Hopp til innhold

KM SKAGEN Oslo Sprint 2018

Rennet arrangeres av LYN SKI for aldersgruppene fra 9 år (2009 kullene) til og med senior. Stilart: Skate. Rennet arrangeres uten prolog. Alle i klasse 11 år og eldre starter direkte i kvartfinaleheat eller semifinaleheat, avhengig av antall startende i klassen. Klassene opp til 10 år starter i 2 heat uten kvalifisering og resultat. Det er 2 løyper, en på 500 m (9-12 år) og en på 1000 m (13 -16 år +). Kretsrenn i alle klasser, kretsmesterskap fom 13 år. Første start er kl. 9.00, de eldste starter først. Vær oppmerksom på at rennet kan fulltegnes før fristen utløper, se forøvrig invitasjon vedlagt. KM SKAGEN Oslo Sprint inngår i Buypass Cup for 13-14 åringer i 2018.

  • Når: 14.01.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Sognsvann Snøpark
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 14.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 14.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Alm-Edvardsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Andersgaard, Tobias Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Engelstad, Sondre Torkildsrud Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Grande, Sverre Berling Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gustafson, Linus Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Harbo-Lervik, Oscar Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Helset, Mikkel Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Koller-Sato, Sigurd Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Jens Olden Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lian, Leander Schultz Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lindseth, William Leander Tveito Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lysaker, Martin Emil Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Opheim, Selmer Bjørgo Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Reichmann, Elias Hatling Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Riise, Oscar Birk Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Smedsvig, Oscar August Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Snekkermoen, Kasper Jamt Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Steinsholt, Eirik Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Stenerud, Mikkel Engen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sæter, Theo Winsents Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Torsen-Brynlund, Olav Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tveitereid, Ola Aaberg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tysseland, Thomas Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Wesøe, Tobias Lode Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Anundskås, Markus Korsveien Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjertnæs, Thomas Sondresen Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Blix, Jens Castor Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn David-Andersen, Philip Tingberg Klubb Sørkedalens IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Dragsund, Tobias Flage Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Dørstad, Haakon Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Eckhoff, Nicolai Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ekström, Casper Østmo Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gullberg-Mathisen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haga, Albert Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hannestad, Mats Rygg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Heyerdahl, Kristoffer Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hus, Ulrik Sveinunggard Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Imbsen, Mathias Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Imset, Lars Magnus Bildøe Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Håkon Prøsch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Juliebø, Emil Tronstad Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kjøren, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kjørsvik, Oliver Storm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Krogstad, Mads Jonsborg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Liahjell, Gabriel Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lundeby, Sverre Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Næss, Philip August Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Pharo, Emil Dagim Yrvin Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sebjørnsen, Henrik Elias Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Sigurd Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Even Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sollie, Sivert Vie Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stavik, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Svangtun, Magnus Etholm Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Traustason, Tomas Jökull Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Undeberget, Olav Solheim Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Venger, Martin Trippestad Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Øien, John William Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Økern, Cornelius Varden Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Elias Røsholt Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brunland, Simen Bretten Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Duvaas, Thom Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Grøan, Kristoffer Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Birk Øyvindssønn Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kjøren, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn LaForce, Aksel Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lundstein, Lukas Karl Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Møller, Rasmus Severin Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Noraker, Storm Gabriel Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nordbotten, Thomas Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Omdal, LeanderHandeland Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Opperud, Haakon Aleksander Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Osnes-Ringen, William Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Pharo, Eirik Kidus Yrvin Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sarre-Hammer, Henrik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stang, Sebastian Torkildsen Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stenerud, Petter Engen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm-Roum, Jens Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Støren, Herman Bjerke Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Thoresen, Lukas August Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vetleseter, Konrad Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wang, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Astad, Rasmus Lagmandokk Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Auning, Torstein Opheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Aleksander Vallestrand Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bruer, Edward Eng Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brænden, Eskil Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dørstad, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Eiklid, Frederik Aaby Klubb Sørkedalens IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Føyen, Skjalg Anders Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kongsvold, Håkon Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kværum, Herman Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Nikolai Burkow Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Noraker, Jeger Sebastian Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ripel, Oskar Bjerkely Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rogstad, Kristoffer Garden Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rui, Mats August Morken Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sølhusvik, Bo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Oskar Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tidemann, Fredrik Serkland Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sigurd Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Wikborg, August Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ødegaard, Magnus Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Einar Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Viktor Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Backer-Grøndahl, Marius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bruun-Lie, Felix Rein Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Buhs, Jakob Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Heløe, Trond Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Husbyn, Kristoffer Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvisgaard, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lehn, Thomas Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Marcussen, William Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mittelbach, Mats Westeng Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nesheim-Kristensen, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nickelsen, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Qvale, Jens-Ulrik Ruus Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Steenfeldt-Foss, Christian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Steenfeldt-Foss, Nicolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Strisland, Eirik Vie Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Strisland, Sindre Vie Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Surnevik, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsen, Jo Westby Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Undseth, Erik Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Sivert Ladstein Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Axel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Wagener, Kristian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Wendel, Anton Karl Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Westberg, Martin Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Jonas Brufladt Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Arnesen, Mathias Hille Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brekke, Simen Kjelstrup Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haakenaasen, Henrik Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelseth, Teodor Mo Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hordvei, Jonas Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hvidsten, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Aleksander Kvamme Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Anders Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Sebastian Robles Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Svalbjørg, Erlend Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ulseth, Kasper Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Brguljak, Danis Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dugstad, Mats Herholdt Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dybdahl, Halvor Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Farbrot, Oskar Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeldstad Berget, Eskild Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fraser, Petter Alexander Dehli Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fremming, Ferdinand Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Horn, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Opstad, Jens Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Thorud, Jørgen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Valøy, Christopher Ottersland Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wahlstrøm, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Magnus Adelsten Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bast, Syver Wilhelm Bjørnflaten Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bredmose, Magnus Stenseth Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl-jensen, Kristoffer Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Fodstad, Jonathan Björck Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Franck-Sætervoll, Olav Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Giertsen, Felix Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hallingstad, Ola Gjelstad Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Høgberg-Hoe, Julian Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kolberg, Casper Vasseljen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Køber, Benjamin Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Langmoen, Sondre Juel Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Vetle August Sletten Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Luszcz, Igor Pawel Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nyborg, Gustav Bakke Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Næsfeldt Heimdal, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Riise-Hanssen, Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rygh, Karl Oraug Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Seippel-sivertsen, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Skas, Mikkel Lofterød Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Skomedal, Amund Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Skredlund, Sander Karikoski Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Storsul, Tormod Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sørli, Christian Westberg Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vang, Gustav Andersson Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Mie Günther Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brunes, Emma Mathilde Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brørs-Larsen, Eva Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Dahlstrøm, Ingrid Marie Stjern Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Eltervåg, Margot Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Engø Petersen, Ingeborg Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fahre, Kamilla Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Falck, Mathilde Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Franck-Sætervoll, Leah Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen, Agnes Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hanasand-Iversen, Sarah Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haugan, Henny Saastad Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Emma Wilhelmine Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ljosland, Maja Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mo, Emilie Høyem Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nesheim, Alma Bjørkelund Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ringsby, Iben Ryan Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rygh, Josefine Oraug Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sandbakk, Eira Borge Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skaug, Sienna Printzell Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sparrevik, Lina Elisabeth Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Timm Sundin, Vilde Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Wæhre, Nora Johanne Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bell, Petra Helene Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fiveland, Una Vik Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hannestad, Maria Rygg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haukdal, Maria Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hyvang, Hennie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Irgens, Ida Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mossige, Else Julie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Silje Solberg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rygh, Anna Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skrivervik, Anna Dokken Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Steigedal, Thea Walberg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stokke, Henriette Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Ingrid Emilie Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tasken, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Thulin, Klara Isabelle Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Mina Ladstein Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vogt-Lorentzen, Noor Emilie Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Wang, Linnea Nærø Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Watndal, Lisa Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Nora Brufladt Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Hannah Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Aschehoug, Amanda Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Breen, Ida Hareide Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brækken-Rachlew, Ella Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Harbo-Lervik, Ingeborg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haslum, Bertine Andersen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jenssen, Julie Argel Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kolberg, Hermine Vasseljen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kuvås, Lisa Husevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Køste, Tuva Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mølmann-Sand, Alma Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nesheim-Kristensen, Helena Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skrindo, Maria Seierstad Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tjore, Marthea Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Torsen-Brynlund, Hedda Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Trålim, Mari Pettersen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Østensen, Guro Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bell, Ebba Jakobine Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bunde, Sunniva Persson Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Eidslott, Marikken Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Grimsøen, Thea Sofie Kyseth Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Grøvnes, Thea Olivia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haugli, Sigrun Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Heyerdahl, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Idsøe, Henriette Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Liaskar, Tara Klubb Årvoll IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Myrset, Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Raaen-Zapffe, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ruud, Hanna Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Scheele, Marie Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skirbekk, Marte Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skomedal, Vilde Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Anne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Hedvig Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Breen, Malin Hareide Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Døvigen-Ousdal, Elsa Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haugland, Ingrid Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Tuva Hallan Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lie-Vik, Malin Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Løvås, Elen Simonsen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mølmann-Sand, Oda Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Opedal, Sophie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Roggenbihl, Karoline Tengesdal Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sebjørnsen, Heidi Kristina Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Steinsholt, Eira Molstad Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Henriette Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnstad, Cecilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eiklid, Caroline Aaby Klubb Sørkedalens IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gjedrem, Johanne Grønlien Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Golberg, Viola Sofie Hjelmseth Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Kristin Ådland Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Heggem, Emily Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hodne, Emma Strandmann Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jenssen, Mathilde Argel Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kråkenes, Runa Astrid Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Laforce, Oda Paulsen Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Catharina Da Silva Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lorenzen, Rikke Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Osnes-Ringen, Christina Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skou, Nora Vikesland Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Solsrud, Frida Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Storm, Sofie Tjønnås Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Usler, Cornelia Maria Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Waldum, Rebecka Berit Christin Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasland, Pia Engemoen Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Mathilde Vallestrand Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn KAROLIUSSEN, Anna Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lyssand, Pernille Eidsgaard Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Marcussen, Filippa Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ottestad, Tora Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Raastad, Sigrun Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skrindo, Hanna Seierstad Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stavrum, Selma Maria Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Undeberget, Ingrid Solheim Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Økern, Fanny Varden Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Live Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Dørstad, Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ekström, Mathea Østmo Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Gjermshus, Helene Czimbalmos Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hallingstad, Johanne Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Haslum, Pernille Andersen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hättestrand, Selma Amanda Hagfors Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kind, Maja Josefine Biseth Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Libæk, Sanna Bakke Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Pernille Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mansfield, Liv-Amalie Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Maudal, Ida Marie Grosvold Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mikalsen, Ada Riis Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mossige, Susanne Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Myrmo, Sina Folland Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nordby, Maya Ishimaru Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Roth, Tuva Ryste Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rygh, Emma Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsrud, Frøya Weum Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vines, Asta Vartdal Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Usler, Carmen Maria Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tipples, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Christopher Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnstad, Paal Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Halden, Halvor Tørnqvist Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kråkenes, Asgeir Rolf Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Smeby, Alexander Apenæs Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Stangeland, Lars Ludahl Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Trandokken, Magnus Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Besseberg, Simen Aaseth Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Bunde, Silja Persson Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Dugstad, Eirik Herholdt Klubb IL Bevern Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kringlebotn, Marcus Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Vagli, Sondre Nordby Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sætre, Morten André Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Wisløff, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Berit Roald, NTB Scanpix