Hopp til innhold

Hakadalsrennet 2018/19

Påmelding er nå stengt. Etter dette er det ingen påmelding. Startlister og all annen informasjon vedrørende rennet finner du på hakadal-il.no. Hakadal IL ønsker velkommen til åpningsrenn for cuper i Oslo, Østfold og Akershus. Lørdag friteknikk med SP1 cup 13-14år og Snø cup 15-16år. Søndag klassisk som er seedingrenn for KM lang 13-14år og 15-16år. Vi har alle klasser og gode forhold i 2,25km kunstsnøløype. Husk påmelding i rett klasse eks.15år=2004. De eldste starter først begge dager. Startlister trekkes på torsdag kveld, se vedlegg for ca starttid. Det åpnes opp for trening i løypene onsdag og fredag før rennet. Mer informasjon finnes på hakadal-il.no. --------------- Info angående parkering: Vi oppfordrer alle til å forhåndsbetale på Vipps nummer 103292. Dette vil gjøre avvikling av parkering langt lettere.

  • Når: 15.12 - 16.12.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Varingskollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.12.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 16.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Conrad Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Agustsson, Hrafn Jökull Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Barstad, Mons Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnstad, Audun Haugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Finstad-Vogt, Jonas Klubb Soon Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Flynn, Marcus William Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Halldén, Oskar Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsrud, Nicolay Ringstad Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjæreng, Aleksander Hallenstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røkke, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Simble, Theodor Nguyen Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjaker, Oliver Tangen Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skram, Eiven Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Weldingh, Jacob Wam Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wøien-Jensen, Jacob Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agustsson, Hrafn Jökull Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Barstad, Mons Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halldén, Oskar Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsrud, Nicolay Ringstad Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjæreng, Aleksander Hallenstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Plows, Hugo Jocelyn Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skram, Eiven Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Weldingh, Jacob Wam Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersgaard, Tobias Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Besseberg, Fridtjof Boland Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Clarke, Cornelius Anthony Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Døving, Hilmar Emanuel Søyset Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engelstad, Sondre Torkildsrud Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Erichsen, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Erichsen, Oliver Mariager Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Evers, Fredrik Pillgram Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Finstad-Vogt, Håkon Klubb Soon Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeldbo, Even Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fladby-Karterud, Eivind Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flåtteng, Jonas Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grini, Alexander Grønbæk Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Matteo Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hokstad, Johan Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Koller-Sato, Sigurd Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvarsnes, Kasper Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Jens Olden Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Molund, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mølmen-Nertun, Wilmer Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyborg, Even Hiller Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogne, Sebastian Leksund Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogne, Alexander Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roll, Ludvig Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Samseth, Emilian Matteo Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skara, Emil Brekke Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletten, Aksel Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Nikolai Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strandberg, Sigve Eielsen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ystborg, Conrad Alexander Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersgaard, Tobias Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Døving, Hilmar Emanuel Søyset Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jeyabalan, Kavithan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lysaker, Martin Emil Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mølmen-Nertun, Wilmer Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordby, Aksel Johan Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyheim, Sigurd Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyheim, Kristian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten, Aksel Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandberg, Sigve Eielsen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Arntsen, Amund Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dørum, Jonas Hemstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fadnes, Felix Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Halling, Håkon Fjeld Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hanken, Marius Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hanken, Mats Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansteensen, Haakon Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Herud, Mikkel Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Imbsen, Mathias Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Magnus Efteland Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundin, Erlend Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nagell, Mats Livermore Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Marius Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skram, Estin Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stang, Sebastian Torkildsen Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sveen, Mathias Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Winum, Magnus Evjen Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wurschmidt, Victor André Prestegård Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Amund Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gausdal, Kasper Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lien, Magnus Efteland Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundin, Erlend Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skram, Estin Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sollie, Sivert Vie Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stavik, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Winum, Magnus Evjen Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wurschmidt, Victor André Prestegård Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aarø, Sander Skjong Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Thorstein Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Elias Røsholt Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Benjaminsen, Markus Duun Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkeland, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Cyren, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Emil André Fjeldstad Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellstad, Jonas Bakkebø Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flaten, Mathias Jovik Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fæste, Håkon Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimstad, Aksel Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallingstad, Olav Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallingstad, August Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Ask Finsterbusch Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Simon Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hildrum-Andreassen, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hobber, Even Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingnes, Eskil Synnevåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lemyre, Tobias Pierre Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundqvist, Sondre Georg Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nesse, Alexander Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Magnus Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schjander-Opsahl, Christian Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Seljåsen, Herman Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stang, Sebastian Torkildsen Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stokke, Benyamin Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Veitsle, Storm Kristoffer Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vetleseter, Konrad Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ånestad, Elias Øverby Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aarø, Sander Skjong Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fæste, Håkon Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Ask Finsterbusch Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lemyre, Tobias Pierre Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundqvist, Sondre Georg Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesse, Alexander Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Magnus Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ånestad, Elias Øverby Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellefsen, Philip Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gundersen, Kristian Skau Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hanken, Thomas Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hannestad, Markus Aspevik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauan, Noah Stjern Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Alexander Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hokstad, Petter Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hove, Sondre Austad Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hustad, Iver Sannem Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mandt, Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Samseth, Oscar Magnus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schjander-Opsahl, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Underlid, Eirik Bjørge Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Veiseth, Sondre Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wike, Aron Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wollan, Oscar Cronblad Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hokstad, Petter Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hove, Sondre Austad Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løken, Jørgen Klubb Feiring IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mandt, Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mangset, Noah Skaugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveinall, Jørgen Olav Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Underlid, Eirik Bjørge Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wollan, Oscar Cronblad Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Birkeland, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Sondre Haugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Heggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Buhs, Jakob Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eid, Herman Angell Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjeld, Andreas Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heløe, Trond Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holme, Sebastian Miles Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Aleksander Kvamme Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamme, Lars Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Sebastian Kirkedam Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lehn, Thomas Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lia, Markus Herheim Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mellvang-Berg, William Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Emil Klubb Setskog IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rastad, Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Runer, Fabian von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stefanussen, Mattis Gjennestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storjohann, Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestre, Vegard Benum Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wallenius, Jakob Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjeld, Andreas Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Li, Ulrik Skjønsberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lia, Markus Herheim Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moen, Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Osen, Andreas Auden Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Runer, Fabian von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storjohann, Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Jonas Brufladt Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Edvard Røsholt Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bentzen, Olaus Oserud Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Erlandsen, Thile Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Furum, Casper Jacobsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjessing, Fabian Nikolai Klubb Heggedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugøy, Einar Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjort-Larsen, Mads Gravråk Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Linus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lahaug, Einar Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Jonathan Christiansen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Sondre Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Straumsheim, Martin Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svalbjørg, Erlend Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thørud, Eigil Sem Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tvedt, Ulrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiggen, Felix Petersen Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bentzen, Olaus Oserud Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjort-Larsen, Mads Gravråk Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjølseth, Gaute Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Jonathan Christiansen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Straumsheim, Martin Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svalbjørg, Erlend Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tvedt, Ulrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Andresen, Einar Heisholdt Klubb Åsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bull, Oscar Arne Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Finstad-Vogt, Aksel Klubb Soon Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Flynn, Oscar Johannes Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglesang, Sebastian Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grindstad, Felix Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Halling, Herman Fjeld Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hippe, Oscar Kronberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjorthaug, Sondre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsrud, Wilhelm Ringstad Klubb Åsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystad, Kristen Haakon Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bull, Oscar Arne Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fuglesang, Sebastian Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grindstad, Felix Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjorthaug, Sondre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jeyabalan, Oviyan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsrud, Wilhelm Ringstad Klubb Åsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillesund, Edward Alexander Klubb Årvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nedrelid, Edvard Johan Dahle Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystad, Kristen Haakon Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Kasper Traa Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Arntsen, Vetle Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Beck-Vehre, Simon Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Båtnes, Theodor Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heistad, Nicolai Emil Øytvedt Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Imbsen, Even Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jøsendal, Njål Eine Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Klevgård, Bjørn Dennis Prytz Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lamøy, Nickolai Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvhaugen-Bjerke, Karl Martin Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nagell, Eric Livermore Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordby, Henrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyborg, Alexander Hiller Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ous, Herman Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Paulsen, Mikkel Green Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sanders, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Scrowther, Kurt Douglas Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skram, Vinjar Ellef Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vingan, Max Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wold, Noah Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ystborg, Philip Andreas Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Vetle Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gausdal, Oskar Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jøsendal, Njål Eine Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lamøy, Nickolai Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvhaugen-Bjerke, Karl Martin Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sanders, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Scrowther, Kurt Douglas Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skram, Vinjar Ellef Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tellevik, Jakob Magnus Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trøan, Ole Jakob Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vingan, Max Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brencena, Beate Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekrheim, Pia Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Iversen, Lerke Sørgård Klubb Åsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleven, Lotta Matilde Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Landén, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Langmoen, Karoline Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillemæhlum, Lykke Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Martine Pettersen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Pia Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasch-Olsen, Kira Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørvig, Malin Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørvig, Kaia Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andresen, Alba Brundtland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enger, Amalie Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleven, Lotta Matilde Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lien, Kajsa Klubb Gjerdrum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringstad, Maren Kristiansen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røstberg, Milla Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vagrum, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Cyren, Julie Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn de Paoli, Silje Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ennals, Cecilia Louise Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Granrud, Tyra Moa Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Viktoria Breivik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundqvist, Camilla Johanne Klubb Ås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schaathun, Sunniva Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tellevik, Emma Victoria Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torp, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granrud, Tyra Moa Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hyvang, Hennie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundqvist, Camilla Johanne Klubb Ås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tellevik, Emma Victoria Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Eva Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bell, Petra Helene Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjønnes, Sofia Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Esmann, Tuva Dale Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauan, Isabell Stjern Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Maiken Christine Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lemyre, Kaisa Kristina Louise Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvhaugen-Bjerke, Pernille Linnea Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Samseth, Antonia Mia Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sparrevik, Julie Victoria Borges Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Vestre Akers SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Veiseth, Iselin Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Watndal, Lisa Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wollan, Julie Cronblad Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Liv Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bell, Petra Helene Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lemyre, Kaisa Kristina Louise Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvhaugen-Bjerke, Pernille Linnea Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nedrelid, Stella Victoria Dahle Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Watndal, Lisa Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wollan, Julie Cronblad Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Egeberg, Emilie Sagdal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eng, Thea Olivia Fjæra Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flaa, Marie Lund Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gundersen, Johanne Terland Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Kristine Breivik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Alette Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høntorp, Malin Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Åsne Næss Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Katteland, Ingrid Elisabeth Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lekang, Ellen Sofie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lærdahl, Cathrine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystad, Kristin Helen Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rasch-Olsen, Linde Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schmidt, Maja Dorthea Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storaker, Maja Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorseng, Elise Nygård Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Valstad, Fanny Staff Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østensen, Guro Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Linnea Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gundersen, Johanne Terland Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lien, Synne Klubb Gjerdrum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordby, Hanna Agnes Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystad, Kristin Helen Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Valstad, Fanny Staff Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Jenny Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andenæs, Mie Gundersen Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Anker-Nilssen, Johanne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Barstad, Mira Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bell, Ebba Jakobine Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brath, Madeleine Hetland Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finkenhavn, Marie Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finset, Vilde Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fiskvik, Mina Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flaa, Synne Lund Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjorthøy, Celine Christoffersen Klubb Heggedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Höglund, Emma Kristine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Knap, Ella Bjørnerud Klubb Heggedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Hedda Victoria Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvdal-Sælid, Kaja Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Marte Spone Klubb Heggedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorseng, Elise Nygård Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Barstad, Mira Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bell, Ebba Jakobine Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finkenhavn, Marie Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fiskvik, Mina Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Höglund, Emma Kristine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stokke, Thea Natalie Nysæter Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Hedvig Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjanes, Eileen Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjønnes, Kaia Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brännare-Gran, Maren Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hahne, Frida Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Halstensen, Anine Skjæret Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Ragnhild Serine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Mina Klubb Varteig IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub