Hopp til innhold

Ribberennet

Langrenn i fristil med 15 sek. startintervall. Alle klassar frå 8 år og oppover. Obs! For dei som ikkje har gått skirenn denne vinteren så sjekk at påmeldinga har kome i rett klasse. Td. 2009 i klasse 8 år, 2008 i klasse 9 år, 2007 i klasse 10 år osv.

  • Når: 28.12.2016
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Ål
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.12.2016

Annen informasjon

  • Adresse: Bjørn Herbrand Tretterud 3579 TORPO
  • Telefon: 95942686
  • E-post: bherbrand@hotmail.com
  • Kontonummer: 23201018811
  • Hjemmeside: http://www.torpoil.no
  • Rennleder: Bjørn Herbrand Tretterud
  • TD: Torgeir Skrede

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse Pudding kvinner Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 28.12.2016 Klasse Pudding menn Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl-Sundal, Ole Tinus Klubb Hokksund IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gausdal, Kasper Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svensgård, Håkon Klubb Torpo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæternes, Tumi Geirsson Klubb Geilo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørbøen, Marius Klubb Bagn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høva, William Holm Klubb Nesbyen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Juven, Erlend Klubb Nesbyen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ryen, Ole Håkon Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjøntveit, Mathias Taalesen Klubb Svene IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnegard, Torjus Klubb Fjellet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eiklid, Frederik Aaby Klubb Sørkedalens IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rukke, Heine Sebastian Bidne Klubb Nesbyen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torsteinsrud, Tord Klubb Fjellet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiggen, Max Petersen Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backer-Grøndahl, Marius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hannevold, Håkon Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Bjørn Levorsen Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Aleksander Kvamme Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lerø, Marius Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømmen, Peder Klubb Rødberg IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Veslegard, Narve Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallingstad, Magnus Klubb Kongsberg IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Vetle Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandvold, Adrian Arntsen Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Casper Eistein Dege Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stampe, Magnus Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tyribakken, Sander Stensrud Klubb Nesbyen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiggen, Felix Petersen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnegard, Gaute Klubb Fjellet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borkholm-Røstum, Knut Klubb Hokksund IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagali, Niklas Olai Hovdenakk Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkebøen, Tore Herman Finsrud Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rudningen, Halvor Klubb Hemsedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Slaatto, Tobias Klubb Geilo IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Viljar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkholm-Røstum, Vebjørn Klubb Hokksund IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mortensen, Sondre Østraat Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Eivind Berner Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skadal, Joakim Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stene, Eirik Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundal, Johannes Dahl Klubb Hokksund IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Evers, Fredrik Pillgram Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gausdal, Oskar Lidemark Klubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, David Ruud Klubb Torpo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solstad-Nielsen, Mikkel Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tretterud, Brede Roløkken Klubb Torpo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestli, Gaute Bergstrøm Klubb Fjellet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkholm-Røstum, Selma Marie Klubb Hokksund IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Conradi, Mille Sophie Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dokken, Mari Haugen Klubb Torpo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grønnerød, Kristianne Haug Klubb Fjellet IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Linderud, Una Lystad Klubb Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skrivervik, Anna Dokken Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Torsgard, Ane Klubb Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ødegård, Noor Nesje Klubb Torpo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybwad, Amalie Klevan Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagali, Andrine Hovdenakk Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lappegard, Guro Molde Klubb Fjellet IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Selma Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thoen, Elin Klubb Fjellet IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dokken, Maria Tormodsgard Klubb Svene IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dokken, Vårin Haugen Klubb Torpo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eidsgård, Selma Viko Klubb Gol IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jorde, Tuva Klubb Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Ingvild Berner Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallingstad, Andrea Hagen Klubb Gol IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hamgaard, Marie Løitegård Klubb Noringen, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelmen, Signe Rivedal Klubb Hemsedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Oleivsgard, Gunhild Tørhaug Klubb Fjellet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slaatto, Vilde Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torsgard, Hedda Klubb Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveito, Tonje Klubb Fjellet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eiklid, Caroline Aaby Klubb Sørkedalens IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Groven, Eira Reier Klubb Drammen Strong Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kure, Johanne Klubb Hemsedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lappegard, Ida Molde Klubb Fjellet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lappegard, Marie Molde Klubb Fjellet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Linderud, Eiril Lystad Klubb Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinussen, Mille Lovise Storvik Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torsteinsrud, Gro Klubb Fjellet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybwad, Victoria Klevan Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Nesbyen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Widding, Hermine Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Borchgrevink, Sara Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brønmo, Julia