Hopp til innhold

Statoil NC senior/Gålåsprinten

Velkommen til Gålåsprinten med innlagt Norgescup for senior. Dette er et FIS renn med internasjonal deltakelse. Se mer om arrangementet på http://www.galaidrett.no. Velkommen til Gålå!

  • Når: 24.11 - 26.11.2017
  • Hvor: Gålå
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.11.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 25.11.2017 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115
Start 26.11.2017 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2017 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2017 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2017 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130
Start 25.11.2017 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 26.11.2017 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2017 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2017 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.11.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2017 Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.11.2017 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2017 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstrandens IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk

FH Kvinner senior sittende - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstrandens IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint klassisk

FH Kvinner senior stående - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km klassisk

FH Kvinner senior stående - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint klassisk

FH Menn junior stående - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund, Johannes Klubb Oppegård IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk
Navn Henriksen, Nicolai Johan Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørskår, Knut Klubb Plogen Skiklubb Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk

FH Menn junior stående - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund, Johannes Klubb Oppegård IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk
Navn Henriksen, Nicolai Johan Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk
Navn Ruth, Christoffer Klubb ROS, IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk

FH Menn senior stående - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Eirik Klubb Oppegård IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km klassisk
Navn Letrud, Alexander Klubb Øyer-Tretten IF Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km klassisk
Navn Olsrud, Håkon Grønsveen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km klassisk
Navn Rød, Magnus Klubb Stokke IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km klassisk

FH Menn senior stående - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Letrud, Alexander Klubb Øyer-Tretten IF Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk
Navn Rød, Magnus Klubb Stokke IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andresen, Filippa Bjerve Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ausland, Kaja Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Byrløkken, Ylva Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haakstad, Jenny Elise Hagen Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hyrve, Natalie Lovise Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laingen, Mari Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Morken, Anne Mathea Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nevland, Hedda Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Onsøien, Ida Elise Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørlie, Ylva Nereng Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tufte, Ingeborg Sørhøy Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulvang, Runa Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kristine Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Erna Marie Tøfting Klubb Varde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofgaard, Ingunn Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krokfoss, Helene Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norland, Johanne Dahl Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stubrud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiig, Thea Bull Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Austrheim, Turid Therese Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergsland, Marte Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bodahl, Julie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratlie, Ida Karin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Espedal, Audhild Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fischer, Lea Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Maria Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønvold, Eline Storvik Klubb Hakadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helgesen, Elisabeth Hagen Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kaale, Henriette Olsen Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nevland, Oda Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Odden, Ingvill Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Persen, Vibeke Klubb Forsøk, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Puigdefabregas, Alba Klubb Frederasion Espanola Deportes de Invierno Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rimmereid, Benedicte Holmsen Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Ragnhild Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sirevåg, Sandra Vestly Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaar, Inga Kårstad Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spjeldnæs, Amanda Hylland Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Story-Korman, Hannah Klubb Barrie XC ski club Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorstensen, Hannah Margrethe Klubb Koll, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorstensen, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulvang, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wold, Pia Klubb Hauken, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ystgaard, Julia Mehre Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner junior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Kristine Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Ausland, Kaja Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Austrheim, Turid Therese Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Erna Marie Tøfting Klubb Varde IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bodahl, Julie Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bratlie, Ida Karin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Espedal, Audhild Klubb Bjerkreim IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Fischer, Lea Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Føyen, Maria Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Haakstad, Jenny Elise Hagen Klubb Koll, IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Helgesen, Elisabeth Hagen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hofgaard, Ingunn Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hovland, Oda Hatlestad Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Krokfoss, Helene Klubb Stordal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Klubb Heddal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Nevland, Oda Klubb Bjerkreim IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Nevland, Hedda Klubb Bjerkreim IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Norland, Johanne Dahl Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Odden, Ingvill Klubb Suldal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Onsøien, Ida Elise Klubb Larvik Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Persen, Vibeke Klubb Forsøk, IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Puigdefabregas, Alba Klubb Frederasion Espanola Deportes de Invierno Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Rimmereid, Benedicte Holmsen Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Ragnhild Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Sirevåg, Sandra Vestly Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Spjeldnæs, Amanda Hylland Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Story-Korman, Hannah Klubb Barrie XC ski club Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Stubrud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Tufte, Ingeborg Sørhøy Klubb Larvik Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Ulvang, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Ulvang, Runa Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Wiig, Thea Bull Klubb Haslum IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Wold, Pia Klubb Hauken, IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Ystgaard, Julia Mehre Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barland, Hanna Ruud Klubb Mysen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bonden, Inger Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Drabløs, Elise Røer Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fredriksen, Ingerid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fujita, Nanase Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gangsø, Marie Renée Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Grubbmo, Anne Lise Klubb Lierne IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gussiås, Mari Støen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Martine Ek Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hallvardsdottir Aspelund, Solveig Maria Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hayashi, Asuka Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Lovise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hermansen, Marianne Klubb Rein, Idrettslaget Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Howden, Isabella Klubb Barrie XC ski club Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Igarashi, Moe Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jacobsen, Astrid Uhrenholdt Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kaasen, Agnethe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kant, Anna Emilie Klubb Hernes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Klausen, Marthe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kosenda, Harumi Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kristoffersen, Emilie Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Krüger, Solveig Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvåle, Barbro Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Johanne Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lefdal, Bertine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lindmoen, Marthe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Løvlien, Ine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Maita, Nao Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Ida Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Murud, Thea Krokan Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Obiols, Carola Vila Klubb NEC Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rai, Manikala Klubb Solukhumbu Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Renå, Eiril Fuglem Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Renå, Tine Marit Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skarpsno, Ellen Merethe Schjelderup Klubb Alvdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Slokvik, Martine Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Spets, Julie Stendahl Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sundsvik, Line Klubb Frol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Tjetland, Renate Bergset Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Tsuchiya, Masae Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Yasumura, Rina Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Ragnhild Rykhus Klubb Dombås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Barland, Hanna Ruud Klubb Mysen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bonden, Inger Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brenden, Anne Marthe Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Drabløs, Elise Røer Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fujita, Nanase Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gangsø, Marie Renée Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grubbmo, Anne Lise Klubb Lierne IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gussiås, Mari Støen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagen, Martine Ek Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hallvardsdottir Aspelund, Solveig Maria Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hayashi, Asuka Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Lovise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hermansen, Marianne Klubb Rein, Idrettslaget Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Howden, Isabella Klubb Barrie XC ski club Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Igarashi, Moe Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kaasen, Agnethe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kant, Anna Emilie Klubb Hernes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Klausen, Marthe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kongsten, Emilie Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kosenda, Harumi Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristoffersen, Emilie Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Krüger, Solveig Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvåle, Barbro Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lefdal, Bertine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindmoen, Marthe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Løvlien, Ine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Maita, Nao Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogstad, Ida Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Murud, Thea Krokan Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Obiols, Carola Vila Klubb NEC Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Renå, Eiril Fuglem Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Renå, Tine Marit Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skarpsno, Ellen Merethe Schjelderup Klubb Alvdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Slokvik, Martine Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Snildalsli, Wenche Aune Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Spets, Julie Stendahl Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundsvik, Line Klubb Frol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tjetland, Renate Bergset Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tsuchiya, Masae Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Yasumura, Rina Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Ragnhild Rykhus Klubb Dombås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bonden, Inger Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Drabløs, Elise Røer Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fujita, Nanase Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gangsø, Marie Renée Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Grubbmo, Anne Lise Klubb Lierne IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gussiås, Mari Støen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Martine Ek Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hayashi, Asuka Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Heimdal, Lovise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Howden, Isabella Klubb Barrie XC ski club Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Igarashi, Moe Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kaasen, Agnethe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kant, Anna Emilie Klubb Hernes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Klausen, Marthe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kosenda, Harumi Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kristoffersen, Emilie Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvåle, Barbro Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Johanne Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lefdal, Bertine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Løvlien, Ine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Maita, Nao Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mogstad, Ida Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Murud, Thea Krokan Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordgården, Sigrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Obiols, Carola Vila Klubb NEC Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Renå, Eiril Fuglem Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Renå, Tine Marit Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skarpsno, Ellen Merethe Schjelderup Klubb Alvdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Snildalsli, Wenche Aune Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Spets, Julie Stendahl Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sundsvik, Line Klubb Frol IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tjetland, Renate Bergset Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tsuchiya, Masae Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Yasumura, Rina Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Aksel Emil Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Eskil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holth-Siegel, Axel Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoppestad, Lars Erik Gyving Klubb Heddal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høgåsen, Olav Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Fredrik Riste Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kråkenes, Asgeir Rolf Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindbæck, Jonas Hegna Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mobråthen, Magnus Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mobråthen, Herman Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Odland, Jakob Klubb Bjerkreim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Marius Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skurdal, Einar Brath Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Steimoen, Peder Nytrøen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Steinsrud, Bendik Lae Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svaland, Tor Olav Klubb Birkenes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Talmo, Olaf Martin Aaserud Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thomassen, Tobias Nordbotn Klubb Henning Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangen, Erling Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas-Jakobsen, Andreas Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andresen, Mathias Øivind Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Breivik, Geir Blom Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Drivenes, Philip Klubb Fredrikstad SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Christian Opsahl Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Frøisland, Eskil Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Göthe, Marius Skau Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hallingstad, Andreas Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugen, Mathias Indrelid Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugland, Even Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugnes, Mathias Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hetland, Daniel Klubb Rygene IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjelle, Andreas Klubb Stordal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Tistedalen FL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Homdrom, Marcus Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Inderhaug, Kasper Kragelund Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindmoen, Petter Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lund, Anders Tobias Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melum, Arvid Kristian Klubb Tiller IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mortensen, Tobias Hagness Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moseng, Ørjan Klubb Røros IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nesje-Haugli, Trym Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nyhagen, Håkon Klubb Rogne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olaussen, Filip August Fossum Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Onsaker, Asbjørn Lund Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ophus, Eirik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Osnes, Jon Rabe Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Simen Bergh Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Oddmund Lie Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ruth, Christoffer Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Seeberg-Rommetveit, Simen Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solheim, Jan Marcus Nielsen Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tangen, Elias Michelsen Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tharalsen, Erik Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorud, Kristoffer Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsli, Andreas Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrebø, Lars Klubb Gaular IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrum, Matias Bjørnflaten Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Anderssen, Eirik Sørgård Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Arnesen, Mads Greni Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Askildsen, Fillip Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Benediktsson, Dagur Klubb Iceland Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bertelsen, Henrik Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bossum, Andreas Klubb Søre Ål IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bratbak, Emil Robert Book Klubb Norges Skiforbund Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brenna, Vegard Skårdal Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bruce, Øystein Høistad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bø, Brage Klubb Larvik Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Cook, Sigmund William Klubb Koll, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjærli, Håkon Klubb Stadsbygd IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flata, Oskar Berntsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fugle, Andreas Bjørvik Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grindhaug, Christopher Christophersen Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hannesson, Sigurdar Arnar Klubb Iceland Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hegg, Kristian Glasius Klubb Botne SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Henjesand, Erlend Klubb Syril IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hodt, Jørgen Bakken Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holm, Sindre Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hynne, Sondre Torp Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jakobsen, Kristian Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Fredrik Fossum Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Mats Kobbersletten Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Trym Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Marius Lunder Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Sindre Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsen, Tom-Erik Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kaasen, Jakob Henden Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjærnsmo, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Knutsen, Magnus Gjerstad Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Krüger, Espen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Langerud, Sivert Bjørnebo Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lervik, Ole-Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Liland, Lukas Klubb Koll, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Loen, Torjus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mannsåker, Håvard Klubb Sandnes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Meen, Jens Innleggen Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mjanger, Mads Ulrich Müller Klubb Koll, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mjelstad, Andreas Klubb Syril IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moe, Oscar Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Newman, Oliver Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Odland, Svein Klubb Bjerkreim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Oldernes, Joar Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ramse, Sondre Klubb Otra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Risholt, Vebjørn Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rogne, Anders Johan Klubb Hakadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røkke, Petter Elias Vestre Klubb Stordal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandnes, August Farre Gundersen Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandvik, Tobias Topp Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Seegaard, Kristoffer Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sevang, Nicolay Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjølie, Marius Nåvli Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skurdal, Magnus Brath Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sommer, Erik Storås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sperstad, Albert Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stangjordet, Thomas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stokkeland, Petter Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strand, Øystein Rønning Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Straumsheim, Ola Trommald Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svingheim, Håvard Landro Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Syverud, Mats Christian Klubb Vind IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Søli, Andreas Bø Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vartdal, Ludvig Klubb Emblem IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vehus, Erik Nordjordet Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangen, Sigurd Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiig, Emil André Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wulfsberg, Jørgen Klubb Koll, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn junior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Aas-Jakobsen, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Anderssen, Eirik Sørgård Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Mads Greni Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Asdøl, Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Askildsen, Fillip Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Benediktsson, Dagur Klubb Iceland Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bertelsen, Henrik Klubb Ørn, IF Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjeglerud, Ole Christian Fredriksen Klubb Bygdø IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bossum, Andreas Klubb Søre Ål IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bratbak, Emil Robert Book Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Brenna, Vegard Skårdal Klubb Heddal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Buch, Petter Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bø, Brage Klubb Larvik Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Cook, Sigmund William Klubb Koll, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Drivenes, Philip Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Fjærli, Håkon Klubb Stadsbygd IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Fugle, Andreas Bjørvik Klubb Førde IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Nes Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Göthe, Marius Skau Klubb Svea Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hannesson, Sigurdar Arnar Klubb Iceland Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Haugland, Even Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hegg, Kristian Glasius Klubb Botne SK Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Vestfossen IF Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Henjesand, Erlend Klubb Syril IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelle, Andreas Klubb Stordal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hodt, Jørgen Bakken Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Holm, Sindre Klubb IL Jardar Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Tistedalen FL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Homdrom, Marcus Klubb Imås, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hoppestad, Lars Erik Gyving Klubb Heddal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hynne, Sondre Torp Klubb Henning Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Inderhaug, Kasper Kragelund Klubb Botne SK Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Kristian Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Fredrik Fossum Klubb Tistedalen FL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Mats Kobbersletten Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Trym Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Marius Lunder Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Tom-Erik Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Kaasen, Jakob Henden Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb ROS, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Kjærnsmo, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Knutsen, Magnus Gjerstad Klubb Imås, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Krüger, Espen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Kråkenes, Asgeir Rolf Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Langerud, Sivert Bjørnebo Klubb Lier IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Lervik, Ole-Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Liland, Lukas Klubb Koll, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Lindbæck, Jonas Hegna Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Lindmoen, Petter Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Anders Tobias Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Mannsåker, Håvard Klubb Sandnes IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Meen, Jens Innleggen Klubb Ørn, IF Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Melum, Arvid Kristian Klubb Tiller IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Mjanger, Mads Ulrich Müller Klubb Koll, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Mjelstad, Andreas Klubb Syril IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Mobråthen, Magnus Klubb Botne SK Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Mobråthen, Herman Klubb Botne SK Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Moe, Oscar Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Mortensen, Tobias Hagness Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Newman, Oliver Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Odland, Svein Klubb Bjerkreim IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Odland, Jakob Klubb Bjerkreim IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Olaussen, Filip August Fossum Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Oldernes, Joar Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Ophus, Eirik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Osnes, Jon Rabe Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Simen Bergh Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Marius Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramse, Sondre Klubb Otra IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Risholt, Vebjørn Klubb Ørn, IF Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Ryan, Ola Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Røkke, Petter Elias Vestre Klubb Stordal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Sandnes, August Farre Gundersen Klubb Fana IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Sandvik, Tobias Topp Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Seeberg-Rommetveit, Simen Klubb Bygdø IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Seegaard, Kristoffer Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Sevang, Nicolay Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Skurdal, Einar Brath Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Skurdal, Magnus Brath Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Solheim, Jan Marcus Nielsen Klubb Bygdø IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Stangjordet, Thomas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Steinsrud, Bendik Lae Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Stokkeland, Petter Klubb Tistedalen FL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Svaland, Tor Olav Klubb Birkenes IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Svingheim, Håvard Landro Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Syverud, Mats Christian Klubb Vind IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Søli, Andreas Bø Klubb Ørn, IF Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Tangen, Elias Michelsen Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Tharalsen, Erik Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Thieme, Herman Vestvik Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Thomassen, Tobias Nordbotn Klubb Henning Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Thorud, Kristoffer Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsli, Andreas Klubb Lier IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Vartdal, Ludvig Klubb Emblem IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Vehus, Erik Nordjordet Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Wangen, Sigurd Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Wiig, Emil André Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Øvrebø, Lars Klubb Gaular IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Fredrik Ole Oldereid Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bakkene, Eivind Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bergan, Sivert Halfdan Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Birgisson, Saevar Klubb island ski federation Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bovold, Lars Klubb Østby IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Briedis, Ingmas Klubb LAT Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Byggland, Ånund Lid Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Christoffersen, Stian Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dahl, Svein Halvor Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dengerud, Erik Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ekren, Thomas Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eriksen, Stein-Erik Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Esteve Altimiras, Irineu Klubb NEC Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fines, Svein Berg Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Finne, Sindre Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Folkvord, Sindre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Foster, Joey Klubb Barrie XC ski club Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Foyn, Thomas Berge Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Frorud, Espen Udjus Klubb Skiptvet IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gamme, Ole Klubb Gran IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gjemse, Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gløersen, Anders Nøstdahl Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Godal, Ask Kleist Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Goncalves, Andre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grave, Nils Magnus Bøen Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Græsli, Kristian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grøv, Kornelius Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Halldorsson, Øystein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hallvard Sørheim, Evjestad Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hansen, Magne Lund Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hanslien, Iver Andreas Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugen, John Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Helgheim, Adrian Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hennig, Erlend Widerøe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hetland, Thomas Klubb Helleland IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hill, Scott Klubb Barrie XC ski club Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hippe, Even Sæteren Klubb Bagn IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holth, Chrisander Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hundseth, Johan Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Husby, Erik Klubb Skaun IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Iversen, Mats Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Iversen, Gaute Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jackson, Ryan Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jelstad, Stian Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jespersen, Chris André Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jonsson, Albert Klubb Iceland Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jordheim, Ola Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kaiser, Sven-Erik Markhus Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjonerud, Kristian Andresen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kleivi, Halvor Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Klette, Hans-Inge Klubb Viljar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kristoffersen, Even Klubb Kragerø IF Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvam, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lie, Sturla Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Løfald, Hallvard Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mathisen, Runar Skaug Klubb Vinje IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsen, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moseby, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Murbræch, Sander Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nicollier, Philippe Klubb SUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nilsen, Vegard Bjerkreim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nilsen, Petter Thuen Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nishida, Jumpu Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyeng, Emil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyhus, Erlend Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nysæter, Erlend Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Puigdefabregas Sieso, Marcos Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Riseth, Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rosenvinge, Aksel Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rossiter, Jan Klubb snowsports Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ryttervold, Ivar Andre Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skarpeid, Aleksander Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skinstad, Petter Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sletten, Henrik Snarvold Klubb Vaaler IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stølen, Erling Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sunesson, Måns Klubb Svenska Skidförbundet Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tandberg, Vebjørn Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tenold, Lars Anders Kaldhussæter Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thele, Joar Andreas Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thoner, Halvor Korbøl Klubb Slåstad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Torvik, Truls Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tungesvik, Sindre Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tysseland, Sondre Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Valmestad, Truls Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Zechel, Maks Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ødegården, Vegard Gjelsnes Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersen, Peter Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersen, Fredrik Ole Oldereid Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakken, Timo André Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakkene, Eivind Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bergan, Sivert Halfdan Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Birgisson, Saevar Klubb island ski federation Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bovold, Lars Klubb Østby IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Briedis, Ingmas Klubb LAT Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Byggland, Torgeir Lid Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Byggland, Ånund Lid Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Christoffersen, Stian Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dahl, Svein Halvor Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dengerud, Erik Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ekren, Thomas Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eriksen, Stein-Erik Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Esteve Altimiras, Irineu Klubb NEC Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fines, Svein Berg Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Finne, Sindre Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Folkvord, Sindre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Foster, Joey Klubb Barrie XC ski club Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Foyn, Thomas Berge Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Frorud, Espen Udjus Klubb Skiptvet IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gamme, Ole Klubb Gran IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gjemse, Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gløersen, Anders Nøstdahl Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Godal, Ask Kleist Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Goncalves, Andre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grave, Nils Magnus Bøen Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Græsli, Kristian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grøv, Kornelius Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Halldorsson, Øystein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hallvard Sørheim, Evjestad Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hanslien, Iver Andreas Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haug, Henrik Sørlie Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugen, John Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Helgheim, Adrian Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hennig, Erlend Widerøe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hill, Scott Klubb Barrie XC ski club Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hippe, Even Sæteren Klubb Bagn IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holen, Espen Honganvik Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holth, Chrisander Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hundseth, Johan Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Husby, Erik Klubb Skaun IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Iversen, Mats Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Iversen, Gaute Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jackson, Ryan Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jespersen, Chris André Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jonsson, Albert Klubb Iceland Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jordheim, Ola Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kaiser, Sven-Erik Markhus Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Karsrud, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjonerud, Kristian Andresen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kleivi, Halvor Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Klette, Hans-Inge Klubb Viljar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kristoffersen, Even Klubb Kragerø IF Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvam, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lie, Sturla Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Løfald, Hallvard Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mathisen, Runar Skaug Klubb Vinje IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikkelsen, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moseby, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Murbræch, Sander Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nicollier, Philippe Klubb SUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nilsen, Vegard Bjerkreim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nilsen, Petter Thuen Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nishida, Jumpu Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyeng, Emil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyhus, Erlend Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nysæter, Erlend Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Krister Aaen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Persen, Espen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Puigdefabregas Sieso, Marcos Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Riseth, Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rosenvinge, Aksel Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sjøli, Øystein Ellefsen Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skarpeid, Aleksander Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skinstad, Petter Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sletten, Henrik Snarvold Klubb Vaaler IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stølen, Erling Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sunesson, Måns Klubb Svenska Skidförbundet Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Syversen, Marcus Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tandberg, Vebjørn Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tenold, Lars Anders Kaldhussæter Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thele, Joar Andreas Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thoner, Halvor Korbøl Klubb Slåstad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thyli, Vetle Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Torvik, Truls Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tungesvik, Sindre Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tysseland, Sondre Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Valmestad, Truls Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Zechel, Maks Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Peter Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Henrik Persson Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Timo André Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkene, Eivind Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bergan, Sivert Halfdan Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Birgisson, Saevar Klubb island ski federation Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bovold, Lars Klubb Østby IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Briedis, Ingmas Klubb LAT Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brøste, Simen Eide Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Byggland, Torgeir Lid Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Byggland, Ånund Lid Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl, Svein Halvor Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk