Hopp til innhold

Ribberennet (Liatoppen)

Fyrste start kl 12.00 NB! 15 sek. Startintervall Rennet går i fristil. Løyper: 8, 9 og 10 år 1,25 km - Start 12.00 11 og 12 år 2 km 13 og 14 år 3,3 km 15 og 16 år 5 km 17 og 18 år damer 5 km 19 og 20 år damer 10 km (2 x 5 km) Senior damer 10 km (2 x 5 km) 17 år (2 x 5 km) Senior menn 15 km Pudding damer 5 km Pudding menn 7,5 km Kafeteria i varmestugu. Blir det godt vær blir premieutdelinga ute, ellers i varmestugu. Dusjing i skisenteret

  • Når: 28.12.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Liatoppen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.12.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse Pudding kvinner Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tretterud, Brede Roløkken Klubb Torpo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjengedal, Odin Larsson Klubb Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lerø, Linus Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Jakob Hjelmaas Klubb Flåværingen, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyheim, Sigurd Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Mikkel Øyo Klubb Geilo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Petter Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vold, Aksel Vogt Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eckhoff, Nicolai Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Herheim, Ola Blikberg Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoel, Jacob Klubb Skimt - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opheim, Even Klubb Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skredderberget, Sander Møllerplass Klubb Gol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæternes, Tumi Geirsson Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Fredrik Knoph Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gundersen, Pål Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingnes, Eskil Synnevåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Juven, Erlend Klubb Nesbyen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Oleivsgard, Eivind Tørhaug Klubb Fjellet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ramstad, Fredrik Krokvik Klubb Simostranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryen, Ole Håkon Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettemark, Inuk Sander Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vold, Tobias Vogt Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnegard, Torjus Klubb Fjellet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Melaaen, Eivind Gustav Klubb ROS, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torsteinsrud, Tord Klubb Fjellet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vågenes, Jonas Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baumann, Arild Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Foss, Nicolai Frøyland Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøsland, Jonas Johansen Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lia, Markus Herheim Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettemark, Sondre Aputsiaq Rein Klubb Geilo IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strindeberg, Herman Peder Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Veslegard, Narve Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Sivert Klubb Simostranda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hannevold, Håkon Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Vetle Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Casper Eistein Dege Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stampe, Magnus Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vold, Fredrik Vogt Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brevik, Håkon Østro Klubb Torpo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Endrestøl, Iver Nordby Klubb Geilo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossen, Torbjørn Rukke Klubb Nesbyen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tretterud, Aksel Roløkken Klubb Torpo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestli, Gaute Bergstrøm Klubb Fjellet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rejdemo, Ville Klubb Geilo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Mari Arnegard Klubb Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grimsrud, Majken Matilda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Knudsen, Vilde Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillemæhlum, Lykke Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svanheld, Vilde Muledal Klubb Torpo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kryvi-Lund, Lorentze Louise Klubb Viking, TIF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thoen, Ingunn Klubb Fjellet IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestli, Jori Bergstrøm Klubb Fjellet IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vågenes, Ingrid Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjønnes, Sofia Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønnerød, Kristianne Haug Klubb Fjellet IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jorde, Mia Klubb Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kanli, Una Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Linderud, Una Lystad Klubb Geilo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dybwad, Amalie Klevan Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lappegard, Guro Molde Klubb Fjellet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strindeberg, Guro Elizabeth Klubb Drammen Strong Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Selma Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thoen, Elin Klubb Fjellet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torsgard, Ane Klubb Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Feten, Guri Klubb Fjellet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Opheim, Olivia Klubb Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjønnes, Kaia Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallingstad, Andrea Hagen Klubb Gol IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hamgaard, Marie Løitegård Klubb Rødberg IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Stine Larsplass Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Tuva Klubb Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Oleivsgard, Gunhild Tørhaug Klubb Fjellet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rafen, Ane Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Slaatto, Vilde Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveito, Tonje Klubb Fjellet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Elisabeth Hartz Klubb Simostranda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybwad, Victoria Klevan Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Langaas, Mille Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lappegard, Marie Molde Klubb Fjellet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lappegard, Ida Molde Klubb Fjellet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Linderud, Eiril Lystad Klubb Geilo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinussen, Mille Lovise Storvik Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mæland-Herheim, Synne Klubb Geilo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rafen, Oda Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torsteinsrud, Gro Klubb Fjellet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Blomma Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøndal, Ella Klubb Nesbyen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Knutshaug-Ruud, Madelen Klubb Torpo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæternes, Ella Geirsdottir Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandt-Kjelsen, Emilie Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Digre, Mathilde Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjengedal, Gjøa Larsdatter Klubb Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøndal, Oline Klubb Nesbyen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rukke, Sanne Kristine Klubb Nesbyen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryen, Anne Guro Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rød, Nora Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sataøen, Nora Vollen Klubb Geilo IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Oda Øyo Klubb Geilo IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjønnes, Lisa Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bønsnæs, Sophie Margrethe Nordlund Klubb Ivrig, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønnerød, Sigrid Haug Klubb Fjellet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegrenes, Henriette Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Brenna, Maria Klubb Skrautvål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland, Line Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettemark, Ukaleq Astri Klubb Geilo IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Torsteinsrud, Mari Klubb Fjellet IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Veslegard, Vilde Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Friis, Vilde Hagen Klubb Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvanneberg, Mari Lindmo Klubb Gol IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Martinussen, Dorthe Storvik Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørbøen, Tuva Eilevsdotter Klubb Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattegard, Stina Klubb Fjellet IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Eide, Hilde Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hustoft, Mathilde Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Høgset, Gunn-Karoline Klubb Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jordheim, Guro Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnegard, Gaute Klubb Fjellet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Birkeland, Hans Knoph Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Feten, Peder Klubb Fjellet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hauge, Herman Glede Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hove, Kristian Austad Klubb Lommedalens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Melaaen, Jostein Tobias Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Slaatto, Tobias Klubb Geilo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wahlstrøm, Henrik Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Feten, Ole Klubb Fjellet IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Foss, Christian Frøyland Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Franks-Penty, Alexander Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Sander Larsplass Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Eirik Stiklestad Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Mathias Stiklestad Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordgård, Sondre Klubb Heddal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Spydeberg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skadal, Joakim Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundal, Johannes Dahl Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Petter Astrup Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Christian Qvist Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fornes, Jørgen Traasdahl Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gullingsrud, Eivind Røe Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kamsvåg, Styrk Hundseid Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Melaaen, Bjørn Eirik Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mjelde, Anders Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Moe, Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Paulsen, Vetle Rype Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Solvang, Erlend Klubb Hålandsdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Aleksander Fjeld Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Arnesen, Ulrik Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørndalen, Dag Sander Klubb Simostranda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Borge, Herman Dramdal Klubb Svene IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Brusletto, Runar Muribø Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Fredrik Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bånerud, Martin Stuge Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bånerud, Kjetil Stuge Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Golberg, Pål Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hallingstad, Gaute Hagen Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hanserud, Jakob Magnussen Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hove, Arne Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jordheim, Ola Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Karlsen, Aleksander Morsund Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb ROS, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Krogstad, Rasmus Schie Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lio, Øyvind Aalling Klubb Bjerke IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Litleré, Lars Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Madsstuen, Asbjørn Margido Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Markegård, Øystein Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Frogner IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mestvedthagen, Sevat Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mestvedthagen, Jakob Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moe, Oscar Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skredegård, Tor-Magnus Mundal Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Solvang, Bjarte Klubb Hålandsdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Torgersen, Sebastian Westgaard Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Pudding kvinner - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Endrestøl, Solveig Rueslåtten Klubb Geilo IL Klasse Pudding kvinner Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Gunhild Sverresdatter Klubb Ål IL Klasse Pudding kvinner Øvelse 5 km fri
Navn Lerø, Anette Knoph Klubb Fossum IF Klasse Pudding kvinner Øvelse 5 km fri
Navn Slettemark, Uiloq Helgesen Klubb Geilo IL Klasse Pudding kvinner Øvelse 5 km fri

Pudding menn - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Espen Nordby Klubb Geilo IL Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjerkrheim, Tore Klubb Nesbyen IL Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
Navn Eide, Bjørn Einar Klubb Øystre Slidre IL Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
Navn Engebretsen, Knut Beck Klubb Heming, IL Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
Navn Fornes, Morten Klubb Heming, IL Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
Navn Jørgensen, Arnstein Tofte Klubb Fossum IF Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
Navn Lerø, Morten Andreas Klubb Fossum IF Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
Navn Skrindo, Håkon Klubb Gol IL Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
Navn Slettemark, Øystein Klubb Geilo IL Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
Navn Tveiterås, Bård Tollef Klubb Lyn Ski Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
Navn Vestli, Knut Ivar Klubb Fjellet IL Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
NIF-EPI02, 02
Ole Martin Wold/ NTB Scanpix