Hopp til innhold

Hakadalsrennet 2016 Skøyting

Påmelding er nå stengt! Åpningshelg for Akershus skikrets og Oslo Sportslager cup. Dag 1, Distanserenn interevalstart fri alle klasser fra 8 år. Lørdagens resultater danner seeding for fellesstart på søndag i klassene fra 13 år. Rennet er seedingsrenn for 15-16 år HL stafett skate. Vi har nok snø og løypene vil stå klare for trening onsdag og fredag for deltagere til Hakadalsrennet. Oppdatert løypekart ligger som vedlegg, all snøen er kjørt ut og preppet for skøyting. Startliste Versjon 2 ligger som vedlegg. Her er linken til livetiming lørdag: http://live.eqtiming.no/33098#

  • Når: 17.12.2016
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Varingskollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.12.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse K17 og eldre Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnstad, Vetle Haugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Blom-Hagen, Olaf Falk Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høeg, Mads Melhus Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Winum, Magnus Evjen Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Økern, Cornelius Varden Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bærheim, Erlend Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Cyren, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Embretsen, Jakob Thomas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Sebastian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksrud, Jakob Reiar Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøan, Kristoffer Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halseth, Erik Markus Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hildrum-Andreassen, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundqvist, Sondre Georg Klubb Ås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Magnus Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rennemo, Oskar Bratland Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rustad-Johansen, Sander Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torkilsrud, Alexander Klubb Frogner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Abrahamsen, Eirik Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnstad, Sondre Haugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Vestfossen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Harr-Haga, Nils Sigurd Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauger, August Marendor Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Kjell-Kristian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mentzoni-Klausen, Kristian Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Smestad, Alexander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østvold, Einar Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aanensen, Jonas Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Arnesen, Mathias Hille Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Marius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Edvardsen, Christoffer Helland Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Markus Aanes Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugene, Anders Skeie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heiervang, Linus Degland Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holsæter, Mikkel Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensehaugen, Carl August Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolshus, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lehn, Thomas Lysberg Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Marcussen, William Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mittelbach, Mats Westeng Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moer, Herman Hvideberg Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nesheim-Kristensen, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Emil Klubb Setskog IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Osen, Andreas Auden Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pichler, Markus Eugen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schmidt, Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Ole Herø Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storjohann, Aleksander Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørlie, Simen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Villanger, Henrik Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bentzen, Olaus Oserud Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Five, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Frankrig, Ole Jakob Røe Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haakenaasen, Henrik Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjort-Larsen, Mads Gravråk Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmboe, Ole Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jøntvedt, Anders Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjølseth, Gaute Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, William Høines Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leer, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Jonathan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Næss, Daniel Azagra Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Sondre Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringstad, Gustav Hallberg Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røstad, Oskar Grøtte Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sollien, Eilif Bildøy Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stubberud, Henrik Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thørud, Eigil Sem Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wold, Fredrik Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Amdal, Anders Woo Weium Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Anseth, Bernhard Henriksen Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Backe-Bogstad, Sigve Heggem Klubb Blaker IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Blom-Hagen, Vebjørn Falk Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratteng, Simen Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brguljak, Danis Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybdahl, Halvor Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybdal, Wilhelm Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dynna, Christoffer Nes Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Egeberg, Mathias Sagdal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellingsen, Lukas Martinez Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Farbrot, Oskar Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjeld, Henrik Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flesjø, Magnus Straumann Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fæste, Filip Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gran, Callum Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønli, Stian Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gylseth, Johan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauge, Herman Glede Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Helsør, Einar Fjeld Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Horn, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Horn, Sebastian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Iversen, Ole Stornes Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Aslak Næss Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jernberg, Joakim Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkebøen, Tore Herman Finsrud Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kriszat-Løvfald, Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvaale, Eilev Klubb Heggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindefjeld, Torjus Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Magnus Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Oscar Singsaas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Meo, Filip Aleksander Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mills-Andersen, Martin Jay Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opstad, Jens Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rondeel, Endre Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røskeland, Mads Skårås Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanden, Olav Brandstorp Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skar, Simen Aaberg Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Petter Fløgstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenvold, Eivind Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stige, Petter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsen, Tobias Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thieme, Alfred Vestvik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvik, Sindre Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Viljar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømmerberg, Eivind Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tørstad, Henrik Vandvik Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Valhovd, Mathias August Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Valøy, Christopher Ottersland Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vatne, Lars Øderud Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wæhre, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ytterbø, Sondre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Økern, Sindre