Hopp til innhold

Lommedalsrennet 2019

Rennet går i klassisk stil og inngår i Sparebank-1 Cup for klassene 13 (2006) og 14 (2005) år. Rennet er også uttaksrenn for HL-stafetten for klassene 15 og 16 år i Akershus skikrets og seedingrenn for KM lang klassisk (fellesstart). Første start er kl 10:00. Klasser og distanser: 1,3 km - G/J 8-9 , 2 km - G/J 10-12 , 3 km - G/J 13-14 , 5 km - G/J 15-16 , K 17-20, 10 km - M 17-20 - K Senior - M Senior. Vi har suverene og godt preppede løyper på Eineåsen skistadion. Vi benytter elektronisk tidtakingssystem emit. Se mer informasjon på www.lommedalsrennet.no og FB "Lommedalsrennet".

  • Når: 05.01.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Gullhaug
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2019
Se resultater

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 54 1350 LOMMEDALEN
  • Telefon: 90878374
  • E-post: post@lommedalsrennet.no
  • Kontonummer: 16273472472
  • Hjemmeside: http://www.lommedalsrennet.no
  • Koordinator: Anders Hov
  • Koordinator: Morten Hansen Østli
  • Cup koordinator: Lars Myhrum
  • TD: Bård Johannes Granøien
  • Videomåler: Bjørn Kåre Amdal

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 05.01.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 05.01.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 05.01.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 05.01.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 05.01.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 05.01.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130
Start 05.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior sittende - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuentes, Moses Steiner Levin Klubb Asker Skiklubb Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km klassisk
Navn Gomo, Terje Klubb Foren.Til Ski-Idrettens Fremme Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km klassisk

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Abel Engh, Martin Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blåfjell, Kasper Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deisz, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erlandsen, Knut Magnus Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erlandsen, Gabriel Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finstad-Vogt, Jonas Klubb Soon Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flynn, Marcus William Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Emil Smith Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Håkon Vesterkjær Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Anders Fosmo Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjetland, Ivar Lind Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holstrøm, Jens Luytkis Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holstrøm, Simen Luytkis Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Thorbjørn Forbord Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen-Hanevold, Ulrik Klubb Heggedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Kornelius Eiken Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Edvard Klubb Heggedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lysvåg, Lukas Blok Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mellem, Storm Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Menard, Allan Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrstad, Jonas Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognebakke, Eirik Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røkke, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Söder, Storm Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorud, Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Utne, Elling Harris Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Besseberg, Fridtjof Boland Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blakseth, Mats Hynne Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bonan, Peder Sundby Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elvenes, Olve Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Filseth, Lars Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finstad-Vogt, Håkon Klubb Soon Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansteen, Sindre Tønder Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hartvedt, Bernhard Holm Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hymer, Odin Klubb Ås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Henrik Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kippenes, Leander Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Wilhelm Klemet Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leren, Elias Hallvar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvf, Mikael Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molund, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nestvold, Konrad Groven Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordby, Aksel Johan Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyheim, Sigurd Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olerud, Kristoffer Arstal Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Elias Lande Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rafen-Sparby, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenberg, Markus Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stokke, Nikolai Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Welle-Smidt, Jacob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westbye, Fredrik Rolseth Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Willand-Grønli, Henrik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birknes, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brein, Emil Hvesser Klubb Dikemark IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruksås, Aksel Brekke Klubb Bødalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Førde, Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gausdal, Kasper Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halling, Håkon Fjeld Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hanken, Marius Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hanken, Mats Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansteensen, Haakon Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Sebastian Fossberg Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgheim, Sindre Johan Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Herud, Mikkel Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høiby, Max Edvard Lundegaard Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Imset, Lars Magnus Bildøe Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lofthus, Brage Ruud Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Menard, Edwin Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olderheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Prestholdt, Jonas Kvie Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Risløv, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roll, Ludvig Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slåtten, Kristoffer Flaten Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steen, Bastian Fog Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætre, Martin Tidemann Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søndergaard, Lukas Fonn Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aarø, Sander Skjong Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andressen, Sander Wensaas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Axelsen, Sindre Haslestad Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bartnes, Henrik Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Heggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerke, Sander Holmedal Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Cyren, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksrud, Jakob Reiar Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagernes, Torkil Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flaten, Mathias Jovik Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gabrielsen, Nikolai Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hald, Mads Damman Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Heggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Herland-Valen, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hildrum-Andreassen, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Oscar Løkke Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knutsen, Martin Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvernen, Filip Krogh Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larsen, Marius Otto Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larsen, Marius Juell Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundqvist, Sondre Georg Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lång-Gisholt, Gustav Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Magnus Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjander-Opsahl, Christian Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seljåsen, Herman Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stang, Sebastian Torkildsen Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stokke, Benyamin Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wæhre, Anders Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegaard, Erik Tveit Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Marius Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eidem, Theodor Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellefsen, Philip Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fæste, Håkon Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Giæver, Espen Thor Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Giæver, Johan Egil Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjertsen, Christoffer Andreas Melling Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gravdal, Stian Ustvedt Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gundersen, Kristian Skau Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hallingstad, Olav Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hallingstad, August Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hanken, Thomas Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hannestad, Markus Aspevik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauan, Noah Stjern Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Herland-Valen, Jon Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Alexander Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hove, Sondre Austad Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hustad, Iver Sannem Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Karlsen, Sindre Løken Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kippenes, Lars Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løken, Jørgen Klubb Feiring IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Milvang, Eskil Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordbæk, Philip Alexander Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Eilert Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjander-Opsahl, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tidemann, Fredrik Serkland Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veiseth, Sondre Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wetterhus, Eirik Krogh Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wike, Aron Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wøien, Emil Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Marius Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Baumann, Arild Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Heggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Detlie, Sebastian Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dovland, Eirik Syrdalen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Felix Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugene, Anders Skeie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmann, Mathias Rike Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høstmark, Johannes Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjemhus, Lewis Alexander Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvamme, Lars Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lång-Gisholt, Axel Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhrsveen, Iver Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Emil Klubb Setskog IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Osen, Andreas Auden Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Runer, Fabian von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steen, Philip Hammersmark Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storjohann, Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Mathias Hille Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremstad, Kristian Klubb Nanset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Furum, Casper Jacobsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjessing, Fabian Nikolai Klubb Heggedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugøy, Einar Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hermansen, Morten Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjort-Larsen, Mads Gravråk Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hungerholt, Markus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Kristian Juell Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leer, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Milvang, Sindre Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørlie, Stian Måseide Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thørud, Eigil Sem Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tvedt, Ulrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiggen, Felix Petersen Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brunsell, Axel Edgar Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Drageset, Oscar Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elgesem, Eskil Svanes Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enge, Marius Høksnes Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Falkenberg-jensen, Marius Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fein, Nicholas Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finstad-Vogt, Aksel Klubb Soon Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flynn, Oscar Johannes Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fuglesang, Sebastian Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjengstø, Sverre Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halling, Herman Fjeld Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heli-Haugestøl, Henrik Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hongseth Gamst, Caspian Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Filip Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjølner, Caspian Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lerdrup, Oliver Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Loeng Svendsen, Sondre Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Petter Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Matheson, Erik Agner Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nybråten, Max Alexander Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Næss, August Liavaag Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Riddervold, Edvard Waagaard Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skramstad, Eirik Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steene-Johannessen, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætre, Fredrik Rator Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thoresen, Haakon Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Willand-Grønli, Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Beck-Vehre, Simon Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Drageset, Gustav Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engebretsen, Sander Dolve Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Farstad, Jacob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gausdal, Oskar Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Henrik Kahrs Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haavardsholm, Jacob Eikedalen Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hammer, Mikkel Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hessevik Francke, Trygve Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Isachsen, Peder Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kippenes, Anders Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kofoed, Fredrik Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kollerud, Leopold Klemet Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvamme, Brynjar Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leiddal, Albert Torstein Westrum Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Madsgård, Markus Promjan Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mai, Nikolas Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Møllerstrøm, Maximilian Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilssen, Joachim Bærøe Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Noordhof-Hansen, Martin Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordby, Henrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyseter-Østby, Peter Kristian Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Riddervold, Theodor Waagaard Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sanders, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seim, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjöström, Aksel Grøtting Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogstad-Mellander, Wilhelm Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slåtten, Konrad Flaten Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sole-Warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sollie, Brage Marker Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svindseth, Herman Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thøgersen, Nikolai Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tønsberg-Nes, Noah Isinius Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valhovd, Jakob Laurits Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Årby, Amund Juell Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Lisa Berger Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aranjos-Sand, Blanka Helene Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørn-Afnan, Mathilda Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Buhagen, Mathilde Øvrum Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eggesvik, Maria Josefine Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eng, Jenny Marie Fjæra Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enge, Mie Høksnes Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flock, Martine Thuve Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gaarder, Elise Olsen Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gohn, Henriette Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gunnes, Malin Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagberg, Mina Torjesen Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hauge, Tuva Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgheim, Marie Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heli-Haugestøl, Hermine Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvamstad, Emma Knutsen Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hønningstad, Emma Hatlevik Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Åse Holthe Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kallåk, Tilde Gustavsen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kildahl, Ingrid Lykke Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Killengreen, Ingrid Christine Ligaard Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjølstad, Hermine Sundsby Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleven, Lotta Matilde Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knudsen, Vilde Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knudsen, Martine Nordtveit Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolberg-svartvatn, Hedda Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvamme, Anna Knoph Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Landén, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leiddal, Othilie Westrum Klubb Jutul IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindvik, Nora Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lines, Åsne Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lømo, Amalie Lindback Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Markussen, Julie Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Markussen, Mathilde Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molland, Marie Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molland, Julie Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norman, Dorthe Elisabeth Bjørge Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norman, Mathilde Fredrikke Bjørge Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybo, Sofie Litland Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasch-Olsen, Kira Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reksten, Camilla Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schanke-Jørgensen, Helene Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schou, Une Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steene-Johannessen, Frida Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syrrist-Leite, Mille Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Treider, Nathalie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Udnæseth, Aurora Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valderhaug, Thea Omang Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vannebo, Martine Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vannes, Ingeborg Hanevold Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Veiseth Mendez, Nora Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ødegaard Aasen, Hanna Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ådland, Marte Dortea Bjørke Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Ninnie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aune, Eline Margrethe Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergh, Maren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørklund, Othilie Mathisen Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bognøy, Mille Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Cho, Yun-Ji Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn de Paoli, Silje Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Drageset, Ovidie Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Emblem, Nora Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Endsjø, Hedda Klubb Heggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engebretsen, Caroline Dolve Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ennals, Cecilia Louise Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Forsberg, Ella Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Forsmo, Elle Solstad Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gabrielsen, Johanne Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gildseth, Linea Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjesdal, Johanna Bastiani Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gråthen, Tuva Schjelderup Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haakonsen, Semine Haavaag Klubb Heggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Celia Lind Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Viktoria Breivik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Tone Johanne Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellum, Helene Folke-Olsen Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Himle-hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hyllseth, Maria Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Andrea Løken Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjemhus, Isla Grace Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjennbakken, Marie Frydenberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knoblauch, Emelin Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerød, Sofie Reinertsen Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Laache-nygaard, Mia Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundqvist, Camilla Johanne Klubb Ås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyhus, Anne Kyte Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rugsland, Hannah Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sarnes, Ella Wollebæk Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schanke-Jørgensen, Caroline Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schomacker, Ella Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seim, Synne Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljåsen, Hedda Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skar, Thea Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Heggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solnes, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenberg, Thea Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenstrøm, Pernille Østby Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tønsberg-Nes, Linea Alvilde Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Törnqvist, Nelly Leonie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Udnæseth, Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wangensteen, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westerheim-Larsen, Amalie Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Årby, Ingrid Juell Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Eva Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjønnes, Sofia Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bratteng, Linnea Marie Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidem, Cornelia Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gussiås, Sol Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hammer, Amalie Sillibakken Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Amalie Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm, Hedda Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hønningstad, Nikoline Hatlevik Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Iversen, Hedda Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kaasa, Kristine Klubb Gransherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kostveit, Marie Aas Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meldalen, Elin Helleland Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Hedvig Lislerud Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordal, Caroline Elise Rankin Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skarbøvik, Mia Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skarphol Villadsen, Heddda Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steen, Julie Hammersmark Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steene-Johannessen, Erika Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle-Nilsen, Sara Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætre, Nelly Camilla Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Veiseth, Iselin Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alme, Tiril Langehaug Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brauti-Heidemann, Stella Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brauti-Heidemann, Bianca Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruun, Camilla Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deisz, Ellen Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elvenes, Ingvild Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eng, Thea Olivia Fjæra Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ennals, Elena Victoria Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flock, Fredrikke Thuve Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Forsberg, Tilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Nanset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gaarder, Amalie Olsen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gradert, Nora Kvåle Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gundersrud, Helle Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Kristine Breivik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjetland, Sigrid Lind Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmann, Malin Rike Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Åsne Næss Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krekling, Emma Cathrine Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lekang, Ellen Sofie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundin, Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mai, Katarina Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordby, Hanna Agnes Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rasch-Olsen, Linde Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schmidt, Maja Dorthea Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sverdrup, Ida Rieker Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ugland, Elina Klubb Tistedalen FL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulevåg, Sunniva Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vannebo, Christine Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østvold, Hanna Grimsrud Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andenæs, Mie Gundersen Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Anker-Nilssen, Johanne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aune, Emma Linnea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergh, Anniken Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brath, Madeleine Hetland Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fiskvik, Mina Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsen-Røgeberg, Ella Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Höglund, Emma Kristine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Idsøe, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ihle, Emilie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lærdahl, Cathrine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løvdal-Sælid, Kaja Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skar, Nina Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Marte Spone Klubb Heggedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorseng, Elise Nygård Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Hedvig Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Mille Baastad Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berntsen, Kaia Wulff Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjanes, Eileen Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjønnes, Kaia Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørkevoll, Amalie Lyng Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bråthen, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dalbye, Karin Ingrid Marie Klubb Moss Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Deisz, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ennals, Emily Christina Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fisknes, Marte Sanderud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flugstad, Maria Willumsen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Heggedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fulton, Leah Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hahne, Frida Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halstensen, Anine Skjæret Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Ragnhild Serine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleven, Kaisa Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristensen, Celine Bråten Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Katinka Lie Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rud, Pernille Alexandra Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensby, Gina Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stigen, Astrid Klubb Fredrikstad SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storvik, Maiken Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundby, Margit Klubb Varteig IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Eline Brattegaard Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torgersen, Matilde Hareide Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tunli, Sofie Lundeby Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Ina Halle Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helmersen, Ragnhild Mathea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hildeng, Thea Natalie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelset, Tuva Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ihle, Aina Brunborg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jeppsson-Hovi, Fredrikke Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Køber, Maren Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Odden, Nora Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skar, Siri Galtung Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sulusnes, Sofie Eide Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Villadsen, Helene Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Waldum, Rebecka Berit Christin Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Altern, Elise Braaen Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørge, Blomma Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gussiås, Symre Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haakonsen, Alma Haavaag Klubb Heggedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjennbakken, Julie Frydenberg Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kofoed, Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kollerud, Evelina Fredrika Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvamme, Astrid Knoph Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lefdahl, Ida Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lofthus, Ella Ruud Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Matheson, Maja Agner Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Obel, Marie Leirvik Klubb Jutul IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokke, Ida Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søndergaard, Sofia Fonn Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wee, Julie Behrentz Klubb Jutul IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Billington, Johanne Anti Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Blom-Martin, Emma Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bonan, Pernille Sundby Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bø, Inger Cornelia Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn de Paoli, Lea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Due-Sørensen, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fuhr, Amalie Charlotte Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gråberg, Julie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hallingstad, Eline Falck Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haug, Hermine Fossberg Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hellberg, Solveig Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hermansson, Selma Børke Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jarnæss, Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kippenes, Julie Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Landsgård, Hedda Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Marstein, Synne Gaasø Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathiesen, Eira Barstad Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Amalie Christine Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrstad, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Måseide, Helena Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordal, Charlotte Renée Rankin Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olden, Andrine Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olerud, Tilde Arstal Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rognli, Ella Marie Rebekka Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rossvoll, Selma Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sarfi, Hanna Andersen Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogstrøm, Ingrid Aas Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skramstad, Oda Kofoed Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storm, Filippa Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trulsrud, Ida Måleng Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Welle-smidt, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øien, Frida Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østengen, Kristin Finne Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasland, Pia Engemoen Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Astrid Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aukrust, Karoline Fjeldskaar Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Cook, Sunniva Isabel Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knutsen, Kristin Elise Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulfsnes, Jenny Myklebust Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bech, Amalie Stævne Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekern, Sara Lilloe Salvesen Klubb Heggedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jomaas, Karen Hoel Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhrum, Aurora Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sollien, Frøya Bildøy Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tolo, Karoline Vik Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossgård, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norland, Johanne Dahl Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Winnes, Amalie Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kongsten, Emilie Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Anseth, Bernhard Henriksen Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bondevik, Gabriel Solve Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brguljak, Danis Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dybdahl, Halvor Aasen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fraser, Petter Alexander Dehli Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gomo, Tobias Dilling Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Jørn Oscar Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Horn, Sebastian Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hove, Kristian Austad Klubb Lommedalens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Aslak Næss Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jordheim, Sondre Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lund, Magnus Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordby, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thieme, Alfred Vestvik Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tømmerberg, Eivind Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Valhovd, Mathias August Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Økern, Sindre Kristoffer Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergseng, Tore Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjessing, Andreas Aleksander Klubb Heggedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hella, Eirik Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hemstad, Martin Aasen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kildal, Simen Aleksander Hanevold Klubb Røa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Langøy, Mats Morgan Klubb Frogner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martens Meyer, Julian Klubb Frogner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skurdal, Einar Brath Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Volden, Ole Vibe Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askildsen, Fillip Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flågen, Bjørn Anders Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Krüger, Espen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Meinicke, Thomas Klubb Jutul IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Simen Bergh Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Schaanning, Harald Kjønnø Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Torvbråten, Erik Tveraaen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fein, Marius Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gran, Erlend Nordal Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
Foto: Tor Richardsen, NTB Scanpix