Hopp til innhold

Nordåsenrennet 2019

Fra 8 år t.o.m. senior. Puljestart 8-12år. Fellesstart 13 år og eldre. Finale SP1cup 13-14år og SnøCup i Østfold, Oslo og Akershus 15-16år.

  • Når: 23.03.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Maura
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.03.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100
Start 23.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100
Start 23.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 23.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 23.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 23.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 23.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 23.03.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115
Start 23.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130
Start 23.03.2019 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115
Start 23.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gundersen, Kristian Skau Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hannestad, Markus Aspevik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvisgaard, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stefanussen, Mattis Gjennestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Westgaard, Astri Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Maiken Christine Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Larsen, Hedda Victoria Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holm-Lombnæs, Kaisa Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
NIF-EPI01, 01
Foto: Tor Richardsen, NTB Scanpix