Hopp til innhold

Lommedalsrennet 2018

Lommedalsrennet er et distanserenn som i år arrangeres i klassisk stilart, med individuell start. Rennet er cuprenn i Oslo Sportslager Cup for G/J 15-16. Første start er kl 10:00. Klasser og distanser: 1,3 km - G/J 8-9 , 2 km - G/J 10-12 , 3 km - G/J 13-14 , 5 km - G/J 15-16 , K 17-20, 10 km - M 17-20 - K Senior - M Senior. Vi har suverene og godt preppede løyper i Eineåsen skistadion. Vi benytter elektronisk tidtakingssystem emit. Se mer informasjon på www.lommedalsrennet.no og FB "Lommedalsrennet".

  • Når: 06.01.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Eineåsen skianlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.01.2018

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 54 1350 LOMMEDALEN
  • Telefon: 47327200
  • E-post: lil@lil.no
  • Kontonummer: 16273472472
  • Hjemmeside: http://www.lommedalsrennet.no
  • Koordinator: Lars Myhrum
  • Koordinator: Bernt Ola Bratlien
  • Videomåler: Bjørn Kåre Amdal
  • Rennleder: Morten Hansen Østli
  • TD: Bård Johannes Granøien
  • Koordinator: Anders Hov

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergmann, Philip Kaiander Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Besseberg, Fridtjof Boland Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blakseth, Mats Hynne Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Buch, Jeppe Christoffer Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finstad-Vogt, Håkon Klubb Soon Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fleischer-Børresen, Noah Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønnesby, Oscar Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hajny, Krystof Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hald, Leo Damman Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halldorsson, Haukur David Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hallingstad, Kristian Falck Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hartvedt, Bernhard Holm Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Henrik Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molund, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Munthe-Kaas, Fredrik Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordby, Aksel Johan Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyheim, Sigurd Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nylenna, Eilert Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olerud, Kristoffer Arstal Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Elias Lande Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ravn, Mikael Moen Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rundtom, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Samseth, Emilian Matteo Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steinsland, Linus Aleksander Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenberg, Markus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østby, Teodor Krohg Klubb Fet Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aksnes, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birknes, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjering Dalen, Ola Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnstad, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Olaf Falk Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brein, Emil Hvesser Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fadnes, Felix Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frengstad, Brage Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Førde, Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gausdal, Kasper Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Graff-Wang, Theo Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halling, Håkon Fjeld Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hanken, Marius Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hanken, Mats Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansteensen, Haakon Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Sebastian Fossberg Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgheim, Sindre Johan Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Herud, Mikkel Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelset, Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holter, Hans Jørgen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Iversen, Jacob Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klaveness, Magnus Friedhelm Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Morken, Sivert Seim Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nagell, Mats Livermore Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olderheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Risløv, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Risnes, Bo Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Runer, Lasse von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rådahl, Karl Rein Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saga, Edvard Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schaug, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slåtten, Kristoffer Flaten Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendsen, Fredrik August Sundal Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thuestad, John Cornelius Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andressen, Sander Wensaas Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkeland, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjelland, Ulrik Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Damgård-Danielsen, Kristian Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Duvaas, Thom Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engebretsen, Mikkel Johansen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksrud, Jakob Reiar Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fosen, Eskil Thorvaldsen Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garvik, Fabian Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagberg, Bernhard Torjesen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Emilian Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hald, Mads Damman Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halseth, Erik Markus Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Handeland, Tinius Berntsen Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haslum, Herman Heitmann Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hynne, Ole Andreas Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kaspersen, Felix Ringvold Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knutsen, Martin Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Magnus Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schjander-Opsahl, Christian Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Shepherd, Axel D'Arcy Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Kristian Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svennerud, Jesper Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørstad, Vemund Prem Heltzer Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teksum, Jonas Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Viken, Aksel Helle Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Zachariasen, Sebastian Jansson Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Marius Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørndalen, Thomas Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Giæver, Espen Thor Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Giæver, Johan Egil Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hallingstad, August Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hallingstad, Olav Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hanken, Thomas Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hove, Sondre Austad Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hustad, Iver Sannem Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Mathias Nicolai Østli Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Låhne, Sjur Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mangset, Noah Skaugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Milvang, Eskil Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordlien, Emil Eide Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Eilert Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ryen, Benjamin Klubb Heggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rygg, Elias Leander Klubb Soon Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røvig-Morbech, Casper Klubb Soon Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Samseth, Oscar Magnus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjander-Opsahl, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smestad, Alexander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sogstad-Tønnessen, Jens Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solli, Knut