Hopp til innhold

Skandinavisk Cup, Piteå, Sverige

OBS. Det er deltakerbegrensing på søndagens fellesstart, max 150 løpere. Alle norske løpere skal melde seg på rennet i Piteå her. (Online påmelding med betaling) Norges Skiforbund sender samlet påmelding til arrangørene.

  • Når: 5.1 - 07.01.2018
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Lovise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvåle, Barbro Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Slind, Kari Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Heimdal, Lovise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Kvåle, Barbro Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Slind, Kari Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Heimdal, Lovise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvåle, Barbro Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Slind, Kari Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ekren, Thomas Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fines, Svein Berg Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Folkvord, Sindre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Frorud, Espen Udjus Klubb Skiptvet IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grave, Nils Magnus Bøen Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holth, Chrisander Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Husby, Erik Klubb Skaun IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jespersen, Chris André Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jordheim, Ola Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lamøy, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsen, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nilsen, Vegard Bjerkreim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Northug jr, Petter Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyeng, Emil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Krister Aaen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ryttervold, Ivar Andre Klubb Frogner IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn senior - 30 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Folkvord, Sindre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Frorud, Espen Udjus Klubb Skiptvet IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Grave, Nils Magnus Bøen Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Holth, Chrisander Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Husby, Erik Klubb Skaun IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Jespersen, Chris André Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Jordheim, Ola Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Nilsen, Vegard Bjerkreim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Northug jr, Petter Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Pedersen, Krister Aaen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Timo André Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkene, Eivind Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brandsdal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ekren, Thomas Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fines, Svein Berg Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fossli, Sondre Turvoll Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Frorud, Espen Udjus Klubb Skiptvet IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Grave, Nils Magnus Bøen Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hippe, Even Sæteren Klubb Bagn IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Holth, Chrisander Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Husby, Erik Klubb Skaun IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jordheim, Ola Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lamøy, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Vegard Bjerkreim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Northug jr, Petter Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nyeng, Emil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Krister Aaen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ryttervold, Ivar Andre Klubb Frogner IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Geir Olsen / NTB Scanpix