Hopp til innhold

KM langdistanse Klassisk fellestart - Biborennet 2018

INFO STAKEFRIE SONER/DIAGONALSONER: DET ER BESLUTTET AT DET SKAL VÆRE STAKEFRIE SONER I BIBORENNET. LØPERE SOM GÅR 3,75 KM-SLØYFE VIL PASSERE TO SONER MENS LØPERE SOM 2 KM-SLØYFE VIL PASSERE EN SONE. KART MED INNTEGNEDE SONER LIGGER VEDLAGT. IL Ivrig ønsker velkommen til KM Langdistanse 2018 på Bibo Idrettspark. Rennet går i klassisk stil, fellesstart. Første start kl 11.00. Det avvikles kretsrenn for klassene 8-12 år fra kl 11.00. Deretter går det et barneløp for alle under 8 år før KM-klassene fra 13 år og oppover avvikles fra ca kl 12.30. EMIT-tidtaking uten brikker. Påmeldingsfrist 11.januar kl 24.00.

  • Når: 14.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Bibo Idrettspark
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Menn junior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Marius Klubb Stokke IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Svarstad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Svarstad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glad, Kristian Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langslet, Rasmus Creutzer Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lønnum, Jesper Ek Klubb Stokke IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nicholls, Une Colin Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Askim, Aron Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørang, Gustav Norman Bøhle Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Friis, Nicolai Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heinert, Kristian Thode Fredriksen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hårstadhaugen, Amund Thorstein Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Korsane, Christoffer Riis Klubb Stokke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lid, Jonas Klubb Heddal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smitt, Kristian Nergård Klubb Stokke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thornquist, Thorben Grytnes Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trøim, Bue Tobias Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerknes, Johan Klubb Stokke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fleischer, Håkon Klubb Hof IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Førsund-Njøten, Henrik Klubb Botne SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hasvoll, Vilmer Heidum Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hestnes, Jonas Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Markus Hvitstein Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Luther, Isac Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rivenes, Henrik Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Victor Klubb Skoppum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schröder, Finn Wilfried Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Arvesen, Martin Gunnerud Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Grinilia, Anders Klubb Herkules Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Langedrag, Herman Vennerød Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Markmanrud, Erlend Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Onsøien, Tore Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Elias Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Søby, Sindre Andreas Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sølvik, Eivind Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vidum, Marius Fevang Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Walle, Robert Ursin-Holm Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Håkon Tho Klubb Heddal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørgum, Adrian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gunnerød, Kolbjørn Hage Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pettersvold-Foss, Birk Sigfred Klubb Ørn, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Casper Klubb Skoppum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn S Engedahl, Jakob Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svenning, Tobias Thoner Klubb Bamble IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Eskil Rolland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Brede Bygjordet Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremstad, Kristian Klubb Nanset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugerud, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hermansen, Morten Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørnsen, Viktor Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Fredrik Hoksrud Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rivenes, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorsen, Mats Jacob Vestmoen Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Alnæs, Benjamin Klubb Skoppum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arvesen, Kristian Gunnerud Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Lars Klavenes Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grinilia, Åsmund Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Adrian Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jordbru, Lukas Olai Aakerøy Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rilvaag, Tinus Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Halvard Myhra Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askim, Iver Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Blytt, Jørgen Aksel Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Disch Olsrød, Nicolai Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Friis, Emil Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heinert, Georg Anthonius Fredriksen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tandberg, Marius Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tandberg, Isak Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Anmarkrud, Adam Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvik, Martin Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schröder, Wilhelm Leander Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Syversen, Linus Klubb Botne SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sølvik, Håvard Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvik, Ingrid Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilssen, Mille Stubberød Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Kristina Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Matsen, Maren Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller-hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søyland, Malene Tuft Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Nanset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lingjærde-Øren, Malin Victoria Klubb Ramnes IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Liverød, Camilla Vataker Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Onsøien, Mari Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Onsøien, Gjertrud Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Mathilde Klubb Stokke IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Haukvik, Anette Løvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nilssen, Tuva Stubberød Klubb Ørn, IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Polland, Elise Drøpping Klubb Bamble IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Søyland, Ingrid Tuft Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk

J 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Gyrid Wergeland Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Anundskås, Guro Tho Klubb Heddal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hovdejord, Ingeborg Klubb Heddal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Vinje IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engehult, Emma Klubb Heddal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Ina Halle Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Kristin Melby Klubb Svarstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jahre, Emilie Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordgård, Kristin Klubb Heddal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vidum, Malin Fevang Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vinjerui, Sigrid Klubb Byrte IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hasvoll, Embla Heidum Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjortland, Ida Sofie Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kalager, Anne Sofie Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Møller-Hansen, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Årland, Karoline Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løberg Fladeby, Linde Johanne Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steinstø, Kristiane Klubb Andebu IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundve, Kristiane Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sveva, Alette Tho Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alltun, Ronja Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjelldal, Mari Klubb Svarstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Idland, Ragnhild Sørsdal Klubb Andebu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Joberg Horn, Vilde Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lingjærde-Øren, Emma Kristine Klubb Ramnes IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linnestad, Kaja Lundberg Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Luther, Filippa Klubb Berger Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løberg Fladeby, Olea Kristin Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjelstad, Ingrid Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thornquist, Olivia Grytnes Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Onsøien, Ida Elise Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tufte, Ingeborg Sørhøy Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovdejord, Annbjørg Klubb Heddal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hynne, Julie Marie Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Melanie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristoffersen, Kine Klubb Kragerø IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kval, Stella Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Qvenild-Svennungsen, Marthe Klubb Ørn, IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kaale, Henriette Olsen Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mustad, Brita Cecilie Meen Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Mobråthen, Herman Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Bamble IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk

M 18 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge-Moe, Sigurd Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugan, Tobias Hafredal Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hjertaas, Marcus Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Polsrød, Magnus Wedege Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tangen, Elias Michelsen Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Vegard Skårdal Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hegg, Kristian Glasius Klubb Botne SK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Linheim, Marcus Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Terje Klubb Hei, IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kåsa, Hans Olav Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mustad, Per-Gunnar Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Storvik, Håvard Klubb Stokke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Winberg, Pål Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Foto: Heiko Junge, NTB Scanpix