Hopp til innhold

Bendit Ungdommens Holmenkollrenn

  • Når: 16.2 - 17.02.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.02.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aksnes, Linus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Axelsen, Sindre Haslestad Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Benjaminsen, Markus Duun Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Marius Otto Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leiknes, Arne Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Syver Lien Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulsaker, Erlend Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aksnes, Linus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Axelsen, Sindre Haslestad Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benjaminsen, Markus Duun Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larsen, Marius Otto Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leiknes, Arne Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Syver Lien Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulsaker, Erlend Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Espedal, Simen Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjøse, Markus Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grude, Bjørn Mossige Klubb Helleland IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hageland, Hans Gunnar Klubb Øvrebø IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjendlie, Theodor Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lingner, Marius Feliks Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løyning, Herman Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mangseth, Isak Sørensen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nedreås, Henrik Moe-Nilssen Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Simon Elias Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stensland, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vågenes, Jonas Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bautz-Holter, Oliver Fossmo Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Espedal, Simen Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjøse, Markus Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grude, Bjørn Mossige Klubb Helleland IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hageland, Hans Gunnar Klubb Øvrebø IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjendlie, Theodor Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løyning, Herman Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nedreås, Henrik Moe-Nilssen Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Simon Elias Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stensland, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vågenes, Jonas Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Deisz, Ellen Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaustad, Malin Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lingner, Sarah Elisabeth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Ingrid Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strandenes, Karoline Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deisz, Ellen Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gaustad, Malin Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nygård, Camilla Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Ingrid Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strandenes, Karoline Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Polland, Elise Drøpping Klubb Bamble IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sløgedal, Helene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Syversen, Maja Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tarud, Vilde Espe Klubb Tormod Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Polland, Elise Drøpping Klubb Bamble IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skirbekk, Marte Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sløgedal, Helene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Syversen, Maja Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tarud, Vilde Espe Klubb Tormod Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
nif-epi04, 04
Foto: Tor Richardsen, NTB Scanpix