Hopp til innhold

Lauritz Bergendahls Minneløp - kretsrenn

  • Når: 06.01.2019
  • Hvor: Sørkedalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bachke, Ole Alexander Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blix, Sebastian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Botten, Håkon Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bredmose, Magnus Stenseth Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn de Besche, Petter Sveen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Egner, Jakob Weider Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksson, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fodstad, Jonathan Björck Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøttumsbraaten, Elias Solbu Klubb Sørkedalens IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Torjus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Casper Kronstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hasle, Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hirsch, Jonas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holth, Mathias Rogdar Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høgberg-Hoe, Julian Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjæreng, Aleksander Hallenstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolflaath, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kulberg, Herman Klubb Sørkedalens IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Køber, Benjamin Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langmoen, Sondre Juel Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Vetle August Sletten Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilaas-Skari, Rasmus Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilleaas-Eriksen, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lingner, Gabriel Louis Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Liven-Wetterhus, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lohne-Otterstad, Olaf Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Christian Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Noah Næss Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mossin, Lars Gramshaug Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myklebust, Ole Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Neerland, Konrad Berge Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandvold-Wade, Mathias Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skomedal, Amund Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sortevik, Lauritz Tagholdt Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steinsvik, Jacob Clausen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stokker, Erik Giske Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svare, William Oscar Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thaulow, Andreas Herman Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tofte, Jonas Vigestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vatsgar, Matteus Ølnes Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vågen, Herman Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ånensen, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alm-Edvardsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aschehoug, Linus Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergfald, Sivert Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Book, Benjamin Thomsen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bråten, Lars Daniel Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eikheim, William Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erichsen, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evers, Fredrik Pillgram Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finnerud, Jakob Braaten Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grande, Sverre Berling Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggløv, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helset, Mikkel Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelde, Tobias Blihovde Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hæstad, Felix Sylta Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høy, Fredrik Gillesen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Henrik Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolderup, Jakob Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koller-Sato, Sigurd Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilaas-Skari, Ludvig Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyrud, Erik Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pira, Otto Martinius Figenschou Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riise, Oscar Birk Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sexton, Rolf Dieset Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaug, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skodvin, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smedsvig, Oscar August Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulleberg, Trym Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vemmestad, Kristoffer Andreas Ransve Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vigdal, Simon Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Welo, William Stene-Johansen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wildhagen, Edvard Saltveit Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ystborg, Conrad Alexander Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østlie, Petter Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øyen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergendahl, Sindre Martinius Klubb Sørkedalens IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnstad, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn David-Andersen, Philip Tingberg Klubb Sørkedalens IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dragsund, Tobias Flage Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eckhoff, Nicolai Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekern, Kristian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falch, Erlend Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossli, Trym Eivind Tønnessen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granli, Jakob Stang Hansen Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hasle, Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heyerdahl, Kristoffer Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holth, Philip Rogdar Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høiby, Max Edvard Lundegaard Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hågensen, Markus Svestad Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Imbsen, Mathias Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøren, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Ludvik Sandvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krohn-Hansen, Mikael Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kulberg, Ulrik Klubb Sørkedalens IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meland-Tangen, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næss, Philip August Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rystad, Trym Meinert Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sebjørnsen, Henrik Elias Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Even Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sollie, Sivert Vie Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spilling, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stavik, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stokker, Iver Giske Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Urdahl, Hauk Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valla, Erlend Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Anonsen, Daniel Naumann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Armonas, Jonas Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørk-Skaflestad, Haaken Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brækken-Rachlew, Oscar Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøhmer, Einar August Kolle Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Böker, Amund Hagen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekern, Jonas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elverum, Torjus Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjellheim, Thomas Ottesen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Franck-Sætervoll, Olav Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Følling, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimstad, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grymyr, Ferdinand Løberg Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellerud, Thomas Nissen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helset, Mads Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henning, Håkon Bruksås Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelde, Mikkel Blihovde Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holthe, Magnus Janbu Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovda, Felix Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Imbsen, Even Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingierd, Håkon Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jarning, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Jasper Lindebø Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Jonas Wenaas Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kemmerich, Paul Juel Klubb Sørkedalens IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøren, Peder Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolderup, Alexander Puntervold Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Alf Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lauvstad, Storm Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Liven-Wetterhus, Njål Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Kristoffer Iversen Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løberg, Olav Robøle Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvstad, Theodor Poul Sponland Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn McAdam, Jacob Sareisian Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mero-Hauge, Kasper Chamberlain Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystrøm, Axel Andersgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Joachim Solberg Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Preus, Oliver Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schibbye, Mikkel Einar Klubb Sørkedalens IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Shetelig, Fredrik Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogheim, Håkon Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smedsvig, Aksel Martinius Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stensvik, Aksel Abrahamsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæternes, Sigurd Høibjelke Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tellevik, Jakob Magnus Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ystborg, Philip