Hopp til innhold

Svearennet

Fristil, enkeltstart

  • Når: 06.01.2018
  • Hvor: Svea
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 06.01.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0
Start 06.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 06.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 06.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0
Start 06.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0
Start 06.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0
Start 06.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0
Start 06.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 7,5 km fri

FH Menn senior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Munkelien, Simen Nyhagen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Reinsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fauchald, John Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeld, Sturla Håkonsen Klubb Harestua IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fremstad, Ola Klubb Reinsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lafton, Elias Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Molden, Espen Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sparby, Lars Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Storm Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andreassen-Holm, Iver Johan Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eikenes, Aslak Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engen, Peder Øversveen Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Espen, Erik Sundfær Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerås, Markus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallum, Mikkel Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hval, Elias Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mahmood, Asif Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rindal, Sivert Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roen, Audun Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sveen, Mathias Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen-Eriksen, Emil Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Braaten, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bærheim, Erlend Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Cyren, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fauchald, Eskil Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosse, Sivert Strande Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jøranli, Sindre Klubb Torpa Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ødegaard, Erik Tveit Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jacob Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hanserud, Fredrik Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Korshavn, Jonatan Heimdal Klubb Nordre Land IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Molstadkroken, Even Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Woldengen, Marius Granlund Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallum, Trond Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Molden, Ola Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steinset, Elias Holter Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stensvold, Teodor Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pjåka, Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thomsen, Casper Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Valle, Sondre Røyne Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Tobias Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fauchald, Lars Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gisleberg, Oskar Kristian Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Jørn Oscar Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kastel, Andreas Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klevenberg, Magnus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Erik Tømmerhoel Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Molden, Even Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Magnus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ramsberg, Tobias Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe-Velo, Aksel Klubb Svea Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Alm, Vemund Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Alm, Vetle Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerdingen, Lars Klubb Gran IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Oliver Klubb Harestua IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvhaugen-Bjerke, Karl Martin Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen-Huseby, Andreas Klubb Svea Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Benonisen-Eriksen, Mikkel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gorset, Hans Martin Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsbakken-braastad, Jonas Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellerud, Jonas Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Melaas, Storm Litzheim Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordvik, Emil Klubb Brandbu IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Saanum, August Morstøl Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen Skjaker, Oliver Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgli, Melina Bjørnstad Klubb Brandbu IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ødegaard, Tora Tveit Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berge, Vilde Klubb Harestua IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindstad, Lilly Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Norah Klara Margareta Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvhaugen-Bjerke, Pernille Linnea Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Merete Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vesteng, Agnes Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wollan, Julie Cronblad Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerald, Mina Orebråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Alette Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hubred, Anna Jorunn Østen Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hval, Johanna Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krüger, Oda Klubb Harestua IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Midtbø, Anna Kristiansen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Saanum, Aurora Morstøl Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sangnæs, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronrud, Sara Agnethe Granvang Klubb Nordre Land IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe-Velo, Frida Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gåsbakk, Dorthea Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haakenstad, Ingeborg Sigstad Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lie-Johansen, Jenny Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen Ringen, Carene Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Molstadkroken, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mylsbråten, Amalie Skeie Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Mathea Edle Rundgren Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helland, Henriette Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jøranli, Lene Klubb Nordre Land IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Silje Klubb Åsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordeng, Mathilde Klubb Nordre Land IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Aurora Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Victoria Erika Elly Klubb Åsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjørven, Solveig Raastad Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyste, Silje Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thomsen, Nicoline Klubb Svea Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gammelmo, Tiril Klubb Svea Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggen, Tuva Klubb Gran IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmen, Caroline Ovidia Klubb Svea Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhren-Langbakke, Linnea Klubb Svea Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordvik, Frida Klubb Brandbu IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barland, Hanna Ruud Klubb Mysen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fredriksen, Ingerid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gangsø, Marie Renée Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Krüger, Solveig Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Krüger, Inger Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Johanne Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lindmoen, Marthe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skaarseth, Stine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skjerstad, Emma Kristine Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråthen, Birger Andreas Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bånerud, Martin Stuge Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bånerud, Kjetil Stuge Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gamme, Ole Klubb Gran IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jelstad, Stian Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kaiser, Sven-Erik Markhus Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rolid, Mathias Aas Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Skinstad, Petter Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sønsterud, Lars Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Thoner, Halvor Korbøl Klubb Slåstad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Valmestad, Truls Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
Foto: Heiko Junge, NTB Scanpix