Hopp til innhold

Nordlandscup 1

Nordlandscup 1. Nordlandscup for klassene 13-16 år. Kretsrenn for de øvrige

  • Når: 10.12.2016
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Skillevollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.12.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.12.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.12.2016 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.12.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.12.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leiråmo, Erik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellheim, Leo Melfjord Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klausen, Sander Fjellheim Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Åga IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilssen, Erlend Holter Klubb Innstrandens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Edvard Megård Klubb Fauske IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paulsen, Johannes Martinussen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Soleglad, Victor Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tverå, Jonas Klubb Korgen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jakobsen, Jakob Andreas Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leiråmo, Iver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergli, Emil Kristoffer Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Isaksen, Emil Aleksander Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wenås, Marcus Klubb Åga IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Grane IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aune, Armand Klubb Innstrandens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstrandens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Einrem, Sverre Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Endresen, William Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Eirik Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jakobsen, Petter Elias Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolåsæter, Noah Aronsen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Megård Olsen, Asbjørn Klubb Fauske IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Sigurd Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snefjellå, Johan Olav Sønvisen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snefjellå, Eirik Andreas Sønvisen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Nikolai Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjesbakk, Sondre Klubb Utskarpen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagenes, Kristoffer Klubb Valnesfjord IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haustreis, Sander Hagfors Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holst, Bastian Klubb Melbo IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Håkon Romstad Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordtug, Petter Tangstad Klubb Innstrandens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solvoll, Olve Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergli, Iver August Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerkadal, Leo Grønbech Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristoffersen, Eirik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ronesen, Marius Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selnes, Elias Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stensland, Isak Leander Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grønvik, Siri Klubb Mosjøen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstrandens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solvang, Emilie Victoria Pedersen Klubb Vinger IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenhaug, Marthe Elena Klubb Mosjøen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tuva Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lind, Sigrid Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Ida Marie Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krane, Maria Bolin Klubb Åga IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Maria Hopen Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haustreis, Sofie Hagfors Klubb Mosjøen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolsvik, Lotte Horsberg Klubb Mosjøen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tverå, Carina Klubb Korgen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Hanne Kråkstad Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schreiner, Anette Stien Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solbakken, Maja Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øhrbom, Oda Klubb Åga IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Oda Klubb Innstrandens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørkmo, Andrine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knudtson, Emma Haukland Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilssen, Kristine Holter Klubb Innstrandens IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mina Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haustreis, Signe Hagfors Klubb Mosjøen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høgås, Leah Elise Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Helene Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Soleglad, Matilde Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steinmo, Mie Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stormdalshei, Ane Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Tiril Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Lars Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakke, Oskar Pareli Klubb Innstrandens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstrandens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstrandens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjellavli, Martin Fagereng Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holm, Johan Mannvik Klubb Innstrandens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Knutsen, Elias Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagenes, Marcus Klubb Valnesfjord IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hemminghytt, Torbjørn Klubb Nordfjorden IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kaspersen, Even-Johan Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nyvold, Henrik Lekang Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Paulsen, Trym Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristoffersen, Paul Andre Frydenlund Klubb Storforshei IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Slydahl, Aleksander André Klubb Mosjøen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Steinbakken, Sondre Klubb Hattfjelldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tverå, Ivar Klubb Korgen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Terje Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Rolf Einar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Søreng, Petter Klubb Utskarpen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
Foto: Heiko Junge, NTB Scanpix