Hopp til innhold

Gol-rennet

Rennet er flyttet fra Solseter skistadion til Oset Høyfjellshotell på Golsfjellet.

  • Når: 04.12.2016
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Oset Høyfjellshotell - Golsfjellet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.12.2016
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.12.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2016 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 04.12.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæternes, Tumi Geirsson Klubb Geilo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Jørund Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oleivsgard, Eivind Klubb Fjellet IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ryen, Ole Håkon Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Småland, Olav Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Øystein Thorset Klubb Hemsedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Arnegard, Torjus Klubb Fjellet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Herheim, Eskil Mæland Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Iden, Birk Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringli, Martin Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømmen, Peder Klubb Rødberg IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torsteinsrud, Tord Klubb Fjellet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Totland, Even Warlo Klubb Nesbyen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøgård, Anders Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Oliver Klubb Gol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmann, Mathias Rike Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nesgård, Mathias Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Oleivsgard, Gunhild Tørhaug Klubb Fjellet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slaatto, Embrik Klubb Gol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Veslegard, Narve Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallingstad, Magnus Klubb Kongsberg IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandvold, Adrian Arntsen Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tyribakken, Sander Stensrud Klubb Nesbyen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnegard, Gaute Klubb Fjellet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bentzen, Oskar Jæger Klubb Haugsbygd IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dugstad, Mats Herholdt Klubb IL Bevern Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Evertsen, Birk Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagali, Niklas Olai Hovdenakk Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Magnus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rudningen, Halvor Klubb Hemsedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Anders Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvam, Håvar Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sælid, Simen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ringli, Sigurd Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tretterud, Brede Roløkken Klubb Torpo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Flatås, Sebastian Solberg Klubb Osterøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørstad, Haldor Fauske Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skredderberget, Sander Klubb Gol IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skåre, Eivind Brattåker Klubb Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Småland, Elias Klubb Osterøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vevle, Johannes Kjelvik Klubb Osterøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grønnerød, Kristianne Haug Klubb Fjellet IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Julie Klubb Gol IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jorde, Mia Klubb Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Linderud, Una Lystad Klubb Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dokken, Vårin Haugen Klubb Torpo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lappegard, Guro Molde Klubb Fjellet IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thoen, Elin Klubb Fjellet IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torsteinsrud, Kristin Nicholson Klubb Fjellet IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vevle, Elise Kjelvik Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dokken, Milla Klubb Gol IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eidsgård, Selma Viko Klubb Gol IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fegri, Ane Robøle Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Feten, Guri Klubb Fjellet IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hefte, Sara Louise Klubb Torpo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallingstad, Andrea Hagen Klubb Gol IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hamgaard, Marie Løitegård Klubb Rødberg IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Linnea Hjorth Klubb Gol IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kure, Johanne Klubb Hemsedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Oleivsgard, Gunhild Tørhaug Klubb Fjellet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opheim, Anniken Brenno Klubb Gol IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Herheim, Synne Mæland Klubb Geilo IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lappegard, Ida Molde Klubb Fjellet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lappegard, Marie Molde Klubb Fjellet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Linderud, Eiril Lystad Klubb Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Longfjeld, Johanna Sofie Klubb Vikersund IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torsteinsrud, Gro Klubb Fjellet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønnerød, Sigrid Haug Klubb Fjellet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Nesbyen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brenna, Maria Klubb Skrautvål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lechner, Sophie Klubb Tyskland Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lechner, Sophie Klubb Geilo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torsteinsrud, Mari Klubb Fjellet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Veslegard, Vilde Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hornum, Wendy Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dokken, Mari Haugen Klubb Torpo IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thoen, Ingunn Klubb Fjellet IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Friis, Vilde Hagen Klubb Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolstadbakken, Elin Klubb Rogne IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvanneberg, Mari Lindmo Klubb Gol IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Tiril Bergitte Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Myklemyr, Lotte Klubb Birkebeineren, IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skrede, Åsne Klubb Geilo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bodahl, Julie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Korgerud, Maren Søberg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaar, Inga Kårstad Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørbøen, Tuva Eilevsdotter Klubb Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dugstad, Line Herholdt Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fosen, Marte Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøgaard, Charlotte W Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgset, Gunn-Karoline Klubb Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Klausen, Marthe Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas-Jakobsen, Andreas Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Breivik, Geir Blom Klubb Kongsberg IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dugstad, Eirik Herholdt Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjøstein, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønlund, Fredrik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hallingstad, Andreas Klubb Kongsberg IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hydle, Sindre Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nyhagen, Håkon Klubb Rogne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olaussen, Filip August Fossum Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Oddmund Lie Klubb Kongsberg IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ruth, Christoffer Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tronsli, Andreas Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akerlie, Tore Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Filip Fjeld Klubb Geilo IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Brenna, Vidar Klubb Skrautvål IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bø, Brage Klubb Larvik Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Engen, Olav Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gullingsrud, Eivind Røe Klubb Nesbyen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hammersvik, Vetle Uhre Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Husøy, Anders Olav Hoff Klubb Hof IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jansen, Olav Østerbø Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johnsrud, Ole Christian Klubb Bjerke IL Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Ørjan Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindgren, Hermann Herger Klubb Jutul IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mjelde, Anders Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rudningen, Andres Klubb Hemsedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skrindo, Halvor Klubb Fjellet IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Nesbyen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Groseth, Aslak Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haug, William Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haug, Eirik Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mestvedthagen, Sevat Klubb Hemsedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaaheim, Benjamin Haukedal Klubb Skoppum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skrede, Mathias Klubb Geilo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkrheim, Tore Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gilberg, Kenneth Klubb Nanset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kleivi, Halvor Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Petter Thuen Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Reigstad, Sigurd Braathen Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tretterud, Bjørn Herbrand Klubb Torpo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
Foto: Dustin Satloff/Getty Images/AFP