Hopp til innhold

Hølondrennet

NB! Klassene 6 og 7 år kjøres med fellesklasse for 6 år fellesklasse for 7 år og ikke fordelt på kjønn som påmeldinga angir. Merk at påmeldingsfristen er endra til 13 februar! (etteranmeldinger er mulig) Hølondrennet er et årvisst arrangement i regi av IL Leik. Det vil bli arrangert på Hølonda skiarena. Ved lite snø vil vi kunne flytte rennet til Jårakjølen. Rennet går i fristil med intervallstart fra 06-12 år og fellestart over 12 år. Leik IL feirer i år 125 års jubileum og Hølondrennet vil i den anledning ordne en skileikbakke det går an å utfolde seg litt i.

  • Når: 17.02.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Hølonda skiarena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 17.02.2019 Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 17.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aar, Adrian Kristensen Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Benum, Sverre Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggen, Asbjørn Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Langmo, Tobias Klubb Singsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillebudal, Petter Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossmo, Iver Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jønland, Simen Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jønland, Isak Stuen Klubb Hovin IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøsen, Ragnar Wikan Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Jim Otto Fuglås Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ravn, Oliver Steinsvoll Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Storås, Isak Ulkestad Klubb Lensvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øijord, Anders Myklebust Klubb Bratsberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøsen, Birger Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordvik, Helge Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Næve, Martin Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundet, Ådne Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Volden, Håkon Singsdal Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wangen, Lars Klubb Orkdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Åsvoll, Oliver Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Finnland, Oliver Klubb Tiller IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Utkilen, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Ola Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordvik, Ola Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Solum, Oscar Klubb Hovin IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Brobakk, Sondre Klubb Sokna IL Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Uthus, Erling Ringen Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Iver Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Høen, Jesper Stavsøien Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Opland, Johan Klubb Leik, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøkestad, Arthur Fredrik Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerden, Elias Pettersen Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gylland, Martin Klubb Hovin IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Nor, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovin, Endre Inderberg Klubb Hovin IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Høen, Jonas Stavsøien Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Elias Skarsaune Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Morseth, William Kosberg Klubb Singsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogstad, Aksel Gurendal Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wangen, Johan Klubb Orkdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragset, Johanne Klubb Nor, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finnland, Christine Klubb Tiller IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ramsem, Thyra Klubb Rennebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogstad, Malin Klubb Leik, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Finanger, Maria Klubb Leik, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Ida Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse J 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiten, Nila Klubb Singsås IL Klasse J 6 år Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Trine-Lise Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngen, Hanna Nordhaug Klubb Lundamo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Endal, Maren Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 18 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

Kvinner senior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Silje Klubb Leik, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Eid, Fredrik Larssønn Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grut, Jon Vegard Klubb Nor, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Halvorsen, Håkon Gorseth Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Asbjørn Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Ingebrigtsen, Ronny Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI03, 03
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix