Hopp til innhold

Hommelvik Grand Prix rulleski

Rulleskirenn ca 15 km fri teknikk og med fellesstart. Samlet 240 meter stigning fra Hommelvik Sjøside og til mål i Mostadmark. Alle går på like rulleski og det er leiebrikker fra arrangøren. www.hommelvikski.no https://www.facebook.com/HommelvikGrandPrix/ Fri påmelding! Ved spørsmål om påmelding, ta kontakt: rulleskirenn@jervskogen.no Knut Erling Flataker tlf 911 12 177 (Det tas forbehold om antall påmeldte totalt ut fra antall tilgjengelige rulleski. Hvis det blir en slik begrensning, så vil FIS-poeng benyttes som rangering.)

  • Når: 06.10.2018
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Hommelvik Sjøside
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.10.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.10.2018 Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2018 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinne senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjoerklund, Sofie Klubb Trillevallen SK Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Chunxue, Chi Klubb Kina Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Fischer, Lea Klubb Henning Skilag Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Hansen, Ingvild Engenes Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Honglian, Meng Klubb Kina Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Li, Xin Klubb Kina Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri felles
Navn persson, Alicia Klubb Stockviks SF Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Qinghua, Ma Klubb Kina Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Renå, Eiril Fuglem Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Ulvang, Nora Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri felles

Kvinner junior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Fischer, Anja Klubb Nordic Engelberg Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Moen, Kristin Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Renå, Hanna Spets Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri felles
Navn truu, Stine-Lise Klubb Jarpen SK Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri felles

Menn junior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Berset, Kristoffer Klubb Surnadal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Dahl, Petter Klubb If strategen Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Dahle, Hallvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Drøyvold, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstrandens IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn engdahl, Johannes Klubb Domnarvets GoIF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Evenhus, Kristian Klubb IL Aasguten Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Halstadtrø, Mads Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Halvorsen, Håkon Gorseth Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Hynne, Sondre Torp Klubb Henning Skilag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Høiseth, Sivert Klubb Malvik IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn logård, Emil Klubb Rehns BK Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Nøst, Henrik Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Presthus, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Rosenberg, Ossian Klubb Åsarna IK Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Simonsen, Håkon Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Solbakken, Ola Oanes Klubb Klæbu IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Stjern, Vegard Fosli Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Tanem, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Tegnander, Trygve Johan Kjellemo Klubb Malvik IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Thorsnes, Håvard Skistad Klubb Malvik IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Vindal, Mathias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Berdal, Tore Bjørseth Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Flaen, Sebastian Mikal Sundet Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Galåen, Håvard Kne Klubb Røros IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Gjemse, Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Haugen, John Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Husby, Erik Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Jansson, Jakob Klubb Østersund SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Jespersen, Chris André Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn johnsson, Olle Klubb Trillevallen SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn jonsson, Arvid Klubb Trillevallen SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Lin, Bao Klubb Kina Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Lorentsen, Eirik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Mingliang, Zhu Klubb Kina Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Mobakken, Jonas Uglem Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Moholdt, Lars Hol Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Musgrave, Andrew Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Opsahl, Torstein Wiiger Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Persson, Johan Anton Klubb Trillevallen SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Ringen, Anton Killi Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn SHANG, Jincai Klubb Kina Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Skar, Knut Ole Klubb Malm IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Skarpeid, Aleksander Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Svensson, Daniel Klubb IFK Mora SK - Swe Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Syrstad, Torleif Klubb Lundamo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Troøyen, Jørn Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Wærnes, Andreas Dahlø Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI02, 02
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix