordstrand Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Kasper Røsberg Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jønland, Simen Klubb Leik, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjønsvik, Ole Morten Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvello, Magnus Lunde Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langørgen, Ola Selfjord Klubb Byneset IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langørgen, Ådne Klubb Byneset IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larsen, Filip Goldmann Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Le, Alvin Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Mikael Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mokkelbost, Viktor Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Næve, Martin Klubb Leik, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Ole Johan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pederstad, Oskar Klubb Børsa IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ravn, Oliver Steinsvoll Klubb Leik, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ree, Sigurd Lirhus Klubb Børsa IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røstad, Sondre Klubb Sjetne IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røstad, Vetle Klubb Sjetne IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandrød, Elias Hovdahl Klubb Sjetne IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skoglund-Larssen, Marius Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skogstad, Malin Klubb Leik, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slørdal, Elias Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stensheim, Emil Stenberg Klubb Byneset IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenvik, Dagfinn Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Jonas Blaasvær Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trondsen, Albert Uglem Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn van Duinen, Lukas Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vigrestad, Vetle Loe Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vigtil, Mathias Lorentzen Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ølstøren, Petter Kummernes Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øren, Andreas Weie Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øyås, Eskil Klubb Børsa IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 13-14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersen-Berggren, Vetle Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Antonsen, Karl Petter Klubb Skaun IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakken, Dennis Nysæter Klubb Heimdal Ski Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blekesaune, Martin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bruland, Eirik Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb IL Aasguten Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evensen, Andreas Vibstad Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fremstad, Imre Overgård Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fuglem, Håkon Klubb Utleira IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holten, Nikolai Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Isaksen, Magnus Stormo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jakobsen, Nora Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Emil Rønnevik Klubb Hommelvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsrød, Daniel Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Birk Håhjem Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sellgren, Kasper Berntzen Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Tjærand Aasarød Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenseng, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stordal, Ådne Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sugustad, Steinar Klubb Skaun IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sylte, Henrik Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæther, Sander Rystad Klubb Utleira IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tangvik, Lucas Leander Klubb Heimdal Ski Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tokle, Markus Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tuff, Iver Klubb Hommelvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Utkilen, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Uvås, Ola Klubb Skaun IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wøhni-Lyng, Brage Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 15-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Ola Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bredesen, Noah Tordenskjold Lie Klubb Flå IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Didriksen, Kristoffer Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Utleira IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fagerli, Thomas Venn Klubb Orkdal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fuglem, Edvard Klubb Utleira IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granlund, Åsmund Engan Klubb Flå IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøseth, Ørjan Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gunnarson, Truls Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gunnarson, Trym Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hergot, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kastås-Asbøll, Emil Klubb Orkdal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvarme, Nikolai Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mærk, Amund Hårsaker Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nergaard, Ørjan Klubb Orkdal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solum, Oscar Klubb Flå IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storhaug, Jakob Rustad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Samuel Elias Utgaard Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæther Pigott, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thun, Iver Dalsaune Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tuff, Birger Klubb Hommelvik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tyvold, Samuel Stig Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Trygve Forberg Klubb Byneset IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Adolfsen, Ola Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aune-Nilsskog, Emil Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Balestrand, Emil Haseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bardal, Aasmund Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benum, Sverre Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjarkøy, Gustav Klubb Utleira IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørdalsbakke, Olav Klubb Børsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørgen, Tobias Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnå, Jonas Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brovold, Emil Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brusveen, Sigurd Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn By, Even Klubb Orkdal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børstad, Thomas Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Coudert-Bouhallier, Firmin Michel Hugues Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahl, Sondre Forren Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dille-Grytnes, Ola Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dromnes, Noah Aakre Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ervik, Angel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flostrand, Emilian Westerberg Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grønli, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grønning, Gabriel Naustan Klubb Buvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gutvik, Oskar Hegre Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Julian Asklund Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hanger, Bjørn Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Adrian Bjørvik Klubb Malvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helland, Simon Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmern, Luca Melis Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Humstad-Lofgren, Kjell Klubb Børsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jakobsen, Noah James Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jerpstad, Lionel Halmøy Klubb Malvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsen, Filip Øie Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjeldstad, Sverre Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjølstad, Niklas Oksås Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolstad, Iver Steffensønn Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krangnes, Sander Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laugsand, Jonas Opheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Imre Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Leon Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moe, Erik Skeidsvoll Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Momyr, Nicolai Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Monseth, Petter Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mæle, Daniel Greger Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordaune, Emil Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Osland, Einride Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Nikolai Nemeth Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pederstad, Ludvig Klubb Børsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønsberg, Jesper Klubb Malvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand-Grannes, Albert Klubb Hommelvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selfjord-Langørgen, Amund Klubb Byneset IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sellgren, Even Berntzen Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selnes, Kristian Stokke Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Setsaas, Mathias Bjerkestrand Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjo, Emil Belsaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjuleng, Sander Klubb Orkdal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjuleng, Marius Klubb Orkdal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skogstad, Aksel Gurendal Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smeby, Felix Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Småøien, Lukas Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stensaas, Jonas Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stensheim, Mille Stenberg Klubb Byneset IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Størkersen, Filip Cornelius Klubb Byneset IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sverre, Viktor Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæterhaug, Iver Andreas Frøseth Klubb Byneset IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæther, Julie Klubb Byneset IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætran, Sivert Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tokle, Sander Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tuhus, Joakim Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulgenes, Mio Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ustad, Mari Klubb Orkdal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vaag, Jonatan Breivik Klubb Malvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vaag, Teodor Breivik Klubb Malvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vik, Jørgen Lande Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vinje, Sondre Hoås Klubb Hommelvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vullum-Bruer, Erle Klubb Utleira IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Waal, Isak Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Winsnes, Sivert Nørstebø Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Winsnes, Amund Nørstebø Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ystad-Myhre, Arthur Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ågnes-Glørstad, Mali Klubb Orkdal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ågnes-Glørstad, Noah Klubb Orkdal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Ingeborg Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aspli, Vilde Bhairavi Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bye-Koppen, Oda Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dille-Grytnes, Martha Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossland, Inga Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gellein, Live Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grandetrø, Tuva Husby Klubb Skaun IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjelmen, Edina Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kastås-Asbøll, Elise Klubb Orkdal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolnes, Anine Charlotte Nilsen Klubb Malvik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvam, Thilde Melting Klubb Buvik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lium, Hedda Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lyshagen, Nicoline Granmo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nergaard, Silje Klubb Orkdal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Otterlei, Mia Cecilia Rossvold Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønningen, Rikke Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seljebø, Ylva Kvam Klubb Malvik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skumsvoll, Frida Klubb Malvik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slupphaug, Ane Klubb Orkdal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snilsberg, Malene Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Kaia Aasarød Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solheim, Helen Skeidsvoll Klubb Strindheim IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sverre, Henriette Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætran, Hedda Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesterfjell, Thea Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Våga, Sanna Schei Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Waal, Synne Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Willmann, Ylva Louise Skånø Klubb Skaun IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Skaun IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øren, Silje Strøm Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 13-14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aasly, Guro Aslaksen Klubb Utleira IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aske, Marita Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakke, Alise Sundby Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bull, Åsa Helene Holmeslet Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finbraaten, Malin Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjermundnes, Margareta Melø Klubb Utleira IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gross-Benberg, Helene Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kittilsen, Tora Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kongshaug, Christina Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leiren, Malin Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Henriette Louise Sunde Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nissen, Solveig Louise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rytter-husby, Helene Klubb Strindheim IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagen, Lisa Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandnes, Eline Klubb Heimdal Ski Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Hannah Marie Utgaard Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tyvold, Hannah Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wekre, Hanne Klubb Heimdal Ski Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 15-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmvassdal, Live Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Nidelv IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norberg, Tora Lønnebakke Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagen, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Synnøve Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersen, Maja Ertshus Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Asplem, Eira Forsbak Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenne, Jenny Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børsting, Mille Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dalheim, Eline Østmo Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dybwad, Ane Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eidem, Hedda Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Emanuelsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ervik, Pia Halderager Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossen, Lotta Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gellein, Edel Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Sigrid Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heksem, Marte Vinsnesbakk Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Herfindal, Kaisa Velle Klubb Hommelvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoff, Emilie Haugsdal Klubb Buvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holsen, Sigrid Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holthe, Martine Klubb Malvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Humstad-Lofgren, Elise Klubb Børsa IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hårsaker, Mia Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Idriz, Mina Klubb Malvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jakobsen, Johanna Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvalen, Ida Grønvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvam, Nora Melting Klubb Buvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lande, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lerfald, Malin Celine Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leroyer, Clara Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Ellinor Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lyngen, Mia Brattbakk Klubb Malvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løvdal-Bakken, Mia Klubb Malvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Emma Rønnevik Klubb Hommelvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Molden, Sara Grande Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nerheim, Kornelia Wirum Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Emilie Klubb Børsa IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pettersen, June Askim Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rabben, Sofie Caroline Rivera Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ree, Tora Lirhus Klubb Børsa IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røflo, Åshild Rustad Klubb Malvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønne, Marie Dahle Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Jenny Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Ellinor Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sando, Ellinor Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sando, Frida Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seljebø, Tuva Kvam Klubb Malvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selvik, Victoria Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skarsbakk, Signe Klubb Malvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skumsvoll, Kornelia Klubb Malvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snilsberg, Gunhild Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solheim, Ada Johanne Skeidsvoll Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stalheim, Matilde Agerlie Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Johanna Stjern Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thyve, Sanna Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vagnildhaug, Alma Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI02, 02
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix