Hopp til innhold

Rulleskirenn - Stord

Rulleskirennet i friteknikk markerer slutten på treningssamlinga på stord for aldersgruppa 13 - 16 år (komande vinter). Rennet er opent for alle årsklassar og startar klokka 12. Førehandspåmelding innan torsdag 29. august. Etteranmelding til kjell.inge.engevik@engevikbyggsenter.no eller på renndagen.

  • Når: 01.09.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Prestegardskogen
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.08.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.09.2019 Klasse G 10 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2019 Klasse G 11 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 0
Start 01.09.2019 Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2019 Klasse J 10 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 0
Start 01.09.2019 Klasse J 11 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2019 Klasse J 12 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2019 Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 01.09.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 01.09.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 01.09.2019 Klasse Kvinne senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 01.09.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 01.09.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 01.09.2019 Klasse Trim Øvelse 5 km fri Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse Distanse, fri

G 12 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ersland, Eirik Soma Klubb Ternen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ersland, Sondre Soma Klubb Ternen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15-16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Viking, TIF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri

J 11 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hakestad, Othilie Moen Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse J 11 år Øvelse Distanse, fri

J 12 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ersland, Maria Eikemo Klubb Ternen IL Klasse J 12 år Øvelse Distanse, fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ersland, Ingeborg Eikemo Klubb Ternen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Dorthea Hennø Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15-16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Meyer-Torsvik, Annike Klubb Viking, TIF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
NIF-EPI02, 02
Terje Pedersen, NTB Scanpix