Hopp til innhold

Lommedalsrennet 2019

Rennet går i klassisk stil og inngår i Sparebank-1 Cup for klassene 13 (2006) og 14 (2005) år. Rennet er også uttaksrenn for HL-stafetten for klassene 15 og 16 år i Akershus skikrets og seedingrenn for KM lang klassisk (fellesstart). Første start er kl 10:00. Klasser og distanser: 1,3 km - G/J 8-9 , 2 km - G/J 10-12 , 3 km - G/J 13-14 , 5 km - G/J 15-16 , K 17-20, 10 km - M 17-20 - K Senior - M Senior. Vi har suverene og godt preppede løyper på Eineåsen skistadion. Vi benytter elektronisk tidtakingssystem emit. Se mer informasjon på www.lommedalsrennet.no og FB "Lommedalsrennet".

  • Når: 05.01.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Gullhaug
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2019
Meld meg på

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 54 1350 LOMMEDALEN
  • Telefon: 90878374
  • E-post: post@lommedalsrennet.no
  • Kontonummer: 16273472472
  • Hjemmeside: http://www.lommedalsrennet.no
  • Koordinator: Anders Hov
  • Koordinator: Morten Hansen Østli
  • Cup koordinator: Lars Myhrum
  • TD: Bård Johannes Granøien

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 05.01.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 05.01.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 05.01.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 05.01.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 05.01.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 05.01.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130
Start 05.01.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130
Start 05.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 05.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 05.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 05.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flynn, Marcus William Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røkke, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvf, Mikael Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molund, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tverberg, Håkon Johannes Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hanken, Marius Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hanken, Mats Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansteensen, Haakon Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hanken, Thomas Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hove, Sondre Austad Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veiseth, Sondre Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhrsveen, Iver Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dolven, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Drageset, Oscar Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flynn, Oscar Johannes Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drageset, Gustav Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flock, Martine Thuve Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagberg, Mina Torjesen Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Landén, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ødegaard Aasen, Hanna Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Drageset, Ovidie Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gildseth, Linea Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Celia Lind Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tøien, Marie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Veiseth, Iselin Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fisknes, Marte Sanderud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myhrum, Aurora Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sollien, Frøya Bildøy Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hove, Kristian Austad Klubb Lommedalens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseng, Tore Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askildsen, Fillip Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Schaanning, Harald Kjønnø Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Foto: Geir Olsen, NTB Scanpix