Magnus Kofstadmoen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stensland, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stubberud, Sigurd Klubb Soon Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørvig, Jørgen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tidemann, Fredrik Serkland Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ugland, Sebastian Stanghelle Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veiseth, Sondre Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øveraasen, Nichlas Klubb Soon Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbakke, Hans Paolo Matcovich Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aaserud, Fredrik Klubb Heggedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Marius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Fridtjof Sundbo Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birkeland, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evensen, Amandus Wedvik Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimstvedt, Nicolai Østberg Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugene, Anders Skeie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmann, Mathias Rike Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Karlsen, Nicolai Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjemhus, Lewis Alexander Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knutzen, Tobias Koi Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvamme, Lars Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhrsveen, Iver Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Osen, Andreas Auden Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pihlstrøm, Olav Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Qvale, Jens-Ulrik Ruus Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Runer, Fabian von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steen, Philip Hammersmark Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storjohann, Aleksander Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveen, Jakob Antti Tyrjy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Talstad, Andreas Randgaard Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ullern, Lavrans Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Viken, Lars Sander Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wågsand, Ola Sæther Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aarstad, Vetle Schaug Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Mathias Hille Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bentzen, Olaus Oserud Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brattlien, Sindre Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brekke, Simen Kjelstrup Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christensen, Sindre Riiser Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Erlandsen, Thile Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Five, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fougner, Eivind Broholt Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Furum, Casper Jacobsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjessing, Fabian Nikolai Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøgaard, Anders Wiencke Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haakenaasen, Henrik Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugøy, Einar Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelseth, Teodor Mo Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjort-Larsen, Mads Gravråk Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstrøm, Jonas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iuell, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Linus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Kasper Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kanestrøm, Niklas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjølseth, Gaute Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Sebastian Kirkedam Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leer, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Sondre Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Milvang, Sindre Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Jonathan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nyberg, Eivind Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ophus, Håkon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pichler, Markus Eugen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røstad, Oskar Grøtte Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjetne, Iver Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Casper Eistein Dege Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sogn-Larssen, Lauritz Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Straumsheim, Martin Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svalbjørg, Erlend Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thørud, Eigil Sem Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulseth, Kasper Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Undrum, Teodor Hestenes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vickery, Leonard Hjelme Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiggen, Felix Petersen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wold, Fredrik Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aarstad, Vegard Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas-Jakobsen, Vetle Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ahlquist, Sivert Andre Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amdal, Anders Woo Weium Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Anseth, Bernhard Henriksen Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Backe-Bogstad, Sigve Heggem Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratteng, Simen Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brguljak, Danis Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børli, Erlend Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybdahl, Halvor Aasen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybdal, Wilhelm Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finset, Ådne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frankrig, Ole Jakob Røe Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fraser, Petter Alexander Dehli Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremming, Ferdinand Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fæste, Filip Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Glomnes, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gomo, Tobias Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gran, Callum Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helsør, Einar Fjeld Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horn, Sebastian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hove, Kristian Austad Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Aslak Næss Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jernberg, Joakim Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jordheim, Sondre Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindefjeld, Torjus Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Magnus Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mills-Andersen, Martin Jay Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myntevik, Jakob Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordby, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opstad, Jens Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rud, Christian Friis Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sanden, Olav Brandstorp Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skar, Simen Aaberg Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Petter Fløgstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stige, Petter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Johan Akseli Tyrjy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svestad-Bårdseng, Embret Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thieme, Alfred Vestvik Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tobiassen, Jørgen Alexander Bjørnstrøm Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tullander, Jostein Hagen Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Eivind Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tørstad, Henrik Vandvik Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valhovd, Mathias August Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valøy, Christopher Ottersland Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Waalen, Theodor Fredrik Hannevig Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wahlstrøm, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhre, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Økern, Sindre Kristoffer Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvstedal, Eirik Thunshelle Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Avice, Alexander Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakkene, Jørgen Fossen Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Beck-Vehre, Simon Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Drageset, Gustav Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Garvik, Theodore Noel Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gausdal, Oskar Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hauger, Sebastian Daskalakis Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Isachsen, Peder Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Filip Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kofoed, Fredrik Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvamme, Brynjar Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lien, Magnus Orheim Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mikkelsen, Kristoffer André Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Møllerstrøm, Maximilian Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nagell, Eric Livermore Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilssen, Joachim Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Noordhof-Hansen, Martin Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Paulsen, Mathias Lopez Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pimenta de Miranda, Ilian Irgård Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Riddervold, Theodor Waagaard Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seim, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slåtten, Konrad Flaten Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Systad, Tor-anders Skjelbred Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæther, Eirik Paus Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teigen, Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teigen, Halvor Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teigre, Theodor Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tønsberg-Nes, Noah Isinius Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valhovd, Jakob Laurits Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Årby, Amund Juell Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbakke, Peter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Angeltvedt, Håkon Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Austefjord, Lukas Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Blåfjell, Kasper Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brynhildsen, Oskar Andreas Rinden Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Deisz, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elsom, Andreas Jeremy Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Erlandsen, Knut Magnus Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Erlandsen, Gabriel Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finstad-Vogt, Jonas Klubb Soon Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flynn, Marcus William Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerde, Emil Smith Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerdrum, Storm Julius Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gundersrud, Kasper Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haavardsholm, Oliver Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsen, Anders Fosmo Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjetland, Ivar Lind Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Longva, Kornelius Eiken Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Edvard Klubb Heggedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundgaard, Teodor Solland Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrstad, Jonas Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nylund, Niclas Andre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Næsfeldt Heimdal, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Næss, Vebjørn Hove Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ryen, Nikolas Klubb Heggedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røkke, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sannes-Vardenær, Herman Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stalheim, Sivert Gimmestad Klubb Heggedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Söder, Storm Alexander Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thormodsson, Thormodur Ari Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Utne, Elling Harris Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wilskow, Sebastian Aabø Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ødeskaug, Magnus Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Ninnie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aune, Eline Margrethe Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bognøy, Mille Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bratlie, Mari Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn de Paoli, Silje Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Drageset, Ovidie Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Emblem, Nora Sjøvik Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Forsberg, Ella Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Forsmo, Elle Solstad Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gammelsrud, Sofie Laurene Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gildseth, Linea Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjesdal, Johanna Bastiani Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haakonsen, Semine Haavaag Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halldorsdottir, Hildur Nanna Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Celia Lind Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Viktoria Breivik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugan, Henny Saastad Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hauger, Anya Daskalaki Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellum, Helene Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hyllseth, Maria Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kaspersen, Emma Ringvold Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjemhus, Isla Grace Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knoblauch, Emelin Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knutzen, Lea Koi Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerød, Sofie Reinertsen Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krokann, Ingvild Marie Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lien, Live Orheim Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Maia Aasland Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen-trulsrud, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raabe-ødegaard, Lisa Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rugsland, Hannah Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schomacker, Ella Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seim, Synne Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skar, Thea Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenberg, Thea Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenbo, Christine Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stensland, Ida Iselin Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenstrøm, Pernille Østby Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stubberud, Hannah Klubb Songe Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tønsberg-Nes, Linea Alvilde Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wangensteen, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Webb, Thilda Cecilia Carlson Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westerheim-Larsen, Amalie Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westgaard, Astri Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ziener, Tine Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øvrevik, Eline Dahl Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Årby, Ingrid Juell Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Eva Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Billington, Elise Anti Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjønnes, Sofia Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Guthus, Linnea Terese Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hahne, Filippa Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hauan, Isabell Stjern Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Amalie Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoel, Sofie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm, Hedda Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hyvang, Hennie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Iversen, Hedda Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Carina Niccola Østli Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kostveit, Marie Aas Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lien, Nora Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pollen, Sarah Skirstad Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Samseth, Antonia Mia Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skarphol Villadsen, Heddda Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steen, Julie Hammersmark Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steene-Johannessen, Erika Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle-Nilsen, Sara Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tøien, Marie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valdimarsson, Sofia Jamtvedt Klubb Heggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Veiseth, Iselin Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ødeskaug, Nora Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alme, Tiril Langehaug Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aschehoug, Amanda Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aukland, Wilma Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Austefjord, Mathilde Gjerde Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkevoll, Oda Lyng Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Cock, Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Marte Sofie Tansø Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Damgård-Danielsen, Iben Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deisz, Ellen Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eng, Thea Olivia Fjæra Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falkenbo, Oda Bromander Klubb Moss Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flock, Fredrikke Thuve Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Forsberg, Tilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gaarder, Amalie Olsen Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gundersrud, Helle Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haavardsholm, Vilde Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Kristine Breivik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjetland, Sigrid Lind Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hollingsæter, Solveig Marie Hals Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmann, Malin Rike Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høntorp, Malin Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Åsne Næss Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Katteland, Ingrid Elisabeth Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjæreng, Ingrid Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krekling, Emma Cathrine Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Ane Engelstad Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lekang, Ellen Sofie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Loso, Ingrid Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundin, Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Narmo, Andrea Pedersen Klubb Moss Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordby, Hanna Agnes Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystad, Kristin Helen Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skålevåg, Guro Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storaker, Maja Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tao, Aiwen Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Therkelsen, Mari Torrissen Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulevåg, Sunniva Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øhlckers, Sofia Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Siril Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Ida Weber Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Anker-Nilssen, Johanne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aune, Emma Linnea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brath, Madeleine Hetland Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finset, Vilde Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frengstad, Elise Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjesdal, Lina Bastiani Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Therese Ådland Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjorthøy, Celine Christoffersen Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holstrøm, Johanna Luytkis Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ihle, Emilie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Stina Sophie Horn Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knap, Ella Bjørnerud Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lien, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lycke, Solveig Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skar, Nina Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Marte Spone Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Mille Baastad Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjanes, Eileen Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjønnes, Kaia Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkevoll, Amalie Lyng Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bratlien, Pernille Bi Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dalbye, Karin Ingrid Marie Klubb Moss Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deisz, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksrud, Mina Kristine Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fisknes, Marte Sanderud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flugstad, Maria Willumsen Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hahne, Frida Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halstensen, Anine Skjæret Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Ragnhild Serine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kalbakk, Jenny Skogen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knutsen, Karoline Amalie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Celine Bråten Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Tuva Hallan Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvarsnes, Anne Toril Klubb Moss Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larsson, Kajsa Meyer Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norstrøm, Anniken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opedal, Sophie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Katinka Lie Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pollen, Jenny Skirstad Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stensby, Gina Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveen, Eline B Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tunli, Sofie Lundeby Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Turunen, Mia Owsinski Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Woxholt, Elen Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Henriette Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnstad, Cecilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøe, Johanne Rognerud Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eimhjellen, Amanda Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredriksen, Anna Dale Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjedrem, Johanne Grønlien Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Golberg, Viola Sofie Hjelmseth Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halseth, Charlotte Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Kristin Ådland Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggem, Emily Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helmersen, Ragnhild Mathea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hildeng, Thea Natalie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelset, Tuva Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Kaisa Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hundere, Sunniva Yao Mcnamara Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høgne, Emilie Klubb Rømskog IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kråkenes, Runa Astrid Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Køber, Maren Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laforce, Oda Paulsen Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Catharina Da Silva Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorenzen, Rikke Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moskaug, Hanna Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skar, Siri Galtung Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjevdal, Eline Klubb Ås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skou, Nora Vikesland Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Sofie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sulusnes, Sofie Eide Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørlien, Lisa Fergusson Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tønsberg, Andrea Holt Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Usler, Cornelia Maria Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Villadsen, Helene Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Waldum, Rebecka Berit Christin Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiggen, Aurora Bleivik Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasland, Pia Engemoen Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andenæs, Lea Gundersen Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Elise Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Astrid Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aukrust, Karoline Fjeldskaar Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Benjaminsen, Cornelia Duun Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjønnes, Lisa Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Diesen, Lea Kajsa Borg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engebretsen, Helene Johansen Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fischer, Danica Mae de Peralta Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fodstad, Sunniva Smith Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haavardtun, Ylva Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hayler, Tora Estelle Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holst, Iris Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knutsen, Kristin Elise Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langeland, Mia Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Karin Selma Torbjørnsdatter Klubb Tistedalen FL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Li, Sanna Skjønsberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lyssand, Pernille Eidsgaard Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrseth, Kaja Risvand Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygren, Miina Katariina Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Sigrun Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rud, Maja Friis Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saltnes, Sara Børsting Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Scott, June Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Hedvig Marie Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solhaug, Karina Klubb Heggedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavrum, Selma Maria Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Økern, Fanny Varden Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Billington, Johanne Anti Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossberg Haug, Hermine Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hallingstad, Eline Falck Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ivem, Tuva Rickfelt Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lied, Therese Steenbuch Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Longva, Jenny Eiken Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Marstein, Synne Gaasø Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Møkleby, Maria Paust-Andersen Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oulie-Hauge, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rognli, Ella Marie Rebekka Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skramstad, Oda Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steinsland, Nikoline Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teigen Rasch-halvorsen, Iris Louise Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teigen Rasch-Halvorsen, Viktoria Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tørud, Hedda Marie Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vintereidet, Cornelia Hermansen Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øien, Frida Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Vilde Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Hanna Ødegaard Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aulie, Vilma Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Emilie Asper Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørn-afnan, Mathilda Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnstad, Elise Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn de Paoli, Lea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eng, Jenny Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enge, Mie Høksnes Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flock, Martine Thuve Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossum, Julia Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frydenberg-Vieille, Lea-Mariam Jeanine Marit Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gohn, Henriette Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagberg, Mina Torjesen Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsen, Martine Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Heggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hauge, Tuva Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helgheim, Marie Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heli-Haugestøl, Hermine Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hermansson, Selma Børke Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hvamstad, Emma Knutsen Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jacobsen Myklatun, Tiril Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørgensen, Josefine Mathea Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kallåk, Tilde Gustavsen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kildahl, Ingrid Lykke Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Killengreen, Ingrid Christine Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleven, Lotta Matilde Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristmoen, Nora Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvamme, Anna Knoph Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Landén, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lines, Åsne Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lømo, Amalie Lindback Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lønne Eriksson, Nora Linnéa Olava Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvlie, Klara Elise Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Markussen, Julie Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Markussen, Mathilde Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhre, Sophie Caroline Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen Gaarder, Elise Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reksten, Camilla Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schou, Une Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sijstermans, Isabel Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steene-Johannessen, Frida Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokke-Bjørnsen, Vilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tobiassen, Ronja Bjørnstrøm Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Treider, Nathalie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Urstad, Johanne Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valdimarsson, Selma Jamtvedt Klubb Heggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Westlye, Emilia Maria Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ådland, Marte Dortea Bjørke Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Usler, Carmen Maria Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Banken, Malin Holmen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Saltnes, Hedda Børsting Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Huber, Marion Rønning Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brein, Sindre Hvesser Klubb Dikemark IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Spydeberg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Smestad, Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Gunnar Nydal Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rondeel, Erlend Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønningen, Sivert Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Sander August Standal Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Golberg, Pål Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Meyer, Herman Martens Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røvig, Jørgen Klubb Soon Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tungesvik, Sindre Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Geir Olsen / NTB Scanpix