Hopp til innhold

Rindalsrennet 2018

Rindalsrennet, et av landets mest tradisjonsrike skirenn, arrangeres i 2018 for 57. gang. Rennet går i klassisk, med klasser fra 8 år - senior.

  • Når: 22.12.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Rindal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.12.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Sverre Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Henrik Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillebudal, Petter Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørløkk, Sivert Solum Klubb Meldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasbø, Vegard Klubb Bøfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blekken, Birk Klubb Bøfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn By, Ola Fjelldal Klubb Orkdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsø, Max Charles Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ree, Peder Melien Klubb Meldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ree, Sigurd Lirhus Klubb Børsa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Leinstrand IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reitan, Magnar Klubb Rindal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riseth, Teodor Klubb Orkdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sannes, Arnstein Engset Klubb Bøfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stokke, Ola Klubb Rindal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børset, Sebastian Klubb Rindal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eide, Paul Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjølhus, Anders Berge Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ranes, Sindre Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skillingstad, Eskil Klubb If Kilkameratene Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wangen, Lars Klubb Orkdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øye, Jonas Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øyen, Magnus Klubb Rindal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Åsvoll, Oliver Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Martin Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ree, Gunnar Melien Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Mikkel Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bonvik, Magnus Klubb Orkanger IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjønsvik, Daniel Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løseth, Magnus Steien Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sylte, Henrik Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Innerdal, Elias Hofset Klubb Moi IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranheim, Daniel Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røkke, Sindre Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tungen, Olve Klubb Orkdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Even Klubb Rindal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekra, Vetle Grønvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fauske, Magnus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granlund, Åsmund Engan Klubb Flå IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtan, Lars Kåre Anshus Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Romundstad, Edvin Klubb Rindal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solum, Oscar Klubb Hovin IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Hovin IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østbyhaug, Tomas Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sannes, Sindre Engset Klubb Bæverfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørløkk, Jo Klubb Meldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wangen, Johan Klubb Orkdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvalen, Ida Grønvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reitan, Eline Solem Klubb Sokna IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovdal, Helene Klubb Klæbu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjensteberg, Linnea Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snilsberg, Malene Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wekre, Asta Klubb Heimdal Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elshaug-Tørstad, Vilma Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løfald, Ine Klubb Rindal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mo, Maren Klubb Orkdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Skaun IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hanna Klubb Bøfjord IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finbraaten, Malin Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Ella Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reitan, Berit Solem Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stokke, Guro Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wekre, Hanne Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gross-Benberg, Helene Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tungen, Helga Klubb Orkdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kløven, Ingelin Brørs Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fiske, Stine Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagen, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn By, Kari Fjelldal Klubb Orkdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oddebug, Tuva Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Zwick, Elke Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Johanne Klubb Meldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakken, Elise Klubb Rindal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Birkestøl, Idun Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børset, Anna Klubb Rindal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løfald, Oda Klubb Rindal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ree, Tora Lirhus Klubb Børsa IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snilsberg, Gunhild Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Zwick, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øye, Ine Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knutzen, Tonje Klubb Utleira IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børke, Ann-Eline Bloch Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Resell, Berit Nordsæter Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skulbru, Hanne Klubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Benberg, Jann Krister Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eid, Fredrik Larssønn Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagli, Kristoffer Klubb Aure IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Schjølberg, Erik Klubb Røros IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reistad, Kristian Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Simonsen, Håkon Klubb Fjellørnen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Berset, Kristoffer Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Dahle, Hallvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Drøyvold, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Engdahl, Eskil Klubb Torvikbukt IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grut, Jon Vegard Klubb Nor, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Halvorsen, Håkon Gorseth Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Høiseth, Sivert Klubb Malvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Langørgen, Lasse Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Mo, Håvard Klubb Orkdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Norland, Gaute Klubb Oppdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaanes, Joakim Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Solbakken, Ola Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tanem, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tharalsen, Erik Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Vestermo-Reitan, Bjørn Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Vindal, Mathias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Vårheim, Sondre Klubb Fjellørnen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berdal, Tore Bjørseth Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjerke, Brede Rimer Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Husby, Erik Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moholdt, Lars Hol Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myrland, Anders Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Henrik Skjervold Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI01, 01
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix