Hopp til innhold

Njårdrennet 2019

Vi ønsker velkommen til det tradisjonsrike Njårdrennet i Holmenkollen. Stilarten er klassisk. De eldste vil starte først. Du finner startlister, resltatlister, løypekart osv på http://www.njardrennet.no/ . I tillegg så har vi en "levende" facebook side hvor vi vil dele sosial informasjon om rennet og her kan du også stille spørsmål : https://www.facebook.com/njaardrennet. Njårdrennet inngår i SNØ Cup (15-16 åringer) og BDO Cup (13-14 åringer).

  • Når: 03.02.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.01.2019
Meld meg på

Annen informasjon

  • Adresse: Sørkedalsveien 106 0378 OSLO
  • Telefon: 93418714
  • E-post: info@njaard.no
  • Kontonummer: 15031446942
  • Hjemmeside: http://www.njardrennet.no
  • TD: Kenneth Hugo Sjåfjell
  • Rennleder: Morten Dybdahl

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 03.02.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 03.02.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 03.02.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 03.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 115
Start 03.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130
Start 03.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 03.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaseth, Magnus Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deisz, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Egner, Jakob Weider Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holth, Mathias Rogdar Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høgberg-Hoe, Julian Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Køber, Benjamin Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skridshol, Mikkel Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersson, Nils Oscar Nygaard Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyhagen-Karlsen, Morten Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Plünnecke, Viktor Martinsen Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Woll, Kristoffer Hoslemo Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øyen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holth, Philip Rogdar Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Sigurd Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wurschmidt, Victor André Prestegård Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørn, Eivind Njåstad Klubb Vestre Akers SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Istad, Aksel Busch Klubb Vestre Akers SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringdal, Axel Johan Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Urdahl, Hauk Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Mathias Ottar Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerke, Mads Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høstmark, Johannes Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvisgaard, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Plünnecke, Bendik Martinsen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stefanussen, Mattis Gjennestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandsnes, Jacob Bjerkedal Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skridshol, Mikkel Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sverre, Sebastian Libæk Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørland, Anniken Lind Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolberg-svartvatn, Hedda Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Mathea Lohre Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl-Myrvik, Sophie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Duvaas, Mia Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugerud, Alva Rygnestad Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Minsås, Thea Kristine Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reiten, Bettina Strande Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringdal, Hanna Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rolén, Martine Bjarøy Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skabo, Hermine Aulie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Welle, Sofie Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Esmann, Tuva Dale Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hilsen, Vilde Ingeborg Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Ingrid Emilie Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle-Nilsen, Sara Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wang, Linnea Nærø Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andreasen, Anneli Sæveraas Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deisz, Ellen Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Motzfeldt, Julie Marie Dalen Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vestøl, Alma Berge Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skirbekk, Marte Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Deisz, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Døvigen-Ousdal, Elsa Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løvås, Elen Simonsen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Møller, Dina Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opedal, Sophie Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Golberg, Viola Sofie Hjelmseth Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Kaisa Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laforce, Oda Paulsen Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Catharina Da Silva Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løvås, Elen Simonsen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nekkar, Ranja Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Christina Elise Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sanness, Caroline Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skou, Nora Vikesland Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiggen, Aurora Bleivik Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenna, Celine Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Egner, Sofie Weider Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trunova, Alexandra Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aass Thøgersen, Hermine Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen, Cecilia Schrøder Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidsvik, Maya Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ornum, Henny Bertine Swensson Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rødsand, Kaia Thorsby Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørvik, Lilja Sofie Kvikne Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skabo, Josefine Aulie Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybdahl, Halvor Aasen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
Foto: Tor Richardsen, NTB Scanpix