Hopp til innhold

Mønstringsrenn til Junior-VM, langrenn

Mønstringsrenn til junior-VM. Søre Ål IL ønsker i samarbeid med Ringsaker Almenning velkommen til mønstringsrenn for junior-VM fredag 8. t.o.m. søndag 10. desember på Natrudstilen. Fredag kl. 15 er det sprint fristil for K/M 19/20. Lørdag kl. 9 er det 5 km for K19/20 og 10 km for M19/20 i klassisk stil. Søndag kl. 9 er det duatlon 5+5 km for K19/20 og 10+10 km for M19/20. søndag.

  • Når: 8.12 - 10.12.2017
  • Oppstart: 15:00
  • Hvor: Natrudstilen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2017 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2017 Klasse Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner junior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ahlsand, Ingvil Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Austrheim, Turid Therese Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Børke, Ann-Eline Bloch Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl, Pia Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Espedal, Audhild Klubb Bjerkreim IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Gleditsch, Emilie Mejlænder-Larsen Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøntjernet, Anna Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønvold, Eline Storvik Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Kaale, Henriette Olsen Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Korslund, Martine Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Klubb Heddal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Slitu IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Odden, Ingvill Klubb Suldal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Ofstad, Ingvild Margrete Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Jenny Thomas Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Ragnhild Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Sirevåg, Sandra Vestly Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulvang, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Wold, Pia Klubb Hauken, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Ystgaard, Julia Mehre Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk

Kvinner junior - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Børke, Ann-Eline Bloch Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Dahl, Pia Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Espedal, Audhild Klubb Bjerkreim IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Grøntjernet, Anna Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Grønvold, Eline Storvik Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Kaale, Henriette Olsen Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Slitu IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ofstad, Ingvild Margrete Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Pedersen, Jenny Thomas Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Persen, Vibeke Klubb Forsøk, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Rønning, Ragnhild Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sirevåg, Sandra Vestly Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ulvang, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

Kvinner junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ahlsand, Ingvil Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Austrheim, Turid Therese Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Børke, Ann-Eline Bloch Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Pia Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Espedal, Audhild Klubb Bjerkreim IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Grønvold, Eline Storvik Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Kaale, Henriette Olsen Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Klubb Heddal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Odden, Ingvill Klubb Suldal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Ofstad, Ingvild Margrete Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Jenny Thomas Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Persen, Vibeke Klubb Forsøk, IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Rusten, Tina Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Ragnhild Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Sirevåg, Sandra Vestly Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Wold, Pia Klubb Hauken, IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Ystgaard, Julia Mehre Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri

Menn junior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Simen Aleksander Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Filip Fjeld Klubb Geilo IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Anderssen, Eirik Sørgård Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Erlend Klubb Veten IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berset, Kristoffer Klubb Surnadal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjerke, Ole Tobias Utne Klubb Sørum IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjertnæs, Johannes Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bossum, Andreas Klubb Søre Ål IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bratbak, Emil Robert Book Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bruce, Øystein Høistad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bø, Brage Klubb Larvik Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Cook, Sigmund William Klubb Koll, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn De Campo, Seve Klubb Australian Ski Federation Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Elvseth, Anton Mattias Mickelsen Klubb Lierne IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Edvin Grøtan Klubb Melhus Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjærli, Håkon Klubb Stadsbygd IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fugle, Andreas Bjørvik Klubb Førde IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grindhaug, Christopher Christophersen Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb ROS, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gullingsrud, Eivind Røe Klubb Bromma IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Göthe, Marius Skau Klubb Svea Skilag Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hegg, Kristian Glasius Klubb Botne SK Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Herbrandsen, Joakim Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hodt, Jørgen Bakken Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Holm, Bjørnar Tørnes Klubb Idrettslaget Tørn Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Søndre Høland Idretts- og Ungdomslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hopland, Isak Nikolai Klubb Hardbagg IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hynne, Sondre Torp Klubb Henning Skilag Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jakobsen, Kristian Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Mats Kobbersletten Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Trym Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kaasen, Jakob Henden Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb ROS, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kolstadbakken, Anders Klubb Rogne IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Korsæth, Amund Klubb Trøsken IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvernvolden, Lars-Haakon Klubb Ottestad IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Langerud, Sivert Bjørnebo Klubb Lier IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Laulo, Lars Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lervik, Ole-Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Ørjan Bråten Klubb Bromma IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lier, Emil Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Liland, Lukas Klubb Koll, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mannsåker, Håvard Klubb Sandnes IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Spydeberg IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mjanger, Mads Ulrich Müller Klubb Koll, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Moe, Oscar Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordaas, Eirik Klubb Strandbygda IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Odland, Svein Klubb Bjerkreim IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Oldernes, Joar Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ramse, Sondre Klubb Otra IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Risholt, Vebjørn Klubb Ørn, IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rogne, Anders Johan Klubb Hakadal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandvik, Tobias Topp Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Seegaard, Kristoffer Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Ålen IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skurdal, Magnus Brath Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Slydahl, Aleksander André Klubb Mosjøen IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sommer, Erik Storås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sperstad, Albert Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stangjordet, Thomas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stokkeland, Petter Klubb Tistedalen FL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Syverud, Mats Christian Klubb Vind IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Søli, Andreas Bø Klubb Ørn, IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tallakstad, Henrik Klubb Svarstad IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Thørud, Birger Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tverå, Ivar Klubb Halsøy IL Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vedal, Tobias Klubb Melhus Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vehus, Erik Nordjordet Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangen, Sigurd Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wulfsberg, Jørgen Klubb Koll, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ødegaarden, Thomas Asheim Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrum, Matias Bjørnflaten Klubb Runar, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk

Menn junior - 10+ 10 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Andersen, Simen Aleksander Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Andersen, Filip Fjeld Klubb Geilo IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Anderssen, Eirik Sørgård Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL Ski Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Arnesen, Mads Greni Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Askildsen, Fillip Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Berset, Kristoffer Klubb Surnadal IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Bjertnæs, Johannes Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Bossum, Andreas Klubb Søre Ål IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Bratbak, Emil Robert Book Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Breivik, Eirik Langedal Klubb Koll, IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Bø, Brage Klubb Larvik Ski Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Cook, Sigmund William Klubb Koll, IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn De Campo, Seve Klubb Australian Ski Federation Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Elvseth, Anton Mattias Mickelsen Klubb Lierne IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Eriksen, Edvin Grøtan Klubb Melhus Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Fugle, Andreas Bjørvik Klubb Førde IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Grindhaug, Christopher Christophersen Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb ROS, IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Gullingsrud, Eivind Røe Klubb Bromma IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Hegg, Kristian Glasius Klubb Botne SK Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Herbrandsen, Joakim Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Hodt, Jørgen Bakken Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Holm, Bjørnar Tørnes Klubb Idrettslaget Tørn Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Søndre Høland Idretts- og Ungdomslag Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Hynne, Sondre Torp Klubb Henning Skilag Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Jakobsen, Kristian Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Jensen, Mats Kobbersletten Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Kaasen, Jakob Henden Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb ROS, IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Kolstadbakken, Anders Klubb Rogne IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Korsæth, Amund Klubb Trøsken IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Krüger, Espen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Kvernvolden, Lars-Haakon Klubb Ottestad IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Langerud, Sivert Bjørnebo Klubb Lier IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Laulo, Lars Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Lie, Ørjan Bråten Klubb Bromma IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Liland, Lukas Klubb Koll, IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Mannsåker, Håvard Klubb Sandnes IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Spydeberg IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Moe, Oscar Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Nordaas, Eirik Klubb Strandbygda IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Oldernes, Joar Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Olsen, Tobias Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Ramse, Sondre Klubb Otra IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Ringen, Anders Klubb Bjerke IL Ski Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Risholt, Vebjørn Klubb Ørn, IF Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Rogne, Anders Johan Klubb Hakadal IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Sandvik, Tobias Topp Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Ålen IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Sjølie, Marius Nåvli Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Skurdal, Magnus Brath Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Slydahl, Aleksander André Klubb Mosjøen IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Sperstad, Albert Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Stigen, Jørgen Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Stokkeland, Petter Klubb Tistedalen FL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Syverud, Mats Christian Klubb Vind IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Søli, Andreas Bø Klubb Ørn, IF Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Tverå, Ivar Klubb Halsøy IL Ski Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Vedal, Tobias Klubb Melhus Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Vehus, Erik Nordjordet Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Wulfsberg, Jørgen Klubb Koll, IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Ødegaarden, Thomas Asheim Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Øvrum, Matias Bjørnflaten Klubb Runar, IL Klasse Menn junior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon

Menn junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Simen Aleksander Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Filip Fjeld Klubb Geilo IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Anderssen, Eirik Sørgård Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Arnesen, Mads Greni Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Asdøl, Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Erlend Klubb Veten IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Surnadal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Bjertnæs, Johannes Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Bossum, Andreas Klubb Søre Ål IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Bratbak, Emil Robert Book Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Bruce, Øystein Høistad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Bø, Brage Klubb Larvik Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn De Campo, Seve Klubb Australian Ski Federation Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Elvseth, Anton Mattias Mickelsen Klubb Lierne IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Edvin Grøtan Klubb Melhus Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Fjærli, Håkon Klubb Stadsbygd IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Frich, Fredrik Klubb Oppdal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Fugle, Andreas Bjørvik Klubb Førde IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Garli, Odin Klubb Sokna IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb ROS, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Gullingsrud, Eivind Røe Klubb Bromma IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Göthe, Marius Skau Klubb Svea Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hegg, Kristian Glasius Klubb Botne SK Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Herbrandsen, Joakim Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hodt, Jørgen Bakken Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Holm, Bjørnar Tørnes Klubb Idrettslaget Tørn Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Søndre Høland Idretts- og Ungdomslag Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hopland, Isak Nikolai Klubb Hardbagg IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hynne, Sondre Torp Klubb Henning Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Trym Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Marius Lunder Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Kaasen, Jakob Henden Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Kolstadbakken, Anders Klubb Rogne IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Korsæth, Amund Klubb Trøsken IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Kvernvolden, Lars-Haakon Klubb Ottestad IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Langerud, Sivert Bjørnebo Klubb Lier IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Mannsåker, Håvard Klubb Sandnes IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Spydeberg IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Mjanger, Mads Ulrich Müller Klubb Koll, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Moe, Oscar Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Nørstegård, Jo Brøste Klubb Dombås IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Odland, Svein Klubb Bjerkreim IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Tobias Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Ramse, Sondre Klubb Otra IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Risholt, Vebjørn Klubb Ørn, IF Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Rogne, Anders Johan Klubb Hakadal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Sandvik, Tobias Topp Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Seegaard, Kristoffer Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Ålen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Sjølie, Marius Nåvli Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Skurdal, Magnus Brath Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Slydahl, Aleksander André Klubb Mosjøen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Sperstad, Albert Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Stangjordet, Thomas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Stokkeland, Petter Klubb Tistedalen FL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Tallakstad, Henrik Klubb Svarstad IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Vehus, Erik Nordjordet Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Wangen, Sigurd Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Ødegaarden, Thomas Asheim Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Øverby, Mats Klubb Lier IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Øvrum, Matias Bjørnflaten Klubb Runar, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Cornelius Poppe, NTB Scanpix