Hopp til innhold

Lierrennet 2016

Oppdatering 10/12-16 kl. 1650: Oppdatert startliste er lagt ut. Rennet gjennomføres som planlagt. Løypa er våt og stedvis isete og tynn, men tilfredsstillende mtp. gjennomføring. Startliste settes også opp ved sekretariatet. Løpere som er på lista beholder oppsatt starttid. 9/12: Oppdatert startliste (versjon 4) ligger vedlagt her og på http://lieridrettslag.weborg.no/Ski.html Sjekk at du får opp startliste med versjon 09.12.16 kl. 15.55. Se Lier ILs nettsider for info dersom du står 2 ganger eller mangler i startlista. Status 8/12-16 kl. 1930: Mildværet tærer på, men kunstsnøen holder fortsatt og alt tilsier at rennet vil gå som planlagt på søndag. Siste løypebefaring blir gjort lørdag 10/12. kl. 1200. Lierrennet på Martinsløkka ved Eiksetra går søndag 11/12-2016. Rennleder Håkon Pharo Skaug hpharos@frisurf.no. Spørsmål vedr påmelding: odd.erik.berg@gmail.com

  • Når: 11.12.2016
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Martinsløkka, Lier
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.12.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Axelson, Benjamin Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bruksås, Aksel Brekke Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eggum, Ola Sønju Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Funderud, Jørgen Norgren Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gausdal, Kasper Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gihle, Anders Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helmen, Søren Magnus Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kåsin, Sondre Solstad Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leikvang, Sam Erik Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvendal, Sondre August Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvland, Kasper Leer Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Risløv, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sand, Sebastian Valvik Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Filip Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Vestfossen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksrud, Jakob Reiar Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gabrielsen, Nikolai Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gebhardt, Ole Øyvind Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jenssen, Mats Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kaiser, Henrik Klubb ROS, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsgaard, Mathias Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lollik-Andersen, Magnus Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martens Meyer, Noah Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mogensen, Sander Blymke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molenaar, Kristoffer Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skotte, Sondre Holmen Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sylling, Even Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørstad, Vemund Prem Heltzer Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Oliver Andrés Åsly Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øierud, Aksel Øhlschlägel Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gihle, Marius Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halfdansen, Sander Blikken Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, William Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Karl Martin Børseth Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klemetsen, Andreas Dobbe Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langedrag, Herman Vennerød Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Magnus Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melaaen, Eivind Klubb ROS, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nåvik, Oddvar Berg Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Jon Sebastian Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ree-Trandum, Vetle Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Runningen, Jørand Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaagan, Torjan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Fridtjof Sundbo Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkedal, Daniel Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gunnerød, Kolbjørn Hage Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmann, Mathias Rike Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kaiser, Martin Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjeldaas, Martin Larsen Klubb Botne SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lohne, Ulrik Pharo Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løvendal, Sebastian Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moe, Johannes Helle Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molenaar, Kasper Klubb Vikersund IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Prestegård, Jan-Ove Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rusten, Sivert Kristian Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn S Engedahl, Jakob Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømmen, Peder Klubb Rødberg IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveaas, Fredrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Eskil Rolland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vagli, Eirik Nordby Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Villanger, Henrik Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østensen, Elliot Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Erlandsen, Thile Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagerli, Kristian Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fremstad, Kristian Klubb Nanset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haare, Henrik Ousbey Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugøy, Einar Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hennum, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høverstad, Jo Norheim Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørnsen, Viktor Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laeskogen, Gard Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Næss, Daniel Azagra Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ree-Trandum, Erlend Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandvold, Adrian Arntsen Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stræte, Stein Aas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalvik, Amund Klubb Nanset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brguljak, Danis Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønli, Stian Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Aslak Næss Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jordbru, Lukas Olai Aakerøy Klubb Larvik Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussen, Oscar Singsaas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melaaen, Jostein Klubb ROS, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordhagen, Truls Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Runningen, Åsmund Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skar, Simen Aaberg Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørnes, Mathias Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valhovd, Mathias August Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berle, Johannes Søgaard Klubb Heggedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Døssland, Anders Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Edvardsen, Haakon Klubb Vikersund IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugøy, Espen Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hella, Eirik Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holth-Siegel, Axel Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoppestad, Lars Erik Gyving Klubb Heddal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Glassverket IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørstad, Anders Martin Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mobråthen, Magnus Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mobråthen, Herman Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordgård, Sondre Klubb Heddal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Bamble IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandsdalen, Andreas Hoel Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaug, Jens Eggen Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vangsnes, Edvard Reier Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Henrik Healy Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Askland, Sigurd Eriksrud Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Askland, Valter Eriksrud Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eng, Teodor Klubb Vestfossen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finnanger, Eskil Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helmen, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hørthe, Thomas Bonden Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensrud, Christoffer Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannsson, Sindri Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kaiser, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nastad, Eirik Eriksen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rustadbakken, Syver Elling Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sand, Niklas Valvik Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sand, Nils Christoffer Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tharaldsen, Oliver Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tverberg, Håkon Johannes Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ødeskaug, Magnus Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Sean Healy Klubb Sturla IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fagerli, Eirik Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krona, Peter Amdahl Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvf, Mikael Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mørck, Theodor Klubb ROS, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Bjørn Vidar Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Nataniel Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Sturla IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sylling, Anders Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Amalie Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kind, Amalie Håheim Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lekve, Johanna Løvdal Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ødeskaug, Nora Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Edvardsen, Una Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engh, Johanne Høegh Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Nanset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haavardsholm, Vilde Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmann, Malin Rike Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nastad, Una Eriksen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandqvist bjorli, Maren Klubb Vikersund IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storaker, Maja Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andenæs, Mie Gundersen Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Funderud, Thea Norgren Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøtberg, Synne Lien Klubb IL Bevern Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haare, Jenny Ousbey Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Maria Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Stina Sophie Horn Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kullerud, Ingrid Elise Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leikvang, Tyra Christine Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Kaia Wulff Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerknes, Marthe Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bråthen, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksrud, Mina Kristine Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimsrud, Frida Sofie Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hamgaard, Marie Løitegård Klubb Rødberg IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holst, Linnea Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Sarah Reutervall Lundqvist Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvernerud, Anine Schrader Klubb Dikemark IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Loennecken, Stine Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moskaug, Hanna Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skar, Signe Aaberg Klubb Dikemark IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Turunen, Mia Owsinski Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Vinje IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øye, Oceane Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christoffersen, Sara Klubb Askim IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hindrum, Julie Klubb Dikemark IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hundere, Sunniva Yao Mcnamara Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longfjeld, Johanna Sofie Klubb Vikersund IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Magnusson, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moholth, Konstanse Klubb IL Bevern Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordgård, Kristin Klubb Heddal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Ellen Pernille Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rismark, Emmy Margrethe Klubb ROS, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjevdal, Eline Klubb Ås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sulusnes, Sofie Eide Klubb Trøsken IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andenæs, Lea Gundersen Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjønnes, Lisa Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holst, Iris Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kalager, Anne Sofie Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skavhellen, Andrine Kvilhaug Klubb Botne SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brevik, Sarah Valen Klubb Melum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Edland, Nora Klubb Dikemark IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Vestfossen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjeldaas, Helene Larsen Klubb Botne SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagen, Vilde Klubb Botne SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelson, Bettina Klubb Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helmen Trontveit, Gjendine Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hindrum, Andrea Klubb Dikemark IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensrud, Eline Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mørck, Amalie Klubb ROS, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torvet, Louise Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gabrielsen, Johanne Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Johanna Grongstad Klubb IL Skrim Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Runningen, Marte Klubb Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Dikemark IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Thea Charlotte Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Katla, Pernille Jebens Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kval, Stella Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Njaastad, Sanne Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riise, Karoline Hast Klubb Skoppum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ahlsand, Ingvil Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bekken, Elena Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergsland, Marte Klubb Trøsken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bodahl, Julie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Maria Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Korgerud, Maren Søberg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kullerud, Frida Klubb Trøsken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langdalen, Camilla Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saltnes, Hedda Børsting Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kildahl, Aurora Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Killingstad, Marte Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moholth, Siri Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Kristin Lindahl Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nord, Anni Erika Klubb Heggedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge-Moe, Sigurd Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøstad, Carl Andreas Wennberg Klubb Nesodden IF - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gundersen, William Klubb Larvik Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Stokke IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kolderup, Håkon Klubb Larvik Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melaaen, Bjørn Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moland, Mons Kjærås Klubb Stokke IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordhaug, Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olaussen, Filip August Fossum Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Omholt, Stian Svendsen Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Osnes, Jon Rabe Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Walter Fische Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ruth, Christoffer Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tangen, Elias Michelsen Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsli, Andreas Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vagli, Sondre Nordby Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnkværn, Emil Gjesdal Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Halvorsen, Carl Edvard Waal Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hangerhagen, Petter Klubb Stokke IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husøy, Anders Olav Hoff Klubb Hof IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Laukli, Sivert Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lundteigen, Martin Engh Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandsdalen, Øystein Hoel Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveaas, Jørgen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Søli, Andreas Bø Klubb Ørn, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørnes, Kristoffer Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høiås, Erik Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lier, Emil Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strømsnes, Fredrik Aasen Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svingheim, Håvard Landro Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gilberg, Kenneth Klubb Nanset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Gjermund Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jelstad, Eirik Stærkeby Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Magnus Moss Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Resaland, Mats Rudin Klubb IL Bevern Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Torgersen, Jens Gunnar Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Trøen, Erik Klubb Lier Skiløberforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveten, Vegar Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Dustin Satloff/Getty Images/AFP