Hopp til innhold

Toppidrettsveka

Påmelding alle øvelser i Toppidrettsveka. Toppidrettsveka arrangeres som en tour. TORSDAG 16.08 – KNYKEN SKISENTER Kl 16:00 – 18:00 - 10 / 15 km duathlon fellesstart (damer/herrer) FREDAG 17.08 – AURE Kl 09:30 – 11:30 - 24 km klassisk fellesstart Kl 14:30 – 18:00 - 1,5 km skøyting sprint LØRDAG 18.08 – TRONDHEIM Kl 16:00 – 18:00 - 10 / 15 km klassisk jaktstart (FINALE) (damer/herrer) Du melder deg på alle øvelser i ett med valget "annet". Du kan ikke melde deg på enkeltøvelser. Startkontingenten for alle 4 øvelsene er kr 1.250,-. For detaljert beskrivelse og eventuelle endringer se http://www.toppidrettsveka.no

  • Når: 16.8 - 18.08.2018
  • Oppstart: 16:00
  • Hvor: Orkdal - Aure - Trondheim
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.08.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.08.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse annet Startkontingent 1250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.08.2018 Klasse Menn senior Øvelse annet Startkontingent 1250 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner senior - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse annet
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse annet
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse annet
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse annet
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse annet
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse annet
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse annet
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse annet
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse annet
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse annet
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse annet
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse annet

Menn senior - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Anderssen, Eirik Sørgård Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Bakkene, Eivind Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Berset, Kristoffer Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Haugen, John Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Husby, Erik Klubb Skaun IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Korpela, Heikki Klubb FIN Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Løfald, Hallvard Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Persen, Espen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Ringen, Anton Killi Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Ålen IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Thyli, Vetle Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Troøyen, Jørn Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Vesterheim, Magnus Klubb Kvæfjord Idrettslag Allianse Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Zechel, Maks Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Øye, Jonas Bogen Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse annet
nif-epi04, 04
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix