Hopp til innhold

Solan Gundersen Vinterleker hopprenn

  • Når: 23.02.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Alvdal, Sandegga
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse K35 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse K35 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse K35 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse K48 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse K35 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse K35 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse K35 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse K48 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 12 år - K35

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armo, Ivar Øivindson Rief Klubb Botne SK Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Beyer, Iver Narum Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Bratbakken, Magnus Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Brathagen, Linus Klubb Sandar IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Bysveen, Trym Vestlund Klubb Vallset IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Grøndal, Håkon Klubb Harpefoss IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Gunnerød, Oddvar Klubb Istad IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Haugen, Matheas Klubb Næroset IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Korssletten, Lukas Eid Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Langmo, Anders Kristoffer Klubb Fjellørnen IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Leiråmo, Erik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Lundeby, Sverre Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Nygaard, Jakob Fredriksen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Olsen, Martin André Nordheim Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Røberg, Oscar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Røberg, Ludvig Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Skaug, Emil Schønemann Klubb Hobøl IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Steinan, Sondre Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Svenningsen-Fjeld, Odd Harald Klubb Raufoss Hopp Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Sørensen, Stian August Klubb Kongsberg IF Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Thomassen, Erik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Tveiten, Nicklas Klubb Heddal IL Klasse G 12 år Øvelse K35

G 13 år - K35

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sander Hallanger Klubb Botne SK Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Andres, Abayomi Magnus Klubb Østre Aker Skiklubb - Ski Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Bekkum, Elias Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Bergh-Hansen, Vebjørn Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Brenden, Emil Klubb Harpefoss IL Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Christensen, Arnt Nicolai Klubb Hobøl IL Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Dalen, Ola Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Fjorden, Alexander Ervik Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Gravdal, Didrik Moe Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Hancke-Framstad, Ole Klubb Kollenhopp Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Johannessen, Marius Klubb Slitu IF Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Kaiser, Henrik Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Kindlistuen, Martin Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Lundhaug, Walter Klubb Østre Aker Skiklubb - Ski Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Nilsen, Sindre Klubb Kollenhopp Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Orset, Ola Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Rønningen, Elias Klubb Hof IL Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Sandsether, Noah Espenhahn Klubb Røykenhopp Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Solem, Alf Sverre Aamo Klubb Nansen, IL Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Stensland-Larsen, Brage Klubb Sandar IL Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Strandbråten, Mats Klubb Kongsberg IF Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Walseth, Jakob Alvsåker Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse K35

G 14 år - K35

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli-Eriksen, Henrik Marinius Klubb Tromsø Skiklub Klasse G 14 år Øvelse K35
Navn Sprauten, Albert Klubb Sprova IL Klasse G 14 år Øvelse K35

G 14 år - K48

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkem, Jonas Tibor Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Bjørkli-Eriksen, Henrik Marinius Klubb Tromsø Skiklub Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Dalen, Syver Rusten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Grønvold, Marcus Laurentz Piene Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Grøv, Knut Ola Klubb Vikersund IF Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Haugen, Øystein Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Hoel, John Helge Dalbak Klubb Aurskog/Finstadbru SK Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Sprova IL Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Leiråmo, Iver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Pettersen, Jonas Klubb Botne SK Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Tandberg, Leander Klubb Botne SK Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse K48

J 12 år - K35

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Græsli, Kjersti Klubb Tydal IL Klasse J 12 år Øvelse K35

J 13 år - K35

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høien, Ane Elinsdatter Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse K35
Navn Scheie, Lisa Klubb Sør-Fron IL Klasse J 13 år Øvelse K35

J 14 år - K35

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspebakken, Ane Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse K35
Navn Liane, Marie Klubb Kongsberg IF Klasse J 14 år Øvelse K35

J 14 år - K48

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Isaksen, Anie Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse K48
Navn Løken, Josefine Klubb Askim IF Klasse J 14 år Øvelse K48
NIF-EPI02, 02
Foto: Håkon Mosvold Larsen, NTB Scanpix