Hopp til innhold

Hvalstjernrennet 2019

Fristil individuell start/normaldistanse.

  • Når: 12.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Fetsund
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 12.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 12.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 12.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Conrad Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Basnes, Alfred Borg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dunham, Emil Dean Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Edberg, Filip Aschim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grønning, Oskar Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsrud, Simen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovland, Olav Hammer Klubb Fet Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høydahl, Philip Edvard Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Koteng, Simen Kornelius Håkonsen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kringen, Peder Vilhelm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lade, Andreas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Langbraaten, Hauk Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myklebust, Andreas Olsen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nylund, Niclas Andre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Oftedal, Storm Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Opdan, Liam Hylderås Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Erik Andreas Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stadheim, Sander Akerhaugen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svenningsen, Tarjei Graver Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tisland, Børo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øynebråten, Ask Legolas Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ahlsen, Kristian Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berntzen, Jens Eskeland Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Oskar Jørgensen Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brødbøl, Jon Are Aasen Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bærland, Kristian Skjærmoen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Børresen, Noah Larsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Kristoffer Olstad Klubb Sørum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dønåsen, Jakob Ramse Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eek, Marcus Klubb Sørum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engøy, Sondre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeldbo, Even Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fladby-Karterud, Eivind Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flåtteng, Jonas Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gelsdorf, Theodor Malte Egeness Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Matteo Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen-Johnsen, Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ler, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordby, Aksel Johan Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordlie, Kasper Aasvangen Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nubdal, Trym Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pfister, Jakob Olaus Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ruud, Jakob Olaussen Klubb Skimt - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ryengen, Iver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletten, Aksel Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvberg-skagestad, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorud, Mats Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tøftum, Aksel Johansen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vogt, Amund Kortner Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østby, Teodor Krohg Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen-Hauge, Jonus Gothard Klubb Frogner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruksås, Aksel Brekke Klubb Bødalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Byhring, Edvin Stenberg Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dørum, Jonas Hemstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingsdalen, Mathias Klubb Frogner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Endreson, Isak Holm Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernæs, Thormod Mathias Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holter, Hans Jørgen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Imbsen, Mathias Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Juliussen, Paulus Elias Weydahl Klubb Frogner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Leon Leybourne Klubb Frogner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Nikolai Aleksander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogsveen, Andreas Breistrand Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ler, Jørgen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Magnus Efteland Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundin, Erlend Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Scott, Markus Steen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skram, Estin Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Snøtun, Herman Max Haarberg Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solbakken, Birk Arne Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teie, Mathias Larssen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tevik, Jakob Meinert Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Magnus Mork Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Martin Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Thorstein Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagernes, Torkil Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hemstad, Herman Aasen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kaspersen, Felix Ringvold Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Magnus Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Prestjord, Magnus Seland Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Råstad, Emil Larsen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Kristian Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wæhre, Anders Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Emil André Fjeldstad Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fleisje, Ådne Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gravdal, Stian Ustvedt Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hannestad, Markus Aspevik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hestvik, Martin Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holsve, Syver Udnæseth Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lade, Mathias Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rapp, Audun Behrns Klubb Magnor UL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Selseng, Nathaniel Antonio Mc Dade Haugen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skar, Morten Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stensland, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveinall, Jørgen Olav Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wike, Aron Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Børge Nilsen Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Sondre Haugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fredriksen, Truls Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Laget, Andreas Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Roald Emsell Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Emil Klubb Setskog IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Osen, Andreas Auden Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Peder Andreas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Joakim Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lahaug, Einar Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mobråthen, Martin Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Christoffer Mortensen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Sondre Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solstad, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sætnan, Birk Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tvedt, Ulrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Edberg, Emil Aschim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Finsrud, Sondre Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeldbo, Ola Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grindstad, Felix Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Helbø, Edwin Ruud Klubb Nes Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Korslund, Andreas Klubb Nes Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kårstad, Oliver Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lorentzen, Aksel Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Noer, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordlie, Oskar Aasvangen Klubb Nes Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Oftedal, Falk Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søberg, Mikkel Andreas Bakken Klubb Fet Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tøien, Kristian Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wathne, Jakob Sendstad Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wærhaug, Olai Palm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Østby, Thorvald Krohg Klubb Fet Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almbakk, Thomas Albert Aldo Klubb Fet Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Arntsen, Vetle Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenna, Vegard Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brokans, Adrian Alexander Klubb Fet Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Båtnes, Theodor Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eek, Mathias Klubb Sørum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eilertsen, Emil Kalfoss Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engebakk, Gabriel Klubb Sørum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossum, Sebastian Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammer, Odin Landsem Klubb Fet Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegland, Jacob Fjørtoft Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoberg, Jonas Aleksander Nordby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovland, Oscar Hammer Klubb Fet Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Imbsen, Even Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Klevgård, Bjørn Dennis Prytz Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kåsene, Amund Klubb Fet Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lamøy, Nickolai Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lauritzen, Mikkel Skotte Klubb Fet Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvhaugen-Bjerke, Karl Martin Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mauseth, Stig Lund Klubb Sørum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Midling-Hansen, Jens Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Musial, Lucas Hovland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Noer, Andreas Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ous, Herman Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Persson, Fabian Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandbraaten, Emil Alnæs Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Seim, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Simensen, Magnus Alvestrand Klubb Fet Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skram, Vinjar Ellef Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundsbø, Jonus Johnsen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svartsund, Fillip Kværneng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Teie, Sander Larssen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøan, Ole Jakob Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Pia Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Braathen-Hauge, Alvea Marie Klubb Frogner IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Byhring, Norah Linnéa Klubb Nes Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dragerengen, Maiken Vandbakk Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Flock, Martine Thuve Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjørvad, Johanne Svae Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Guttulsrud, Nikoline Stø Klubb Nes Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagberg, Mina Torjesen Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsmo, Hermine Sørensen Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Landén, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lien, Kajsa Klubb Gjerdrum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindkjølen, Live Kristine Malmer Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Guro Helene Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordby, Julie Fiskaa Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Vilde Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Uthus, Sofie Lødøen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wathne, Jenny Sendstad Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Nora Kristiansen Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aune, Eline Margrethe Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Julie Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl-Myrvik, Sophie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn de Paoli, Silje Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dolmen, Julie Dretvik Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Evje, Leah Meza Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fleisje, Live Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gabrielsen, Cecilia Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gråthen, Tuva Schjelderup Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Matilde Kvalø Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helbø, Oda Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Julie Bekkholt Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Anna Isabella Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjerstad, Silje Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Knutzen, Lea Koi Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kårstad, Julie Solberg Klubb Nes Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Laget, Guro Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Landgraff, Julia Johnsrud Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langstedalen, Aurora Nathalie Klubb Nes Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nåvik-Teig, Anna Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Seim, Synne Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stensland, Ida Iselin Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørvig, Kaia Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørvig, Malin Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Westgaard, Astri Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Eva Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkevard, Helene Klubb Tistedalen FL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gussiås, Sol Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Guthus, Linnea Terese Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauan, Isabell Stjern Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoel, Sofie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvhaugen-Bjerke, Pernille Linnea Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tøien, Marie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Frida Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Conradi, Karoline Slørdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Egeberg, Emilie Sagdal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Christine Danstorp Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hammer, Eva-Lill Landsem Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holtedahl, Julie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hygen, Ellen Margrete Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Nora Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Åsne Emsell Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lien, Synne Klubb Gjerdrum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Malde, Aurora Kjøl Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mauseth, Rita Lund Klubb Sørum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mobråthen, Mina Klubb Gjerdrum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nor-Woll, Pernille Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Celine Moen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Refsdal, Hedda Holmbakken Klubb Frogner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandbraaten, Emma Alnæs Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Selma Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tisland, Sofi Klubb Gjerdrum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ugland, Elina Klubb Tistedalen FL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Opberget Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aune, Emma Linnea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Karoline Olstad Klubb Sørum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hestvik, Synne Klubb Fet Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ihle, Emilie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Mathea Edle Rundgren Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletten, Eirin Mansaas Klubb Fet Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brouwer, Frøya Horten Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Katinka Lie Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svardal, Ingvild Marie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Eline Brattegaard Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bartnes, Mari Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Helmersen, Ragnhild Mathea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Amalie Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjevdal, Eline Klubb Ås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tønsberg, Andrea Holt Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Karen Klubb Magnor UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gussiås, Symre Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Knudsen, Aurora Klubb Fet Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Koteng, Silja Håkonsen Klubb Fet Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ler, Kristine Marie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhre, Henriette Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilssen, Anea Strand Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sadovs, Emilie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Anna Kristiansen Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn de Paoli, Lea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dericham, Stella Elise Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engen, Theoline Dale Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haakestad, Marie Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Ida Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Elvida Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Leah Brooklynn Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Joranger, Siri-lotte Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Tuva Marie Klubb Frogner IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Lotte Solli Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyseth, Bertine Holund Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olden, Andrine Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletten, Eileen Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletten, Kristin Mansaas Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stavenæs, Sofie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorud, Marikken Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Woll, Eline Glømmi Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Mathilde Vallestrand Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håkerud, Rikke Bergstrøm Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Refsdal, Tuva Holmbakken Klubb Frogner IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Galteland, Tarjei Handal Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hernes, Marius Solberg Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråthen, Birger Andreas Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Engelund, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Oftedal, Henrik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Håkon Mosvold Larsen, NTB Scanpix