Kristoffer Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvstedal, Eirik Thunshelle Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aarstad, Sander Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasbø, Aksel Emil Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergland, Sigvart Eugen Klubb Mysen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berle, Johannes Søgaard Klubb Heggedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørgaas, Lars Broch Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Paal Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brein, Sindre Hvesser Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brekkan, Stian Melteig Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahle, Snorre Løkken Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dokset, Aleksander Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Doksrød, Andreas Utengen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dynna, Christoffer Nes Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Elstad, Sander Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Christian Stjern Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flenmoren, Martin Halvorsen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Franks-Penty, Alexander Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjessing, Andreas Aleksander Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grotli, Øyvind Egebakken Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønbakken, Sigurd Ankarstrand Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Halden, Halvor Tørnqvist Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hartvig, Sturla Hildre Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugland, Mads Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Marius Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Eirik Stiklestad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Mathias Stiklestad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jonsson, Isak Sören Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kallmyr, Eivind Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Joakim Eriksrud Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Khan, Hamza Ahmed Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolseth, Emil Rindal Klubb Heggedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kostøl, Vemund Skeime Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kråkenes, Asgeir Rolf Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Langøy, Mats Morgan Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindbæck, Jonas Hegna Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Malmbekk, Håkon Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martens Meyer, Julian Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Moe, Tobias Hellum Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Eivind Berner Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Morten Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ongstad, Sigurd Høilo Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ottersen, Tobias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønningsveen, Vetle Opheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sakariassen, Henrik Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Simensen, Sondre Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skurdal, Einar Brath Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Smeby, Alexander Apenæs Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Smestad, Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solhaug, Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangeland, Lars Ludahl Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavang, Jakob Høgalmen Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Steensen, Dennis Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stene, Eirik Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Talmo, Olaf Martin Aaserud Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Riiser Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Uttian, Torbjørn Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Lars Young Klubb Vestre Akers SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Westgaard, Daniel Martinsen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Audun Haugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Rolf Jeremias Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hofflund-nystad, Alexander Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjæreng, Aleksander Hallenstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Melsom-Johansen, Mathias Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Plows, Hugo Jocelyn Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røsæg, Alexander Malsten Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Slæperud, Oliver Iversen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aksnes, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Besseberg, Fridtjof Boland Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Døving, Hilmar Emanuel Søyset Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fürstenberg, Henrik Grotle Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Harbo-Lervik, Oscar Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelset, Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Vetle Klubb Setskog IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinsholt, Peder Molstad Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Woxen, Harald Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Maiken Christine Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvhaugen-Bjerke, Pernille Linnea Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhre, Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Torgersen, Marie Hareide Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Frida Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fasseland, Andrea Isabel Sem Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Alette Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Harbo-Lervik, Ingeborg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hygen, Ellen Margrete Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mølmann-Sand, Alma Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nesheim-Kristensen, Helena Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schmidt, Maja Dorthea Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Seland, Johanne Lien Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Valstad, Fanny Staff Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andenæs, Mie Gundersen Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Danielsen, Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finkenhavn, Marie Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugli, Sigrun Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Idsøe, Henriette Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjæstad, Vanessa Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lappegård, Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Hedda Victoria Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Mathea Edle Rundgren Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Scheele, Marie Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenvold, Ingeborg Klubb Årvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tunli, Sofie Lundeby Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østvold, Anne Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjanes, Eileen Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Blekeli, Martine Fiskerstrand Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Døvigen-Ousdal, Elsa Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksrud, Mina Kristine Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugan, Klara Saastad Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelset, Tuva Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jomaas, Helene Hoel Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kringlebotn, Bettina Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Catharina Da Silva Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Liahjell, Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Møller, Dina Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mølmann-Sand, Oda Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Tiril Kristine Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opedal, Sophie Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Katinka Lie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Seland, Elise Lien Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skar, Signe Aaberg Klubb Dikemark IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steinsholt, Eira Molstad Klubb Årvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Taug, Emilie Josefine Frosting Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Taug, Hannah Felicia Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torgersen, Matilde Hareide Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulvang, Sara Kristine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøe, Johanne Rognerud Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Christoffersen, Sara Klubb Askim IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredriksen, Anna Dale Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjedrem, Johanne Grønlien Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jeppsson-Hovi, Fredrikke Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Karlsen, Helene Håndlykken Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lorenzen, Rikke Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nekkar, Ranja Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Osnes-Ringen, Christina Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjevdal, Eline Klubb Ås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveen, Alva Barthel Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørlien, Lisa Fergusson Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tønsberg, Andrea Holt Klubb Fet Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Pia Young Klubb Vestre Akers SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østgulen, Ingrid Kapstad Klubb Skimt - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasland, Pia Engemoen Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andenæs, Lea Gundersen Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Elise Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Benjaminsen, Cornelia Duun Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berntzen, Iben Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjervig, Synnøve Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjønnes, Lisa Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Blindheim, Ingrid Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruarøy, Solveig Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fodstad, Sunniva Smith Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugli, Brinje Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hayler, Tora Estelle Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoff, Marthe Ramstad Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hygen, Ingrid Marie Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Sara Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Liahjell, Margrethe Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lyssand, Pernille Eidsgaard Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Marcussen, Filippa Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygren, Miina Katariina Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ottestad, Tora Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rolstad, Ingeborg Almeland Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rolstad, Kristiane Almeland Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Scheele, Oda Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Scott, June Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Spetalen, Tone Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Selma Maria Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tretli, Nora Tomine Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Widding, Hermine Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Økern, Fanny Varden Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Live Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Amalie Denise Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andresen, Filippa Bjerve Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berntzen, Vårhild Bakke Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brønmo, Julia Celine Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Byrløkken, Ylva Finne Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Helle Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Davies, Nina Lovise Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Edland, Nora Klubb Dikemark IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Embretsen, Nora Johanne Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Engdahl, Selma Løchen Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Kristin Schei Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Vestfossen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fürst, Ingrid Hermine Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønvold, Nora Marie Storvik Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland, Line Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hvamstad, Lina Eikenes Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkerud, Rikke Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jomaas, Karen Hoel Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogh, Ane Sofie Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mobakken, Ane Uglem Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Silje Berner Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhrum, Aurora Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pilskog, Marie Océane Duyckaerts Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rapp, Hanne Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Saga, Jenny Klubb Heggedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sollien, Frøya Bildøy Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulvang, Runa Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Åbyholm, Julie Elisabeth Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jacobsen, Ingeborg Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Victoria Lorena Braga Klubb Hakadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Valstad, Kaja Staff Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn de Paoli, Silje Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Frøysa, Sandra Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Granrud, Tyra Moa Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Oda Lykke Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hermansen, Ingrid Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Molly Iren Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundqvist, Camilla Johanne Klubb Ås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvhaugen-Bjerke, Pernille Linnea Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Melsom-Johansen, Emilie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rugsland, Hannah Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryen, Linea Thingnes Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørvig, Malin Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørvig, Kaia Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K17 og eldre - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Elin Klubb Fet Skiklubb Klasse K17 og eldre Øvelse 5 km fri
Navn Bratteng, Angelica Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse K17 og eldre Øvelse 5 km fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb IL Jardar Klasse K17 og eldre Øvelse 5 km fri
Navn Grønvold, Eline Storvik Klubb Hakadal IL Klasse K17 og eldre Øvelse 5 km fri
Navn Randlev, Mia Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse K17 og eldre Øvelse 5 km fri
Navn Sedeniussen, Sandra Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K17 og eldre Øvelse 5 km fri
Navn Thorvaldsen, Mia Finjarn Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K17 og eldre Øvelse 5 km fri

M17 og eldre - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Håvard Klubb Nittedal IL Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Berger, Olav Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjerke, Ole Tobias Utne Klubb Sørum IL Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Engelund, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Halden, Gjermund Tørnqvist Klubb Koll, IL Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Hamelin, Jacob Klubb Fet Skiklubb Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Hatten, Bjørn Roar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Hesselberg, Fredrik Wøien Klubb Hakadal IL Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Heyn, Thomas Klubb Gjerdrum IL Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Holm, Sindre Klubb IL Jardar Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Jensen, Marius Lunder Klubb Fet Skiklubb Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Johansen, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Kringlebotn, Marcus Klubb Gjelleråsen IF Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Kristiansen, Rudi Klubb Oslostudentenes IK Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Lange, Mathias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Lindgren, Hermann Herger Klubb Jutul IL Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Løvstad, Øyvind Fredrik Klubb Nes Ski Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Marcussen, Espen Weyergang Klubb Foren.Til Ski-Idrettens Fremme Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Melsom, Halvor Nissen Klubb Hakadal IL Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Moan, Lars Østeberg Klubb Sørkedalens IF Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Ringstad, Karl Hallberg Klubb Nittedal IL Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Rogne, Anders Johan Klubb Hakadal IL Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Rondeel, Erlend Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Skara, Marius Andvik Klubb Hakadal IL Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Solbakken, Martin Klubb IL Jardar Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Solberg, Ole Kristian Klubb Nittedal IL Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Storvik, Vetle Klubb Gjelleråsen IF Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Sunde, Petter Klubb Gjelleråsen IF Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Sveen, Snorre Barthel Klubb Fossum IF Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Thorvaldsen, Mattis Finjarn Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Tjøgersen, Sander Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
Navn Tønsberg, Asbjørn Holt Klubb Fet Skiklubb Klasse M17 og eldre Øvelse 7,5 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Cornelius Poppe, NTB Scanpix