Hopp til innhold

Siljanrennet 2018

Normalrenn, fristil. Siljan IL lysløype, søndag 4. mars 2018 Start kl. 12:00. Kretsrenn J/G 6-12 år: intervallstart Landsrenn J/G 13 år t.o.m. senior: intervallstart

  • Når: 04.03.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: siljan
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalsegg, Elvira Klubb Gulset IF Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aravena-Ibarra, Matias Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Jesper Klubb Siljan IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Garmo, Johannes Lykseth Klubb Siljan IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Oliver Svensli Klubb Siljan IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Meland, Bendik André Klubb Siljan IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Jonas Heimdal Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Torblå, Eirik Klubb Siljan IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Torblå, Tobias Klubb Siljan IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askim, Aron Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Magnus Holt Klubb Siljan IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsane, Christoffer Riis Klubb Stokke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Anders Honningdal Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skiaker, Oliver Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen, Markus Ekornrød Klubb Siljan IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grinilia, Anders Klubb Herkules Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Thorsen, Mats Jacob Vestmoen Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grinilia, Åsmund Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Celine Klubb Herkules Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Askim, Iver Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Jørgen Klubb Siljan IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Støren, Carl-Wilhelm Busch Klubb Skarphedin, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tallakstad, Jonathan Schøne Klubb Kvelde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Lyder Asdøl Klubb Gulset IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Giske, Henrik Klubb Herkules Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjone, Jakob Nilsen Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Meland, Sander Klubb Siljan IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Syversen, Linus Huseby Klubb Botne SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilssen, Mille Stubberød Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Tuva Wergeland Klubb Gulset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Støren, Victoria Busch Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundsett, Linnea Fredrikke Andreassen Klubb Bamble IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tallakstad, Malene Schøne Klubb Kvelde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukvik, Anette Løvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Polland, Elise Drøpping Klubb Bamble IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stubberød, Tuva Klubb Ørn, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Talmo, Kamilla Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Gyrid Wergeland Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundsett, Lilja Sofie Andreassen Klubb Bamble IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner junior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Støren, Elise Busch Klubb Skarphedin, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri

Menn senior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen, Joakim Ekornrød Klubb Siljan IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Hellerud, Gjermund Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Kåsa, Hans Olav Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Støren, Øyvind Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Winberg, Pål Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
NIF-EPI01, 01
Ole Martin Wold/ NTB Scanpix