Hopp til innhold

Ungdomssprinten

  • Når: 29.04.2017
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Gågata Mosjøen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.04.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.04.2017 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2017 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2017 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2017 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2017 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2017 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2017 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2017 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2017 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2017 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2017 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2017 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2017 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2017 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2017 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2017 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 29.04.2017 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2017 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2017 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2017 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2017 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2017 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnli, Oliver Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Blind, Olov Johannes Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kolsvik, Petter Horsberg Klubb Mosjøen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Næstby, Erling Ottar Haldorsen Klubb Leirfjord IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hanem, Magnus Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mjølkarlid, Sigurd Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sirijord, Lars-Andreas Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vollan, Ådne Klubb Susendal IL/UL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vollan, Iver Klubb Susendal IL/UL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blind, Per Anders Klubb Vinger IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hines, Trygve Mathias Klubb Herringen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Isaksen, Emil Aleksander Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Næstby, Sigurd Oskar Haldorsen Klubb Leirfjord IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Heine Birk Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Volden, Kristian Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Wenås, Marcus Klubb Åga IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Sebastian Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Einrem, Sverre Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Endresen, William Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Eirik Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kolåsæter, Noah Aronsen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nervik, Erlend Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Sigurd Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grønvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haustreis, Sander Hagfors Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Håkon Romstad Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nordtug, Petter Tangstad Klubb Innstrandens IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanes, Lucas Seljeseth Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Salomon Solum Klubb Overhalla IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Djupvik, Kasper Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Heimstad, Birk Gangmark Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Torsetnes, Oskar Kismul Klubb Mosjøen IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Volden, Magnus Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kjønnås, Emil Klubb Mosjøen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sirijord, Øystein Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sirijord, Ole-Magnus Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tverå, Benjamin Forbergskog Klubb Kjærstad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aufles, Mia Klubb Kjærstad IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Grønvik, Siri Klubb Mosjøen IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hanem, Helene Klubb Hattfjelldal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Regine Solhaug Klubb Mosjøen IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Lydia Sofie Klubb Korgen IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Linnea Solum Klubb Overhalla IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Pia Stimo Klubb Mosjøen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Endresen, Miriam Klubb Mosjøen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solvang, Emilie Victoria Pedersen Klubb Vinger IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Åkvik, Martine Klubb Mosjøen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Heidi Mathilde Klubb Korgen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreasen, Maren Abelsen Klubb Halsøy IL Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Halsøy IL Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Falch, Mari Klubb Nidelv IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kristensen, Pernille Sigriddatter Gulstad Klubb Rognan IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vassdal, Kristin Klubb Nidelv IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Elise Solum Klubb Overhalla IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haustreis, Sofie Hagfors Klubb Mosjøen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kolsvik, Lotte Horsberg Klubb Mosjøen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blind, Christina Elise Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Schreiner, Anette Stien Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn lund, Aurora Katinka Klubb Korgen IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Vollan, Odil Klubb Susendal IL/UL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Åkvik, Liveig Maria Klubb Grane IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haustreis, Signe Hagfors Klubb Mosjøen IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mjølkarlid, Aurora Klubb Hattfjelldal IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Opland, Sara Marie Storåker Klubb Mosjøen IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schreiner, Benedicte Stien Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gluggvasshaug, Siri Kristin Settnøy Klubb Halsøy IL Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aufles, Amalia Klubb Drevja IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sørslett, Marte Liengen Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellavli, Martin Fagereng Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Johan Mannvik Klubb Innstrandens IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hauan, Bernt Erik Klubb Drevja IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Loraas, Sebastian Gunvaldsen Klubb Valnesfjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Håkon Bendik Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Steinbakken, Sondre Klubb Hattfjelldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI01, 01
Foto: NTB Scanpix