Hopp til innhold

SOKNASTAFETTEN 2019

Soknastafetten 2019 arrangeres på HAUKA SKISTADION onsdag 13. mars kl 1900. klasser jenter og gutter 8-16 år. Første etappe går i klassisk stil.Andre og tredje etappe går i fristil. Klasse J/G 8-10 ÅR 1 KM Klasse J/G 11-12 ÅR 2 KM Klasse J/G 13-14 ÅR 3 KM Klasse J/G 15-16 ÅR 3 KM

  • Når: 13.03.2019
  • Oppstart: 19:00
  • Hvor: Hauka Skianlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse G 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse G 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300
Start 13.03.2019 Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse J 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse J 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300
Start 13.03.2019 Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhaug, Jens Borgar Klubb Sokna IL Klasse G 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blekesaune, Martin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Amund Tore Klubb Sokna IL Klasse G 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse G 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Værnes, Jonas Uv Klubb Rennebu IL Klasse G 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ytterhus, Nora Klubb Rennebu IL Klasse G 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper

G 8-10 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aar, Adrian Kristensen Klubb Leik, IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brobakk, Sondre Klubb Sokna IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engen, Christian Elias Klubb Sokna IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flatås, Iver Klubb Sokna IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossum-Eidstumo, Peder Klubb Sokna IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gunnes, Sondre Hamre Klubb Rennebu IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gunnes, Ivar Hamre Klubb Rennebu IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hassel, Iver Malum Klubb Singsås IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggvold, Jonas Klubb Sokna IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laache, Magnus Gillesdal Klubb Sokna IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langmo, Tobias Klubb Singsås IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langseth, Iver Klubb Rennebu IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillebudal, Petter Klubb Leik, IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Robert Johannes Moe Klubb Sokna IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Morseth, William Kosberg Klubb Singsås IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myren, Bård Arne Klubb Sokna IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reiten, Nila Klubb Singsås IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rogstad, Emil Meier Heggdal Klubb Sokna IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røe, Joen Klubb Sokna IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skamfer, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjevdal, Ole André Lium Klubb Sokna IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjevdal, Per Magnus Lium Klubb Sokna IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Aksel Bolme Klubb Sokna IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Håkon Klubb Sokna IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundlisæter, Bergsvein Klubb Sokna IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trøen, Emil Lukas Klubb Sokna IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Uv, Erlend Klubb Rennebu IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vingelen, Erik Losen Klubb Sokna IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Værnes, Olav Uv Klubb Rennebu IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Winsnes, Nikolai Klubb Singsås IL Klasse G 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper

G11-12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakk, Erik Windseth Klubb Melhus Idrettslag Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoel, Oddmund Aunøien Klubb Haltdalen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jønland, Simen Klubb Leik, IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjøsen, Birger Klubb Leik, IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kracht, Nicklas Richard Nyland Klubb Melhus Idrettslag Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Jim Otto Fuglås Klubb Leik, IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Næve, Martin Klubb Leik, IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsvold, Jon Heksem Klubb Haltdalen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundet, Ådne Klubb Leik, IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tronsaune, Jørgen Klubb Haltdalen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper

J 13-14 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finanger, Maria Klubb Leik, IL Klasse J 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gunnes, Kristin Klubb Sokna IL Klasse J 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjøsen, Anna Klubb Leik, IL Klasse J 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skogstad, Malin Klubb Leik, IL Klasse J 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper

J 8-10 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkås, Ragnhild Nygård Klubb Rennebu IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnli, Mie Klubb Sokna IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bonesrønning, Marit Klubb Lundamo IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Broen, Hedda Kverkild Klubb Sokna IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dragset, Sigrid Klubb Sokna IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hage, Mali Kjellstad Klubb Sokna IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hines, Sigrid Solem Klubb Sokna IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjøtrød, Ingeborg Roen Klubb Sokna IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laache, Heidi Klubb Sokna IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lyngen, Hanna Nordhaug Klubb Lundamo IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løkken, Svale Klubb Sokna IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løkken, Lykke Klubb Sokna IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løkken, Lydia Klubb Sokna IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reitan, Eline Solem Klubb Sokna IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rise, Martha Klubb Sokna IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rogogjerd, Anna Gaupset Klubb Rennebu IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rokkonesløkk, Eileen Klubb Rennebu IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snøan, Andrea Klubb Sokna IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snøan, Synne Wagnild Klubb Sokna IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solum, Maja Sunnset Klubb Sokna IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vagnild, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wagnild, Ea Marie Klubb Sokna IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wagnild, Eline Klubb Sokna IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper

J11-12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Ana Klubb Budal IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Broen, Aina Klubb Budal IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hårstad, Stine Klubb Rennebu IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ramsem, Thyra Klubb Rennebu IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storli, Oda Klubb Budal IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vaagen, Lone Klubb Rennebu IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI03, 03
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix