Hopp til innhold

Strindheimrennet

Velkommen til årets utgave av Strindheimrennet som går i fristil. Fellestart fra 11 år og oppover. Rennet arrangeres i Selbuskogen

  • Når: 27.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Selbuskogen skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Jenny Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Børsting, Noah Klubb Flatås Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hepsøe, Kristian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandbakk, Agnete Klubb Bratsberg IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand-Grannes, Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulstad, Eira Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Uthus, Erling Ringen Klubb Flatås Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Sverre Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Henrik Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bratsberg, Emilian Klubb Bratsberg IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggen, Asbjørn Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjeldstad, Sverre Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjøsnes, Ole Ingebrigt Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solli, Joakim Berg Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tokle, Sander Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Waal, Isak Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Andersen-Berggren, Niklas Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bratsberg, Matheo Klubb Bratsberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Elden, Martin Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Fosli, Nikolai Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Gaukerud, Emil Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Johnsen, Alexander Gotaas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kirkvold, Hauk Vold Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Krogstad, Jørgen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Moen, Aydan Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Rafdal, Leander August Klubb Bratsberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ree, Peder Melien Klubb Meldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Leinstrand IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Rømma, Emil Alexander Snickars Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Slørdal, Elias Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Stalheim, Ludvik Agerlie Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sundal, Henning Klubb Tydal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Vigtil, Mathias Lorentzen Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Wannebo, Aslak Dahlen Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles

G 12 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvik, Mikkel Rambraut Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bugten, Tormod Westby Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bøklep, Håkon Klubb Bøfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Evensen, Erlend Wirum Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Fiske, Magnus Berg Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Jensen, Sverre Edvin Hage Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kjønsvik, Ole Morten Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Nordvik, Helge Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Olsen, Ole Johan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Skoglund-Larssen, Marius Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Strand, Jonas Blaasvær Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sørgjerd, Lucas Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Trondseth, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Øren, Andreas Weie Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Berggren, Vetle Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Finnland, Oliver Klubb Tiller IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Høysæter, Alfred Fenstad Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Løvdal, Tobias Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mathisen, Emil Rønnevik Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Olsrød, Daniel Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Overvik, Adrian Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Pedersen, Birk Håhjem Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ree, Gunnar Melien Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sellgren, Kasper Berntzen Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Slind, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Solli, Åsmund Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tokle, Markus Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Wøhni-Lyng, Brage Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bruland, Eirik Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Jonsvatnet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sørgjerd, Noah Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Groth Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fuglem, Edvard Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jamt, Noah Meyer Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvarme, Nikolai Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvarme, Mathias Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordvik, Ola Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østbyhaug, Tomas Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dretvik, Åsmund Klubb Bratsberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Petrauskas, Erik Nikolas Klubb Bratsberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sellgren, Even Berntzen Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorsø, Kasper Klubb Heimdal Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balestrand, Emil Haseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hustad, Hugo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kirkvold, Emre Vold Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyder, Sondre Sørheim Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand-Grannes, Albert Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Patrick Blaasvær Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætran, Sivert Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorstensen, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Trondseth, Martin Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dretvik, Tuva Klubb Bratsberg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lerfald, Malin Celine Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Emma Rønnevik Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Østby, Ingeborg Opphaug Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugten, Idun Westby Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Finnland, Christine Klubb Tiller IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Haaland, Guro Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hovdal, Helene Klubb Klæbu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Høysæter, Anna Fenstad Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Korsan, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Lyshagen, Nicoline Granmo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Setsaas, Julie Isabel Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Snilsberg, Malene Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Strand, Maia Ruano Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sætran, Hedda Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn With, Eline Jøsang Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles

J 12 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Brenne, Mari Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hårstad, Margrethe Klubb Selbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kvarme, Elvira Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Storli, Julie Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Waal, Synne Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Skaun IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Finbraaten, Malin Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jakobsen, Nora Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Solli, Dina Berg Klubb Selbu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kløven, Ingelin Brørs Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vassdal, Kristin Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fiske, Stine Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli, Tonje Klubb Selbu IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggen, Trine-Lise Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lande, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Oddebug, Tuva Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Børsting, Mille Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaukerud, Ida Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haaland, Vilde Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kirkvold, Emmalinn Valli Klubb Tydal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Meyer, Elvira Haugen Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nevermo, Maren Birgitte Nordfjæran Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Snilsberg, Gunhild Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stalheim, Matilde Agerlie Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand-Hansen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thyve, Sanna Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Evenmo, Karita Skamfer Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Renå, Hanna Spets Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 18 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Børke, Ann-Eline Bloch Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugdal, Tale Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvernvik, Thea Helen Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

Kvinner senior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barland, Hanna Ruud Klubb Mysen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergersen, Mathilde Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Hansen, Ingvild Engenes Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Paulsen, Liv Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Renå, Eiril Fuglem Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Eid, Fredrik Larssønn Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jamt, Jonas Meyer Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sandberg, Eskil Holthe Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Troøyen, Jens Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tranås, Mats Klubb Jøa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaslund, Øyvind Klubb Fjellørnen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Drøyvold, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Evenhus, Kristian Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Frøseth, Håkon Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grut, Jon Vegard Klubb Nor, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Halvorsen, Håkon Gorseth Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Høiseth, Sivert Klubb Malvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Johansen, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Maclean, Alec Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Maldonado, Emilio Sebastian Husum Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mikalsen, Håvard Magnus Klubb Stil, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Presthus, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skaanes, Joakim Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skogvold, Kristian Erling Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Solbakken, Ola Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tanem, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tharalsen, Erik Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vårheim, Sondre Klubb Fjellørnen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Østnor, Einar Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Ingebrigtsen, Ronny Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Sletten, Henrik Snarvold Klubb Vaaler IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI03, 03
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix