Hopp til innhold

SP1-cup- julerennet

Sonerenn i aldergruppa 8-12 år. Sparebank 1 cup for aldersgruppa 13 år til senior.

  • Når: 28.12.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Tydal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.12.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjøsnes, Ole Ingebrigt Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mosleth, Sander Klubb Øverbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Standal, Gustav Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slind, Hanne Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slørdal, Elias Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundal, Henning Klubb Tydal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garnæs, Halvor Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nypan, Erik Uglem Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næve, Martin Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørgjerd, Lucas Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tørum, Markus Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Martin Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finnland, Oliver Klubb Tiller IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglem, Håkon Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lian, Birk Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ree, Gunnar Melien Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slind, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tuff, Iver Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wøhni-Lyng, Brage Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Mikkel Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korsan, Tobias Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løseth, Magnus Steien Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nøst, Daniel Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sylte, Henrik Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørgjerd, Noah Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Groth Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fuglem, Edvard Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunnarson, Truls Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunnarson, Trym Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvarme, Nikolai Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leroyer, Emil Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Markussen, Jørgen Granmo Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mærk, Amund Hårsaker Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranheim, Daniel Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røkke, Sindre Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storhaug, Jakob Rustad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tuff, Birger Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tungen, Olve Klubb Orkdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tyvold, Samuel Stig Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wang, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Even Klubb Rindal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremo, Anders Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granlund, Åsmund Engan Klubb Flå IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvarme, Mathias Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mølnvik, Vemund Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Hovin IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østbyhaug, Tomas Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lerfall, Petter Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tørum, Sander Klubb Selbu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mortensson, Nejla Klubb Ålen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Overvik, Håkon Ystgård Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solli, Joakim Berg Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Martine Groth Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Græsli, Ingrid Klubb Tydal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husby, Sofie Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lian, Ylva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oldertrøen, Aurora Klubb Tynset IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Verdenius, Maria Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finnland, Christine Klubb Tiller IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovdal, Helene Klubb Klæbu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjesbu, Lovise Klubb Lånke IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Korsan, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kulset, Tina Klubb Øverbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oldertrøen, Ida Joanne Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vesterfjell, Thea Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Græsli, Kjersti Klubb Tydal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gullikstad, Signe Gløtvold Klubb Røros IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husby, Selma Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hårstad, Margrethe Klubb Selbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Stine Klubb Utleira IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røstad, Torild Klubb Sokna IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Standal, Emilie Klubb Lånke IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Skaun IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasly, Guro Aslaksen Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finbraaten, Malin Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høsøien, Ida Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Ella Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solli, Dina Berg Klubb Selbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tyvold, Hannah Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gross-Benberg, Helene Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kittilsen, Tora Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leiren, Malin Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nissen, Solveig Louise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tungen, Helga Klubb Orkdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagen, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Trøen, Marina Klubb Ålen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli, Tonje Klubb Selbu IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossen, Lotta Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leroyer, Clara Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Sigrid Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kirkvold, Emmalinn Valli Klubb Tydal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evenmo, Karita Skamfer Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullikstad, Eva Christine Gløtvold Klubb Røros IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Renå, Hanna Spets Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Maren Klubb Os IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjeldstad, Tora Storeng Klubb Ranheim Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knutzen, Tonje Klubb Utleira IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Børke, Ann-Eline Bloch Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Resell, Berit Nordsæter Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Spets, Julie Stendahl Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eid, Fredrik Larssønn Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hylen, Jonas Klubb Kvikne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jamt, Jonas Meyer Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røstad, Arne Klubb Sokna IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagli, Kristoffer Klubb Aure IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Schjølberg, Erik Klubb Røros IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espeland, Asgeir Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klæbo, Ola Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nøst, Henrik Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reistad, Kristian Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Simonsen, Håkon Klubb Fjellørnen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Steimoen, Peder Nytrøen Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Dahlstrø, Stian Bjerkeset Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Eidsmo, Mats Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Evenhus, Kristian Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Halvorsen, Håkon Gorseth Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Leren, Sigurd Klubb Tolga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Moseng, Ørjan Klubb Røros IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Solbakken, Ola Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Storrø, Åsmund Krokann Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Søraas, Morten André Skånøy Klubb Skauga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tanem, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tharalsen, Erik Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorsnes, Håvard Skistad Klubb Malvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Vindal, Mathias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eidsmo, Håvard Sandstad Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grøv, Kornelius Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugen, John Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Husby, Erik Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Leren, Tore Klubb Tolga IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Steien, Aasmund Kjøllmoen Klubb Tolga IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix