Hopp til innhold

Orkla Sparebank Tour de Knyken

Tour de Knyken er inspirert av Tour de Ski med elementer som sprint, bonussekund og fellesstart med avslutning opp alpinbakken.

  • Når: 09.03.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Orkdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse pursuit Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse pursuit Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse pursuit Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse pursuit Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse pursuit Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse pursuit Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse pursuit Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse pursuit Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse pursuit Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse pursuit Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse pursuit Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse pursuit Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse pursuit Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse pursuit Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse pursuit Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse pursuit Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse pursuit Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse pursuit Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakk, Julian Klubb Snøhetta IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Berg, Henrik Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Bolstad, Benjamin Bjørkvoll Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Brusveen, Sigurd Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Dahl, Sondre Forren Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Elverhøi, Sebastian Almås Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Grøtan, Sverre Klubb Snøhetta IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Kolstad, Iver Steffensønn Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Le, Tim Anh-Tri Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Rostad, Iver Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Sjo, Emil Belsaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Stensem, Johan Skaug Klubb Snøhetta IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Sverre, Viktor Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Syrstad, Ola Einum Klubb Meldal IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Sørløkk, Sivert Solum Klubb Meldal IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Valvåg, Linus Even Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Vognild, Tobias Jørgensen Klubb Snøhetta IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Waal, Isak Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse pursuit

G 11 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Vegard Klubb Bøfjord IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Bakk, Arnt Klubb Oppdal IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Blekken, Birk Klubb Bøfjord IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Blokhus, Imre Klubb Snøhetta IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn By, Ola Fjelldal Klubb Orkdal IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Dalheim, Leander Østmo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Dragsten, Ask Nikolay Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Eidem, Eirik Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Garberg, Peder Forvemo Klubb Orkdal IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Grefstad, Johan Klubb Nor, IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Haugan, Kolbjørn Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Jønland, Simen Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Nergård, Mats Klubb Orkdal IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Olsø, Max Charles Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Pettersen, Emre Askim Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Ravn, Oliver Steinsvoll Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Ree, Sigurd Lirhus Klubb Børsa IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Ree, Peder Melien Klubb Meldal IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Riseth, Teodor Klubb Orkdal IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Sannes, Arnstein Engset Klubb Bøfjord IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Storås, Isak Ulkestad Klubb Lensvik IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Strand, Johan Odda Klubb Oppdal IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Øklend, Henrik Olavsson Klubb Orkdal IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit

G 12 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvik, Mikkel Rambraut Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Bakk, Erik Windseth Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Blokhus, Iver Klubb Oppdal IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Bredal, Markus Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Dalevoll, Lars Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Eide, Paul Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Frostad, Magnus Sommerschild Klubb Buvik IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Garberg, Kåre Forvemo Klubb Orkdal IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Heggheim, Peter Klubb Buvik IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Kjønsvik, Ole Morten Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Meland, Einar Klubb Oppdal IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Mjølhus, Anders Berge Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Mokkelbost, Viktor Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Nordvik, Helge Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Næve, Martin Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Pederstad, Oskar Klubb Børsa IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Wangen, Lars Klubb Orkdal IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Øren, Andreas Weie Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Øye, Jonas Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Øyås, Eskil Klubb Buvik IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit

G 13 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Martin Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Blekesaune, Martin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Hanssen, Magnus Sætran Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Isaksen, Magnus Stormo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Lian, Birk Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Løvdal, Tobias Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Ree, Gunnar Melien Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse pursuit

G 14 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Bakken, Mikkel Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Kjønsvik, Daniel Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Jonsvatnet IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse pursuit

G 15 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 15 år Øvelse pursuit
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse pursuit
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse pursuit
Navn Leroyer, Emil Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse pursuit
Navn Ranheim, Daniel Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse pursuit
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse pursuit
Navn Strand, Samuel Elias Utgaard Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse pursuit
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse pursuit
Navn Valvåg, Sindre Elias Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse pursuit
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse pursuit

G 16 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse G 16 år Øvelse pursuit
Navn Nordvik, Ola Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse pursuit
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse pursuit
Navn Solum, Oscar Klubb Hovin IL Klasse G 16 år Øvelse pursuit
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Hovin IL Klasse G 16 år Øvelse pursuit

G 8 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 8 år Øvelse pursuit
Navn Brusveen, Edvard Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse pursuit
Navn By, Even Klubb Orkdal IL Klasse G 8 år Øvelse pursuit
Navn Fernandes, Lucas Hoff Klubb Orkanger IF Klasse G 8 år Øvelse pursuit
Navn Halvorsen, Iver Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse G 8 år Øvelse pursuit
Navn Horghagen, Odin Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse pursuit
Navn Loe, Fredrik Klubb Dalguten IL Klasse G 8 år Øvelse pursuit
Navn Sletvold, Håkon Klubb Orkanger IF Klasse G 8 år Øvelse pursuit
Navn Solligård, Erik Garberg Klubb Orkdal IL Klasse G 8 år Øvelse pursuit
Navn Strand, Einar Odda Klubb Oppdal IL Klasse G 8 år Øvelse pursuit
Navn Thorsø, Kasper Klubb Heimdal Ski Klasse G 8 år Øvelse pursuit
Navn Uv, Håkon Brandås Klubb Orkdal IL Klasse G 8 år Øvelse pursuit

G 9 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bach, Odin Klubb Orkdal IL Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Folvik, Jesper Nyborg Klubb Orkdal IL Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Gjerden, Elias Pettersen Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Grefstad, Anders Klubb Nor, IL Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Nor, IL Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Høen, Jonas Stavsøien Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Mathisen, Leon Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Moen, Elias Skarsaune Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal IL Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Rindal, Magnus Klubb Orkanger IF Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Rogstad, Hans Martin Klubb Oppdal IL Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Torve, Jo Solvang Klubb Snøhetta IL Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Wangen, Johan Klubb Orkdal IL Klasse G 9 år Øvelse pursuit

J 10 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse pursuit
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse pursuit
Navn Jakobsen, Johanna Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse pursuit
Navn Lerfald, Malin Celine Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse pursuit
Navn Lian, Ylva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse pursuit
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse pursuit
Navn Ringen, Hedda Klubb Klasse J 10 år Øvelse pursuit
Navn Rønning, Jenny Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse pursuit
Navn Ustad, Mari Klubb Orkdal IL Klasse J 10 år Øvelse pursuit

J 11 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Frida Thun Klubb Oppdal IL Klasse J 11 år Øvelse pursuit
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 11 år Øvelse pursuit
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse pursuit
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse pursuit
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse pursuit
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 11 år Øvelse pursuit
Navn Wekre, Asta Klubb Heimdal Ski Klasse J 11 år Øvelse pursuit

J 12 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Grøtan, Hanna Klubb Snøhetta IL Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Lium, Hedda Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Sverre, Henriette Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Sæther Pigott, Cynthia Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Waal, Synne Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Øren, Silje Strøm Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse pursuit

J 13 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hanna Klubb Bøfjord IL Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Finanger, Maria Klubb Leik, IL Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Finbraaten, Malin Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Uv, Hedda Brandås Klubb Orkdal IL Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Wekre, Hanne Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse pursuit

J 14 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Rytter-husby, Helene Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse pursuit

J 15 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse pursuit
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 15 år Øvelse pursuit
Navn Øren, Elise Strøm Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse pursuit

J 16 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mokkelbost, Amanda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse pursuit
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse J 16 år Øvelse pursuit

J 8 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn By, Kari Fjelldal Klubb Orkdal IL Klasse J 8 år Øvelse pursuit
Navn Dragsten, Ada Othilie Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse pursuit
Navn Eidem, Hedda Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse pursuit
Navn Grefstad, Anny Klubb Nor, IL Klasse J 8 år Øvelse pursuit
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse pursuit
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse J 8 år Øvelse pursuit
Navn Oddebug, Tuva Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J 8 år Øvelse pursuit
Navn Rømme, Ingeborg Grønning Klubb Yrjar, IL Klasse J 8 år Øvelse pursuit
Navn Øren, Tiril Strøm Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse pursuit

J 9 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Johanne Klubb Meldal IL Klasse J 9 år Øvelse pursuit
Navn Bakken, Elise Klubb Rindal IL Klasse J 9 år Øvelse pursuit
Navn Blokhus, Alma Klubb Snøhetta IL Klasse J 9 år Øvelse pursuit
Navn Børset, Anna Klubb Rindal IL Klasse J 9 år Øvelse pursuit
Navn Børsting, Mille Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse pursuit
Navn Endal, Maren Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse pursuit
Navn Heksem, Marte Vinsnesbakk Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse pursuit
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 9 år Øvelse pursuit
Navn Pettersen, June Askim Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse pursuit
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse pursuit
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 9 år Øvelse pursuit
Navn Ree, Tora Lirhus Klubb Børsa IL Klasse J 9 år Øvelse pursuit
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse pursuit
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse pursuit
Navn Øye, Ine Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse pursuit
nif-epi04, 04
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix