Hopp til innhold

Gravsetrennet

Klassisk skirenn med stakefrie soner.

  • Når: 02.12.2017
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.11.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjengedal, Odin L Klubb Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lødemel, Leo Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opheim, Even Klubb Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæternes, Tumi Geirsson Klubb Geilo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Tov Klubb Vestfossen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolsrud, Oliver Lysne Klubb Flåværingen, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryen, Ole Håkon Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skolt, Sindre Kristiansen Klubb Hemsedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulsaker, Erlend Klubb Hemsedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Veslestølen, Magnus Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øierud, Aksel Øhlschlägel Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Øystein Thorset Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Arnegard, Torjus Klubb Fjellet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melaaen, Eivind Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torsteinsrud, Tord Klubb Fjellet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmann, Mathias Rike Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolsrud, Omund Lysne Klubb Flåværingen, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christensen, Christian Thon Klubb Skrautvål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hallingstad, Magnus Klubb Kongsberg IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulsaker, Sindre Klubb Hemsedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnegard, Gaute Klubb Fjellet IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fraser, Petter Alexander Dehli Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melaaen, Jostein Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evans-brundtland, Nicholas Klubb Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelmen, Syver Rivedal Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hølto, Emil Eskild Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Teodor Klubb Vestfossen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hølto, Vetle Eskild Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skolt, Sivert Kristiansen Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tretterud, Brede Roløkken Klubb Torpo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thoen, Ingunn Klubb Fjellet IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linderud, Una Lystad Klubb Geilo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slåtto, Emma Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edvardsen, Una Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lappegard, Guro Molde Klubb Fjellet IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thoen, Elin Klubb Fjellet IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torsteinsrud, Kristin Nicholson Klubb Fjellet IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rehn, Sarah Yangqiu Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Espeli, Anna Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linderud, Eiril Lystad Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mæland-Herheim, Synne Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slåtto, Christina Rohr Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torsteinsrud, Gro Klubb Fjellet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Augdal, Maren Filseth Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Komba, Sissel Klubb Hemsedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæternes, Ella Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lødemel, Maria Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torsteinsrud, Mari Klubb Fjellet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolstadbakken, Elin Klubb Rogne IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Sebastian Stolen Klubb Kongsberg IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bryn, Jakob Rongve Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Finne, Eirik Midthjell Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundal, Johannes Dahl Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vørøs, Jonas Engevik Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Geir Blom Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hallingstad, Andreas Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melaaen, Bjørn Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Njaa, Ingmar Leigland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Oddmund Lie Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ruth, Christoffer Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Filip Fjeld Klubb Geilo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøthe, Asle Klubb Torpo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gullingsrud, Eivind Røe Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kolstadbakken, Anders Klubb Rogne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Sondre Båsen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Holth, Chrisander Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Løchen, Morten Andreas Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Petter Thuen Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Ole Martin Wold/ NTB Scanpix