Hopp til innhold

Nordlandscup 2

Nordlandscup 13-16 år. Sonerenn for de øvrige

  • Når: 11.12.2016
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Skillevollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.12.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 11.12.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 11.12.2016 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 11.12.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 11.12.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolsvik, Petter Horsberg Klubb Mosjøen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leiråmo, Erik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svaleng, Vegar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellheim, Leo Melfjord Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kalkenberg, Kasper Ågheim Klubb Skonseng UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klausen, Sander Fjellheim Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Åga IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilssen, Erlend Holter Klubb Innstrandens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Edvard Megård Klubb Fauske IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulsen, Johannes Martinussen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Jakob Andreas Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leiråmo, Iver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergli, Emil Kristoffer Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Isaksen, Emil Aleksander Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wenås, Marcus Klubb Åga IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Grane IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aune, Armand Klubb Innstrandens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstrandens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Einrem, Sverre Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Endresen, William Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Eirik Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Martin Solhaug Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Irgum, Eirik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Petter Elias Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolåsæter, Noah Aronsen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Megård Olsen, Asbjørn Klubb Fauske IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Sigurd Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Snefjellå, Johan Olav Sønvisen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Snefjellå, Eirik Andreas Sønvisen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pruglhei, Ludvik Klubb Skonseng UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Nikolai Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjesbakk, Sondre Klubb Utskarpen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagenes, Kristoffer Klubb Valnesfjord IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haustreis, Sander Hagfors Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holst, Bastian Klubb Melbo IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Håkon Romstad Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordtug, Petter Tangstad Klubb Innstrandens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solvoll, Olve Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Kasper Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergli, Iver August Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerkadal, Leo Grønbech Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Magnus Monsen Klubb Valnesfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristoffersen, Eirik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ronesen, Marius Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Selnes, Elias Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensland, Isak Leander Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vassvik, Aksel Wikran Klubb Mosjøen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grønvik, Siri Klubb Mosjøen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstrandens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solvang, Emilie Victoria Pedersen Klubb Vinger IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenhaug, Marthe Elena Klubb Mosjøen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tuva Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønvik, Helene Klubb Mosjøen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lind, Sigrid Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Ida Marie Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Krane, Maria Bolin Klubb Åga IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Maria Hopen Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haustreis, Sofie Hagfors Klubb Mosjøen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolsvik, Lotte Horsberg Klubb Mosjøen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Hanne Kråkstad Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Schreiner, Anette Stien Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solbakken, Maja Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øhrbom, Oda Klubb Åga IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Oda Klubb Innstrandens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkmo, Andrine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Knudtson, Emma Haukland Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mina Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haustreis, Signe Hagfors Klubb Mosjøen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Høgås, Leah Elise Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Helene Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinmo, Mie Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stormdalshei, Ane Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Tiril Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Lars Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Oskar Pareli Klubb Innstrandens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstrandens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstrandens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjellavli, Martin Fagereng Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Johan Mannvik Klubb Innstrandens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Knutsen, Elias Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rundhaug, Axel Kristian Klubb Skonseng UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagenes, Marcus Klubb Valnesfjord IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hemminghytt, Torbjørn Klubb Nordfjorden IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kaspersen, Even-Johan Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Markås, Trygve Deinboll Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nyvold, Henrik Lekang Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Paulsen, Trym Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristoffersen, Paul Andre Frydenlund Klubb Storforshei IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Slydahl, Aleksander André Klubb Mosjøen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Steinbakken, Sondre Klubb Hattfjelldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tverå, Ivar Klubb Korgen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfheim, Petter Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Rolf Einar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Søreng, Petter Klubb Utskarpen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Heiko Junge, NTB Scanpix