Hopp til innhold

KM Stafett / Strindheimstafetten

Velkommen til Kretsmesterskap i stafett og den 54. utgaven av Strindheimstafetten. Rennet arrangeres for klasser fra og med 11 år og oppover. Kretsmesterskapet fra 13 år og oppover. 3 etapper: Klassisk - Fri - Fri. Påmelding gjøres i SportsAdmin

  • Når: 31.12.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Selbuskogen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.12.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 31.12.2018 Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2018 Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2018 Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2018 Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2018 Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2018 Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 345 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2018 Klasse Kvinner Veteran Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 345
Start 31.12.2018 Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 345 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2018 Klasse Menn Veteran Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 345 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G11-12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersen-Berggren, Niklas Klubb Strindheim IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkeng, Peder Klubb Leirådal IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Støren Sportsklubb Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eidem, Eirik Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fosli, Nikolai Klubb Hommelvik IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håskoll, Sverre Ivar Klubb Leirådal IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Kasper Røsberg Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjøsnes, Ole Ingebrigt Klubb Selbu IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Le, Alvin Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Marstad, Ingebrigt Klubb Selbu IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meldal, Oliver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nypan, Erik Uglem Klubb Selbu IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reitan, Bendik Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rolseth, Erik Klubb Selbu IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skulbørstad, Petter Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slørdal, Elias Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Songedal, Emil Sæteren Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stokke, Sander Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svane, Gabriel Piotrowski Klubb Hommelvik IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tørum, Markus Klubb Selbu IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesterfjell, Thea Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Volden, Håkon Singsdal Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Åsvoll, Oliver Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper

G13-14 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhaug, Jens Borgar Klubb Sokna IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersen-Berggren, Vetle Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørken, Tobias Klubb Vinne Skilag Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bruland, Eirik Ask Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byaasen Skiklub Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Einvik, Filip Magnus Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helland, Hermann Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høysæter, Alfred Fenstad Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Isaksen, Magnus Stormo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolstad, Trym-Aleksander Klubb Vinne Skilag Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Korsan, Tobias Klubb Hommelvik IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lereggen, Jonas Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lian, Birk Klubb Byaasen Skiklub Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Emil Rønnevik Klubb Hommelvik IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nøst, Daniel Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsrød, Daniel Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Renå, Anders Spets Klubb Hommelvik IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sellgren, Kasper Berntzen Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Amund Tore Klubb Sokna IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenseng, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæther, Sander Rystad Klubb Utleira IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørgjerd, Noah Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tokle, Markus Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tuff, Iver Klubb Hommelvik IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Valleraunet, Andreas Hoven Klubb Hommelvik IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wøhni-Lyng, Brage Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper

G15-16 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Arntsen, Ola Klubb Byåsen IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakken, Even Klubb Rindal IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fauske, Magnus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fuglem, Edvard Klubb Utleira IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Groth Brodtkorb, Christian Johannes Klubb Strindheim IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jamt, Noah Meyer Klubb Strindheim IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvarme, Mathias Klubb Strindheim IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvarme, Nikolai Klubb Strindheim IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lereggen, Oskar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leroyer, Emil Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Møller, Fredrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mølnvik, Vemund Klubb Byaasen Skiklub Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nysæter, Sigve Havik Klubb Leirådal IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Magnus Riseth Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Utleira IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ranheim, Daniel Klubb Rindal IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Romundstad, Edvin Klubb Rindal IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røkke, Sindre Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schiefloe, Marius Møller Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skrattalsrud, Espen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svinsås, Jens Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tuff, Birger Klubb Hommelvik IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tungen, Olve Klubb Orkdal IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tyvold, Samuel Stig Klubb Byåsen IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Uv, Oscar Brandås Klubb Orkdal IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wang, Martin Klubb Selbu IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Westerlund, Brage Nordmeland Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østbyhaug, Tomas Klubb Selbu IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper

J11-12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balstad, Thea Klubb Selbu IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenne, Mari Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elshaug-Tørstad, Vilma Klubb Strindheim IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossland, Inga Klubb Byåsen IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Græsli, Kjersti Klubb Tydal IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovdal, Helene Klubb Klæbu IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husby, Selma Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hårstad, Margrethe Klubb Selbu IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Live Furmyr Klubb Strindheim IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvarme, Elvira Klubb Strindheim IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slind, Hanne Klubb Selbu IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Størset, Rakel Lerfald Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østby, Andrea Klubb Tydal IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper

J13-14 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Auran, Ingeborg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finbraaten, Malin Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gross-Benberg, Helene Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jakobsen, Nora Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kittilsen, Tora Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leiren, Malin Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reitan, Berit Solem Klubb Sokna IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rytter-husby, Helene Klubb Strindheim IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagen, Lisa Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svinsås, Astri Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørensen, Stine Helgetun Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tyvold, Hannah Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper

J15-16 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brørs, Camilla Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahlen, Kristine Elvebakk Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Einvik, Emilie Nora Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helland, Eiril Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillefjell, Erle Susegg Klubb Hommelvik IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Beitstad IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mossige, Mia Klubb Beitstad IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norberg, Tora Lønnebakke Klubb Byåsen IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagen, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slettom, Ida Waldal Klubb Hommelvik IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Valleraunet, Sara Hoven Klubb Hommelvik IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vassdal, Kristin Klubb Nidelv IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børke, Ann-Eline Bloch Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evenmo, Karita Skamfer Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugdal, Tale Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Kristin Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Renå, Hanna Spets Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eide, Ingeborg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Spets, Julie Stendahl Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaslund, Øyvind Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brørs, Fredrik Lie Klubb Beitstad IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahlstrø, Stian Bjerkeset Klubb Klæbu IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Daling, Odd Sande Klubb Beitstad IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eid, Fredrik Larssønn Klubb Leik, IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eriksen, Edvin Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Garli, Sivert Klubb Sokna IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Garli, Odin Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halvorsen, Peder August Knobel Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jamt, Jonas Meyer Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Listhaug, Johannes Klubb Utleira IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nøst, Henrik Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reistad, Kristian Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røstad, Arne Klubb Sokna IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandvik, Martin Jenssen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Simonsen, Håkon Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaanes, Joakim Klubb Klæbu IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundli, Arnt Tomas Klubb Sokna IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tanem, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tharalsen, Erik Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vårheim, Sondre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Westerlund, Iver Nordmeland Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnstad, Espen Dahlhaug Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fines, Svein Berg Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjemse, Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøv, Kornelius Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, John Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hynne, Sondre Torp Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jespersen, Chris André Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lorentsen, Eirik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melhus, Sigurd Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringen, Anton Killi Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torvik, Morten Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Troøyen, Jørn Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn Veteran - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sebastian Klubb Jonsvatnet IL Klasse Menn Veteran Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Arntsen, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn Veteran Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Austgulen, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse Menn Veteran Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkeng, Stein Otto Klubb Leirådal IL Klasse Menn Veteran Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkeng, Geir Martin Klubb Leirådal IL Klasse Menn Veteran Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Drøyvold, Terje Klubb Byåsen IL Klasse Menn Veteran Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kåsbøl, Martin Klubb Jonsvatnet IL Klasse Menn Veteran Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lyng, Eigil Grande Klubb Byåsen IL Klasse Menn Veteran Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Michelsen, Tor Klubb Byåsen IL Klasse Menn Veteran Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rofstad, Kristian Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Menn Veteran Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagvold, Arild Olav Klubb Leirådal IL Klasse Menn Veteran Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skar, Adrian Klubb Jonsvatnet IL Klasse Menn Veteran Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smevik, Frode Heyerdahl Klubb Byåsen IL Klasse Menn Veteran Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Unsgård, Jonas Klubb Byåsen IL Klasse Menn Veteran Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Valås, Bjarne Klubb Byåsen IL Klasse Menn Veteran Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI02, 02
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix