Hopp til innhold

Gravsetrennet - SpareBank1-cup

Gravsetrennet. SpareBank 1- cup, renn 1. Fristil

  • Når: 01.12.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.11.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hølto, Vetle Eskild Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skolt, Sivert Kristiansen Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjærde, Henrik Klubb Hemsedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Olav Klubb Hemsedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Juven, Erlend Klubb Nesbyen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skolt, Sindre Kristiansen Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulsaker, Erlend Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Veslestølen, Magnus Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øierud, Aksel Øhlschlägel Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Melaaen, Eivind Gustav Klubb ROS, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Tindre Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hølto, Emil Eskild Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Mathias Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelmen, Syver Rivedal Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjærde, Maiken Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Intelhus, Mie Natvig Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edvardsen, Una Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hobbelstad, Mina Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Höglund, Emma Kristine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Ingrid Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Eiril Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Intelhus, Vilde Natvig Klubb Hemsedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryen, Anne Guro Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulberg, Synne Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Brenna, Maria Klubb Skrautvål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjeldal, Guro Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Winnes, Amalie Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Borkholm-Røstum, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dugstad, Mats Herholdt Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Engevik, Simen Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jørstad, Anders Martin Barmsnes Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Melaaen, Jostein Tobias Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bøhle, Alexander Klubb Geilo IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Franks-Penty, Alexander Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Spydeberg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundal, Johannes Dahl Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Geir Blom Klubb Kongsberg IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dugstad, Eirik Herholdt Klubb IL Bevern Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønlund, Fredrik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøthe, Asle Klubb Torpo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gullingsrud, Eivind Røe Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hallingstad, Andreas Klubb Kongsberg IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kolstadbakken, Anders Klubb Rogne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundteigen, Martin Engh Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Melaaen, Bjørn Eirik Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Olaussen, Filip August Fossum Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Leo Fossholt Klubb Hokksund IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Osnes, Jon Rabe Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Oddmund Lie Klubb Kongsberg IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stangstuen, Vetle Grønnevik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tronsli, Andreas Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løchen, Morten Andreas Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stølen, Erling Viljugrein Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Ole Martin Wold/ NTB Scanpix