Andreas Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berents, Sara Kristina Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berman, Embla Wiig Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnstad, Elise Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruusgaard, Lilly Bø Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Digre, Mathilde Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frederiksen, Cathrine Lucie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjermshus, Helene Czimbalmos Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Nor Norderval Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagberg, Mina Torjesen Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellum, Julie Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hättestrand, Selma Amanda Hagfors Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Emma Klem Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jakobsen, Thora Hedvig Husa Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvamme, Karoline Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Libæk, Sanna Bakke Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Mathea Lohre Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Maudal, Ida Marie Grosvold Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meland-Tangen, Julia Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikalsen, Ada Riis Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mo, Hermine Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mossige, Susanne Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrmo, Sina Folland Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordklev, Oda Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røstberg, Milla Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schønning-Stålvik, Sol Une Klubb Sørkedalens IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsrud, Frøya Weum Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thøgersen, Hermine Aass Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tollefsen, Emilie Grahl-Madsen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaagland, Louise Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Matilde Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Adde, Ninnie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Inger Lilli Rønning Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andresen, Mie Günther Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergh, Maren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borge-Andersen, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bratlie, Mari Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brørs-Larsen, Eva Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahlstrøm, Ingrid Marie Stjern Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Edwardsen, Jennie Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fahre, Kamilla Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Franck-Sætervoll, Leah Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gammelsrud, Sofie Laurene Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Giving, Martine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimstad, Astrid Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grymyr, Amelia Løberg Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøttum, Emma Marlene Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Agnes Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellum, Elsa Ylva Nordlander Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hessen, Mira Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovda, Gabriella Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Louise Karem Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kongsvold, Karoline Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koren, Mathilde Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ljosland, Maja Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund-Iversen, Erle Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løberg, Live Robøle Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Mathilde Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melcher, Mille Ødegaard Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mo, Emilie Høyem Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Preus, Marie Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringdal, Hanna Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringsby, Iben Ryan Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rushfeldt, Live Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røise, Sofie Nummedal Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schaathun, Sunniva Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schomacker, Ella Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schønning-Stålvik, Frid Aurora Klubb Sørkedalens IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skar, Thea Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjørtvedt, Aurora Engh Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stomperud, Selma Hagen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Caroline Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundin, Vilde Timm Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sølland, Tilde Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tellevik, Emma Victoria Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thommesen, Anna Kjølberg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thomsen, Martine Svaheim Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walstrøm, Nina Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walstrøm, Oda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Welle, Sofie Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamaas, Ella Sofie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Liv Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bender, Eline Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blegen, Ida Charlotte Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brækken-Rachlew, Ella Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Byfuglien, Oline Gjeitung Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eikvil, Eline Andrea Sundbø Klubb Vestre Akers SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Esmann, Tuva Dale Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fiveland, Una Vik Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossum-Raunehaug, Mari Klubb Årvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøttum, Maren Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugland, Ingrid Klubb Årvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husstad, Nora Eide Klubb Årvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Synne Klubb Årvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen-Barli, Iben Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lekva, Una Sofie Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lie, Elida Helene Malerød Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Midtskogen, Ingvild Synnøve Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mossige, Else Julie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhrvold, Lisa-Marie Lawaetz Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyhuus, Inger Helene Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olafsen, Rebekka Holtet Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Silje Solberg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skurdal, Aurora Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sortevik, Helene Tagholdt Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sparrevik, Julie Victoria Borges Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Ingrid Emilie Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Vestre Akers SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendsen, Lea Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle-Nilsen, Sara Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tørring, Annicken Sesvold Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vogt-Lorentzen, Noor Emilie Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wang, Linnea Nærø Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Watndal, Lisa Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aardal, Ingrid Alma Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alvær, Ada Benestad Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Lotte Sofie Oklum Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Celine Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Thea Liv Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøhm, Oda Marie Kirknes Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøhmer, Kristin Marie Kolle Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen, Cecilia Schrøder Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidsvik, Maya Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erichsen, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Esaiassen, Vida Danyela Fernandes Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gilje, Helle Eriksen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Giving, Tirill Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjone, Ingrid Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gloppe, Ingvild Brandser Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Aurora Sommer Regbo Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugland, Nora Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hessen, Alva Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Iversen, Sofie Sand Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kardel, Ingvild Saga Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koren, Ingeborg Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Pernille Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Midtskogen, Astrid Aurora Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikkelsen, Emilie Falkenberg Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oppebøen, Ingrid Backer Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pihlstrøm, Maria Tøsse Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasch-Halvorsen, Iris Louise Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasch-Halvorsen, Svanhild Viktoria Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruden, Maja Sæl Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøberg, Ida Celine Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sollie, Ingvild Vie Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strengelsrud, Noor Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sunde-Rønningen, Cornelia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sølland, Stine Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjore, Tind Kirvil Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tørring, Henriette Sesvold Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valstad, Elise Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vinsrygg, Julia Nawara Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Werner-Hjelmeland, Charlotte Alise Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ødegaard, Victoria Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix