Hopp til innhold

Lierrennet

STARTLISTER BLIR LAGT UT LØRDAG KL. 12.00 Sjåstad/Vestre Lier IL og Lier IL ønsker velkommen til Lierrennet søndag 17/12-17. Lierrennet er et samarbeid mellom Sjåstad/Vestre Lier IL og Lier IL og arrangeres som vanlig på Martinsløkka ved Eiksetra/Garsjø i Lier. Skistadion finner du ved å kjøre Vestsideveien (fv21) fra Lierbyen og nordover. Følg skilt til Eiksetra. https://www.google.no/maps/place/Eiksetra Vi har maks antall deltagere på 550, så det lønner seg å være tidlig ute med påmelding. Vi har produsert mye snø, og har topp forhold! Rennet går i klassisk stil. Vi har i år nye utfordrende løyper! Se vedlagt distanser og løypekart.Løypekart trykkes i programmet. Første start kl.10.00. OBS! K17 og K18 skal gå 5 km og ikke 10 km som det står i påmeldingen. Beklager! KUN KONTANT BETALING! IKKE VIPPS/KORT Sjåstad/Vestre Lier IL og Lier IL ønsker alle lykke til! Lars Sylling Rennleder, Sjåstad V. Lier IL Lars.sylling@skaaret.no Mobil: 94

  • Når: 17.12.2017
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Martinsløkka ved Eiksetra
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Henrik Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ask Connell, Alexander Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Askland, Sigurd Eriksrud Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fagerli, Eirik Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjone, Alex Klubb Kvelde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Glad, Kristian Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensrud, Christoffer Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannsson, Sindri Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Marius Strømsnes Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvf, Mikael Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Magnussen, Thorbjørn Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Monstad, Peder Malm Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Bjørn Vidar Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Prestholdt, Jonas Kvie Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringdal, Birk Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Sturla IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sand, Nils Christoffer Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjelsbæk, Philip André Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steen, Bastian Fog Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sylling, Anders Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Syvertsen, Isack Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tverberg, Håkon Johannes Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eggum, Ola Sønju Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fagernes, Torkil Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flårønning, Lars-Elias Schjelderup Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Førde, Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gihle, Anders Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helmen, Søren Magnus Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kåsin, Sondre Solstad Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvendal, Sondre August Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvland, Kasper Leer Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paaske, Syver Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tanum, Vetle Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valla, Erlend Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksrud, Jakob Reiar Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flårønning, Lars-Elias Schjelderup Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gabrielsen, Nikolai Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Mats Ishii Horni Klubb ROS, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kaiser, Henrik Klubb ROS, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knudsen, Tobias Nordtveit Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lollik-Andersen, Magnus Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rastad, Mikkel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rødven, Oscar Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skotte, Sondre Holmen Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sylling, Even Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørstad, Vemund Prem Heltzer Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øierud, Aksel Øhlschlägel Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gihle, Marius Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halfdansen, Sander Blikken Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Iversland, Olav Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Karlsen, Karl Martin Børseth Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klemetsen, Andreas Dobbe Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Magnus Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melaaen, Eivind Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nåvik, Oddvar Berg Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Jon Sebastian Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rognebakke, Magnus Skourup Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Valla, Torjus Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Fredrik Klubb Heggedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørgum, Adrian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkedal, Daniel Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjønnes, Peder Dæhlen Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmann, Mathias Rike Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hørthe, Truls Bonden Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lohne, Ulrik Pharo Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løvendal, Sebastian Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn S Engedahl, Jakob Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveaas, Fredrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Eskil Rolland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Villanger, Henrik Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagerli, Kristian Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hennum, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melaaen, Jostein Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn bjerke, erik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerke, Lars Christian Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn ehwald, oliver manfred Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hallgrimsen, Ludvik Lien Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helmen, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hennum, Ole Kristian Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Ola Strømsnes Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nerdrum, Viktor Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringdal, Olai Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæther, Eirik Paus Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tallakstad, Jonathan Schøne Klubb Kvelde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tharaldsen, Oliver Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Warloff, Sigurd Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askland, Valter Eriksrud Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Danda, Adam Leander Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gil Huseby, Albert Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hestvedt, Alexander Stokke Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Homme, Daniel Nicolai Klubb Sturla IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hørthe, Thomas Bonden Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kaiser, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundemo, Leo Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løitegård, Øystein Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rustadbakken, Syver Elling Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tanum, Eirik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gabrielsen, Johanne Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hallgrimsen, Celine Lien Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nerdrum, Mie Amalie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Homme, Rebecca Grace Klubb Sturla IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundberg, Marie Marthinsen Klubb Hyggen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Milenkovic, Milica Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riisøen, Malin Lono Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syvertsen, Maya Sophie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg-Røsdal, Ingri Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg-Røsdal, Ingri Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brauti-Heidemann, Stella Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brauti-Heidemann, Bianca Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bråthen, Julie Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haavardsholm, Vilde Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storaker, Maja Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storhaug, Johanne Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tallakstad, Malene Schøne Klubb Kvelde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Maria Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kullerud, Ingrid Elise Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerknes, Marthe Klubb Heggedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bråthen, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Mina Akiko Horni Klubb ROS, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Sarah Reutervall Lundqvist Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Turunen, Mia Owsinski Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engehult, Emma Klubb Heddal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moskaug, Hanna Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordgård, Kristin Klubb Heddal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Ellen Pernille Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjevdal, Eline Klubb Ås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sulusnes, Sofie Eide Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Møller-Hansen, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saltnes, Sara Børsting Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Scott, June Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Henriette Klubb Holeværingen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aronsen, Tuva Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brennhaug Arntzen, Adele Klubb Heggedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helmen Trontveit, Gjendine Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensrud, Eline Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannsdottir, Vilde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kåsin, Elida Solstad Klubb Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Magnussen, Malin Sofie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundve, Kristiane Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andresen, Filippa Bjerve Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Estep, Katherine Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjelde, Camilla Stav Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossgård, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hynne, Julie Marie Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kval, Stella Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rolfsen, Ingrid Thune Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bodahl, Julie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Korgerud, Maren Søberg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kullerud, Frida Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Jenny Thomas Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Saltnes, Hedda Børsting Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonden, Inger Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kongsten, Emilie Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Kristian Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørgaas, Lars Broch Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Døssland, Anders Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hørthe, Ole Amund Bonden Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensrud, Andreas Hårberg Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jørstad, Anders Martin B Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kildal, Simen Aleksander Hanevold Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martens Meyer, Julian Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordgård, Sondre Klubb Heddal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Spydeberg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skurdal, Einar Brath Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stangeland, Lars Ludahl Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Trandokken, Magnus Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Sebastian Lono Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellenes, Nils Martin Anvik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melaaen, Bjørn Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Leo Fossholt Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Paus, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Walter Fische Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ruth, Christoffer Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tangen, Elias Michelsen Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andresen, Sindre Christoffer Tyldum Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Håkon Trolldalen Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Langerud, Sivert Bjørnebo Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lier, Emil Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ryan, Ola Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skurdal, Magnus Brath Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strand, Øystein Rønning Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strømsnes, Fredrik Aasen Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveaas, Jørgen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Torkildsen, Espen Marius Engum Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breda, Mats Håkon Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jelstad, Eirik Stærkeby Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kihle, Ståle Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Meyer, Herman Martens Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Opsahl, Torstein Wiiger Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ryttervold, Ivar Andre Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ødegaard, Snorre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Foto: Dustin Satloff/Getty Images/AFP