Celine Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dokken, Frida Tormodsgard Klubb Svene IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Morlandstø, Silje Klubb Hokksund IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Silje Berner Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torsteinsrud, Mari Klubb Fjellet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Veslegard, Vilde Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helmen Trontveit, Gjendine Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Knutshaug-Ruud, Madelen Klubb Torpo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryen, Anne Guro Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jorde, Mia Klubb Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Owesen, Filippa Klubb Hemsedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thoen, Ingunn Klubb Fjellet IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestli, Jori Bergstrøm Klubb Fjellet IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eiklid, Mathilde Aaby Klubb Sørkedalens IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvanneberg, Mari Lindmo Klubb Gol IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinussen, Dorthe Storvik Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skrede, Åsne Klubb Geilo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Friis, Vilde Hagen Klubb Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hongseth, Synne Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Jenny Thomas Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørbøen, Tuva Eilevsdotter Klubb Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vig, Sigrid Bredde Klubb Drammen Strong Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattegard, Stina Klubb Fjellet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fosen, Marte Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Høgset, Gunn-Karoline Klubb Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lien, Ida Klubb Simostranda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvittingen, Ane Sandaker Klubb Geilo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas-Jakobsen, Andreas Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Christian Qvist Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hallingstad, Andreas Klubb Kongsberg IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hauge, Henrik Glede Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Kristoffer Kvamme Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Madsstuen, Oscar Henrik Klubb Bygdø IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Moe, Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Paulsen, Vetle Rype Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Filip Fjeld Klubb Geilo IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bø, Brage Klubb Larvik Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Engebretsen, Alexander Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Groven, Gard Reier Klubb Drammen Strong Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grusd, Fredrik Arne Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøthe, Asle Klubb Torpo IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gullingsrud, Eivind Røe Klubb Nesbyen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jonsson, Elias Johan Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kamsvåg, Styrk Hundseid Klubb IL Jardar Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Krogstad, Rasmus Schie Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Leopold, Lars Hammernes Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Ørjan Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mjanger, Mads Ulrich Müller Klubb Koll, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mjelde, Anders Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skrindo, Halvor Klubb Fjellet IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tjøntveit, Halvor Taalesen Klubb Svene IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Nesbyen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Aleksander Fjeld Klubb Geilo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Arnesen, Ulrik Astrup Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørndalen, Dag Sander Klubb Simostranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Borge, Herman Dramdal Klubb Svene IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Fredrik Qvist Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Groven, Brage Reier Klubb Drammen Strong Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haug, William Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haug, Eirik Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugan, Øyvind Rikheim Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hevrøy, Embrik Nikolai Grann Klubb Try, Idrettslaget Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Husdal, Henrik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Laulo, Lars Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lio, Øyvind Aalling Klubb Bjerke IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Markegård, Øystein Klubb Geilo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Martinussen, Karsten Storvik Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mathisen, Martin Bjørndalen Klubb Simostranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Moe, Oscar Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaaheim, Benjamin Haukedal Klubb Skoppum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skrede, Mathias Klubb Geilo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Strømsheim, Endre Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjerkrheim, Tore Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fossli, Sondre Turvoll Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Færø, Magnus-Johan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gurigard, Vetle Ravnsborg Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hallingstad, Gaute Hagen Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hanserud, Jakob Magnussen Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Indredavik, Tord Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jordheim, Ola Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Aleksander Morsund Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Litleré, Lars Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Petter Thuen Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Paule, Jørgen Dahl Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tufte, Pål Kristian Grue Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Pudding menn - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backer-Grøndahl, Finn Klubb Lyn Ski Klasse Pudding menn Øvelse 10 km fri
Navn Engebretsen, Knut Beck Klubb Heming, IL Klasse Pudding menn Øvelse 10 km fri
Navn Engebretsen, Andreas Beck Klubb Heming, IL Klasse Pudding menn Øvelse 10 km fri
Navn Indredavik, Per Lauritz Klubb Fana IL Klasse Pudding menn Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Arnstein Tofte Klubb Fossum IF Klasse Pudding menn Øvelse 10 km fri
Navn Lerø, Morten Andreas Klubb Fossum IF Klasse Pudding menn Øvelse 10 km fri
Navn Martinussen, Frode Klubb Fossum IF Klasse Pudding menn Øvelse 10 km fri
Navn Mehl, Kjetil Klubb Omvikdalen IL Klasse Pudding menn Øvelse 10 km fri
Navn Mylén, Nicolay Klubb Asker Skiklubb Klasse Pudding menn Øvelse 10 km fri
Navn Skrindo, Håkon Klubb Gol IL Klasse Pudding menn Øvelse 10 km fri
Navn Slåtto, Steinar Klubb Klasse Pudding menn Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02