Hopp til innhold

Natrudstilrennet (søn) (F)

Søre Ål IL ønsker i samarbeid med Ringsaker Almenning velkommen til Natrudstilrennene og mønstringsrenn for junior-VM fredag 8. t.o.m. søndag 10. desember. Fredag er det sprint fristil for K/M 19/20. Rennet går i klassisk på lørdag og i fri teknikk på søndag på Natrudstilen (Sjusjøen). Det vil være sonerenn for 8-10 år, kretsrenn for 11-12 år og landsrenn for 13 år og eldre begge dager. Start er kl. 15 fredag og kl. 9 lørdag og søndag. Nytt i år er at klasse 8-12 år kan delta også søndag. NB: De som skal melde seg på i K19/20 og M19/20 lørdag, må gjøre dette under "Mønstringsrenn til Junior-VM " og ikke under "Natrudstilrennene".

  • Når: 10.12.2017
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Natrudstilen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse J 8 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner junior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri

FH Kvinner senior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri

FH Menn junior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund, Johannes Klubb Oppegård IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri
Navn Sørskår, Knut Klubb Plogen Skiklubb Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri

FH Menn senior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Letrud, Alexander Klubb Øyer-Tretten IF Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri
Navn Rød, Magnus Klubb Stokke IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Harstad, Jakob Håvard Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Eirik Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rudklint, Viggo Klubb OK Landehof Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røisland, Håvard Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandodden, Halvor Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tarud, Åsmund Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wefling, Halvard Angard Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engen, Peder Øversveen Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gedda, Olle Klubb OK Landehof Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Granvold, Marius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høiholt-Vågsnes, Torstein Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvikstad, Ole Solli Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kyseth, Vegard Olkinuora Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Anders Evensen Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røise, Eirik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønningen, Sebastian Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønningen, Sander Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engen, Nicolai Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerdalen Nilsen, Sigmund Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jeistad, Sander Klubb Lismarka Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jøranli, Sindre Klubb Torpa Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Syver Lien Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nysæther, Erik Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Osnes-Ringen, William Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rød, Eirik Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røisland, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vetleseter, Konrad Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ørbæk, Kristian Limbodal Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gløgård Stensrud, Simen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holen, Estin Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høiby, Martin Klubb OK Landehof Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kallstrøm, Erik Klubb OK Landehof Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stensland, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Noah Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øistad, Knut Georg Klubb Torpa Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gran-Vollund, Philip August Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mork, Ivar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Anders Klubb Vingrom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storhagen, Syver Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wedum, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnaa, Torje Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Jørgen Evensen Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundby, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mobrenna, Even Klubb Disenå IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nysæther, Oskar Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Selbæk, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svensen, Sindre Grøv Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sømoen, Brage Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wefling, Åsmund Angard Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybdahl, Halvor Aasen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjeld, Henrik Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høiby, Amund Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kallstrøm, Johan Klubb OK Landehof Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamme, Thor Herman Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvernvolden, Ole-Magnus Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mills-Andersen, Martin Jay Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordhagen, Truls Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Segtnan, Herman Storm Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Staune-Mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strandhaug, Fredrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Waalen, Theodor Fredrik Hannevig Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østensen, Andreas Møllerløkken Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Edvard Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Deisz, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fleischer-Børresen, Noah Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jacobsen, Sondre Ringen Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Natanael Arn Østvig Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ribeiro Barroso, Andre Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Riise, Oscar Birk Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Saxegaard, Simon Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarseth Nilssen, Linus Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svensen, Vetle Grøv Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen Skjaker, Oliver Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Horgen, Hannah Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mythen, Elise Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Staune-Mittet, Alida Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensland, Ida Iselin Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkevard, Helene Klubb Tistedalen FL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gran-Vollund, Maria Victoria Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Horgen, Hannah Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Oline Ringen Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindstrøm, Hanna Klubb OK Landehof Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Næstad, Johanna Elisabeth Pettersen Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Deisz, Ellen Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Elina, Ugland Klubb Tistedalen FL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleven, Martine Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rundklint, Elma Klubb OK Landehof Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sangnæs, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storlien, Celine Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsby Braarud, Inger Anne Klubb Tistedalen FL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øen, Ingrid Aaser Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johaug, Karoline Homme Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Martini, Sara Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røise, Nora Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tarud, Vilde Espe Klubb Tormod Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Deisz, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Halstensen, Anine Skjæret Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helland, Henriette Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Iben Astrid Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hodne, Emma Strandmann Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Gjerstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Osnes-Ringen, Christina Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tønsberg, Andrea Holt Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasland, Pia Engemoen Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Elise Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Karin Selma Torbjørnsdatter Klubb Tistedalen FL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lysaker, Marthe Klubb Slitu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lyssand, Pernille Eidsgaard Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mallaug, Emma Klubb Lom IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandvik, Ingvild Haugstad Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge, Kristine Klubb Granli IL Klasse J 8 år Øvelse 10 km fri
Navn Dyste, Silje Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 8 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjerdalen-nilsen, Rebekka Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 10 km fri
Navn Hammer, Lea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 10 km fri
Navn Næstad, Andrea Pettersen Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 10 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelke, Helene Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Ella Lien Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ribeiro Barroso, Catarina Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Engdahl, Selma Løchen Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Høiholt-Vågsnes, Kirsti Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Owren, Synne Klubb Vingrom IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørlie, Ylva Nereng Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tolo, Karoline Vik Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulvang, Runa Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Erna Marie Tøfting Klubb Varde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Dehn, Marthe Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Høiby, Karoline Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Høydal, Ingvild Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Ingrid Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Ragnhild Rykhus Klubb Dombås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Gangsø, Marie Renée Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Martine Ek Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Hallvardsdottir Aspelund, Solveig Maria Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Huber, Marion Rønning Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kaasen, Agnethe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Krüger, Solveig Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kvamme, Lisa Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Johanne Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Løvlien, Ine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aurmo, Reidar Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Eskil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Evensløkken, Ole Tobias Fjellheim Klubb Bjerke IL Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossum, Bård Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fraurud, Mads Hagen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gundersen, Aksel Aimar Klubb Moss Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Høgåsen, Olav Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Næss, Øistein Fagerli Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Owren, Iver Klubb Vingrom IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Strømvall, Raimond Haugom Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vaet, Vemund Jacobsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wangen, Erling Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Christian Opsahl Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugen, Mathias Indrelid Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Inderhaug, Kasper Kragelund Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johannesen, Raymond Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kringlebotn, Marcus Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lind, Trym Reinsnes Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindmoen, Petter Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Schaanning, Harald Kjønnø Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Seeberg-Rommetveit, Simen Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundby, Ole Marius Klubb Bjerke IL Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundhaugen, Sindre Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sveen, Håvard Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Fredrik Ole Oldereid Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Andresen, Ragnar-Kristoffer Bragvin Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Evjestad, Hallvard Sørheim Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gifstad, Thomas Klubb Oppegård IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hippe, Even Sæteren Klubb Bagn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jonsson, Albert Klubb Iceland Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kristoffersen, Even Klubb Kragerø IF Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvåle, Bjørnar Klubb Brandbu IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lyngar, Knut Klubb Oppegård IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mathisen, Runar Skaug Klubb Vinje IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Tommy Klubb Ottestad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Syversen, Marcus Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Thoner, Bjarne Korbøl Klubb Slåstad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Thoner, Halvor Korbøl Klubb Slåstad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tysseland, Sondre Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tønsberg, Asbjørn Holt Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Undheim, Vetle Årsvoll Klubb Figgjo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vollund-wetteland, Jan Olav Klubb Roterud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Carina Johansen, NTB Scanpix