Hopp til innhold

Kollmila

Søndag 3. mars 2019 blir det igjen et fartsfylt langløp i friteknikk. I år blir det startsted Hemingseter og målgang i Kollen for både Kollmila og Halvmila. Pga. forholdene er Kollmila redusert til ca 5.5 km. NGP Skifestival for utviklingshemmede inngår også i Kollmila-arrangementet denne dagen

  • Når: 03.03.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Frognerseteren til Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100
Start 03.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse UH Utviklingshemmet Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse UH Utviklingshemmet Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse UH Utviklingshemmet Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100
Start 03.03.2019 Klasse UH Utviklingshemmet Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 7-9 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aasebø, Lavrans Bakken Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aasebø, Tallak Bakken Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Alm-Edvardsen, Sindre Klubb Rustad IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Andersen, Dennis Chiu Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aspelund, Kjetil Nyland Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Baklien, Felix Hellgren Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bell, Vilmer Fritjof Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørnsrud, Thea Klubb Rustad IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Book, Gustav Klubb Røa IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Boye-Holmefjord, Frida Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brandsnes, Jacob Bjerkedal Klubb Njård Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brenna, Celine Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Njård Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Böker, Amund Hagen Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Camerer, Oscar Gram Klubb Njård Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dahl, Linnea Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eidsvik, Maya Klubb Njård Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ekeland, Martin Hytten Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ellingsen, Emilie Victoria Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Finnvold, Aslak Eika Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Flaa, Phillip Greve-Isdahl Klubb Njård Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Garberg, Henriette Johanne Onsrud Klubb Heming, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Giving, Tirill Klubb Try, Idrettslaget Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haga, Andrine Wiesener Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hallingstad, Eline Falck Klubb Haslum IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Henning, Håkon Bruksås Klubb Hasle-Løren IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjelseth, Pernille Sagen Klubb Hasle-Løren IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Høgberg-Hoe, Laurits Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ingierd, Håkon Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, Ane Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johannessen, Christian Schei Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Hermine Sophie Klubb Heming, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jørgensen, Emil Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Keul, Victor Klubb Røa IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjøren, Peder Klubb Rustad IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kolderup, Herman Refvem Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kolderup, Gustav Refvem Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Koren, Ingeborg Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Krogh, Georg Zan Klubb Rustad IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Krogstad, Martine Jonsborg Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Larsen, Oda Juliane Sletten Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lehovd, Ingrid Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lindefjeld, Alexander Gustav Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Löwhagen, Agnes Rongstad Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Malterud, Ineke Bjørnstad Klubb Njård Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Martinsen, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mathiesen, Leo Barstad Klubb Haslum IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mathiesen, Eira Barstad Klubb Haslum IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Melhus, Erle Solbjørg Klubb Heming, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Midtskogen, Astrid Aurora Klubb Try, Idrettslaget Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mikkelsen, Emilie Falkenberg Klubb Rustad IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moe, Theodor Hartz Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myrmo, Johannes Folland Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nilsen, Eike Otterbein Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Olden, Andrine Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Olsen, Emil Mathias Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Preus, Oliver Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Qvigstad, Julie Klubb Njård Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rasch-Halvorsen, Iris Louise Teigen Klubb Heming, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rivelsrud, Lotte Emilia Klubb Heming, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Robstad, Emil Klubb Rustad IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rognli, Ella Marie Rebekka Klubb Haslum IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rognstad, Tuva Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ruud, Selma Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Schwab, Siren Norderud Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Simecek, David Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skogstrøm, Ingrid Aas Klubb Haslum IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skramstad, Eirik Kofoed Klubb Haslum IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skramstad, Oda Kofoed Klubb Haslum IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storli, Sondre Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stray, Julie Borge Klubb Njård Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stølan, Eirik Antonsen Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stølen, Mika Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svanæs, Vetle Røvik Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thommessen, Ellinor Klubb Try, Idrettslaget Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tjore, Tind Kirvil Haaland Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Valio, Sigrid Anea Sætnan Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Valio-Bjåen, Anna Maria Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vinsrygg, Julia Nawara Klubb Rustad IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Welde, Elise Amundsen Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Werner-Hjelmeland, Charlotte Alise Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øien, Frida Klubb Haslum IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles

G 10 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhus, Haakon Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Avice, Alexander Landsverk Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Blix, Sebastian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bredmose, Magnus Stenseth Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Byatt-Bakken, Emrik Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eriksson, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fjell, Johannes Martin Walhovd Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fjellheim, Lars August Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Føyen, Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grande, Sverre Berling Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Harstad, Trygve Gjul Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hasle, Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holmén, Sverre Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Høgberg-Hoe, Julian Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Inderhaug, Ulvar Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Innselset, Erik Skjellevik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, Asbjørn Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Juul-Gam, Jens Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kristensen, Alf Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Køber, Benjamin Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Larsen, Vetle August Sletten Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lauvstad, Storm Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lekva, Olav Kolbein Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Leopolder, August Myklebust Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mathisen, Kasper Kjenner Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mossin, Lars Gramshaug Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myklebust, Ole Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Noordhof-Hansen, Martin Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Otterstad, Eskil Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Pinney, Jacob Alexander Lister Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Refvem, Timian Xander Langedrag Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Roland, Leon Norderud Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Scheie, Harald Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Simecek, Adam Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjønhaug, William Askjem Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Smith-Hedemark, Harald Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sortevik, Lauritz Tagholdt Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stray, Casper Borge Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svare, William Oscar Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Søbstad, Audun Mathias Skaare Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tofte, Jonas Vigestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tonby, Eirik Gagnum Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Torseth, Thomas Georg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Valio, Aksel Johannes Sætnan Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Valio-Bjåen, Såvi Aleksander Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vislie, Ole Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vogt-Lorentzen, Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vågen, Herman Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Waage, Ingmar Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ånensen, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles

G 11 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Alm-Edvardsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aspelund, Andreas Nyland Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Book, Benjamin Thomsen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Edvardsen, Jørgen Eikeland Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eikheim, William Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ekeland, Herman Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engelstad, Sondre Torkildsrud Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Erichsen, Oliver Mariager Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Evers, Fredrik Pillgram Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Finnerud, Jakob Braaten Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grande, Sverre Berling Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hafskjold, Sondre Prytz Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heggløv, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjelseth, Kristoffer Sagen Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hodne, Theo Oscar Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Klafstad, Augustin Martin Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kolderup, Jakob Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Koller-Sato, Sigurd Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Opland, Victor Voie Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Pettersen, Iver Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Reisegg, Jørgen Holbø Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rognstad, Ola Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sidelnikov, Ivan Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skaug, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Solberg, Adam Tormodsønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Steinsholt, Peder Molstad Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svanæs, Haakon Røvik Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svartedal, Storm Halvor Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tyriberget, Mikkel Halvorsen Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tysseland, Thomas Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ulleberg, Trym Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wildhagen, Edvard Saltveit Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østlie, Petter Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øyen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles

G 12 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berg, Ole Christian Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Birkemoe, Erik Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørnstad, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bratlie, Haavard Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brustad, Casper Fossen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eckhoff, Nicolai Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ellingsen, Joakim Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engeseth, Felix Suhrke Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn ESCUDERO, BRUNO Klubb C.P. Mayencos Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Forfang, Espen Vikram Sunder Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haga, Albert Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heyerdahl, Kristoffer Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Høiby, Max Edvard Lundegaard Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hågensen, Markus Svestad Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjøren, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Krogstad, Mads Jonsborg Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Krohn-Hansen, Mikael Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lundeby, Sverre Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordviken, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordviken, Markus Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Opheim, Even Klubb Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Resen-Fellie, Morten André Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sebjørnsen, Henrik Elias Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sidelnikov, Georgy Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Solheim, Even Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Spilling, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svangtun, Magnus Etholm Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tonby, Martin Gagnum Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Undeberget, Olav Solheim Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles

G 13 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn ARRIZABALAGA, JOANES Klubb C.P. Mayencos Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bakken, Elias Røsholt Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Flaten, Mathias Jovik Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fossli, Trym Eivind Tønnessen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ganc-Petersen, Alexander Melin Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Grøan, Kristoffer Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hafskjold, Eskil Prytz Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hæstad, Sebastian Sylta Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ingierd, Jonas Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ingnes, Eskil Synnevåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kjøren, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Klafstad, Gaspar Martin Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Klouman, Hans Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn LASA, MARTIN Klubb C.P. Mayencos Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lundqvist, Sondre Georg Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Löwhagen, Sigurd Rongstad Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Midtskogen, Sigurd Lavrans Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nesse, Alexander Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Noraker, Storm Gabriel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ringdal, Axel Johan Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skaug, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skodvin, Johan Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tjetland, Falk Eidså Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tjøgersen, Iver Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Vigdal, Elias Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wirstad, Oskar Mollatt Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ødegårdstuen, Even Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 14 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Borge-Andersen, Simen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Børringbo, Sverre Avlund Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn IRURIETA, IBON Klubb C.P. Mayencos Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lemyre, Tobias Pierre Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Moe, Aleksander Gulseth Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Mork, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ringsby, Mikkel Ryan Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Røise, Henrik Nummedal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sparrevik, Lars Christofer Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Svartedal, Arnt Theodor Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sølhusvik, Bo Larsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tonby, Jakob Gagnum Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wilsberg, Jonas Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Østvold, Einar Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalstad, Andreas Jacobsen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Herberg-Aas, Iver Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Larsen, Nikolai Sundt Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lindén, Noah Lars Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Surnevik, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn ARIAS-CAMISÓN, ENRIQUE Klubb C.P. Mayencos Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brekke, Simen Kjelstrup Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn PUY, ASIER Klubb C.P. Mayencos Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 10 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Andresen, Alba Brundtland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berents, Sara Kristina Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørnstad, Elise Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bøhmer, Kristin Marie Kolle Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Digre, Mathilde Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Evju-Warnken, Selma Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Glad-Pilskog, Katja Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gohn, Henriette Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Granheim, Kari Haugstoga Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gulbrandsen, Nor Norderval Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hauge, Amalie Romfog Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hellum, Julie Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjelseth, Pernille Sagen Klubb Hasle-Løren IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jacobsen, Emma Klem Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jarnæss, Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jordhøy, Nora Hermansen Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kardel, Ingvild Saga Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjerkreit, Ingrid Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kolberg-Svartvatn, Hedda Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvamme, Karoline Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lied, Therese Steenbuch Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Löwhagen, Ebba Rongstad Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mansfield, Liv-Amalie Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Meder, Johanne Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mossige, Susanne Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myrmo, Sina Folland Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Omland, Oline Wik Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Roth, Tuva Ryste Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Scheele, Ella Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Schwab, Erle Norderud Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sjøberg, Ida Celine Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storvik, Emilie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stølan, Agnes Castberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vaagland, Louise Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østengen, Kristin Finne Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles

J 11 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Matilde Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Andresen, Mie Günther Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergh, Maren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ekkeren, Astrid Steinvik Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fahre, Kamilla Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fjellheim, Synne Marie Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Giving, Martine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Harstad, Ildri Gjul Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugerud, Alva Rygnestad Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hellum, Elsa Ylva Nordlander Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Emma Wilhelmine Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kongsvold, Karoline Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Koren, Mathilde Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Landgraff, Julia Johnsrud Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lundqvist, Camilla Johanne Klubb Ås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Martinsen, Mathilde Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nesse, Anniken Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Preus, Marie Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ringdal, Hanna Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ringsby, Iben Ryan Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rolén, Martine Bjarøy Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rushfeldt, Live Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røise, Sofie Nummedal Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skar, Thea Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sparrevik, Lina Elisabeth Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stomperud, Selma Hagen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storli, Sarah Elise Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sundin, Vilde Timm Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sølland, Tilde Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tanderø, Selma Skaare Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thorstensen, Iben Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Valio, Ava Viktoria Sætnan Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Zistler, Mathea Sara Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles

J 12 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Andreassen, Liv Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bell, Petra Helene Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bender, Eline Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjurstrøm, Marie Ekeland Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Blegen, Ida Charlotte Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Blekeli, Emma Johanne Fiskerstrand Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Esmann, Tuva Dale Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Evju-Warnken, Sofie Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hauge, Martine Romfog Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hvenekilde, Synne Nordby Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hyvang, Hennie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Håland, Sunniva Wik Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen-Barli, Iben Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Krogh, Juni Fang Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lekva, Una Sofie Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Meder, Sigrid Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mossige, Else Julie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myhre, Elisabeth Nagy Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nyhuus, Inger Helene Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skrivervik, Anna Dokken Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sortevik, Helene Tagholdt Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sparrevik, Julie Victoria Borges Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Vestre Akers SK Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svendsen, Lea Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tasken, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thulin, Klara Isabelle Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vogt-Lorentzen, Noor Emilie Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Watndal, Lisa Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles

J 13 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalstad, Marie Jacobsen Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Aas, Karoline Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Aase, Julie Birgitte Wisløff Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Andresen, Hannah Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Berge-Røkenes, Oda Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Foss, Linnea Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gundersen, Johanne Terland Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Johannessen, Mathea Schei Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jortveit, Helga Nergården Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lemyre, Kaisa Kristina Louise Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Prestrud, Helene Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rønningen, Live Sagaas Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stølen, Stella Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tjore, Marthea Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Vale, Julie Nyvold Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wahl, Gyda Amalie Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Østensen, Guro Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 14 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Dina Gaupås Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bell, Ebba Jakobine Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bergh, Anniken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bull, Julia Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bunde, Sunniva Persson Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn CHACON, IRUNE Klubb C.P. Mayencos Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Falch-Hennum, Synne Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Horn, Ragna Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kristoffersen, Angela Maria Kvam Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Myklebust, Pauline Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Opheim, Olivia Klubb Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ottesen, Anna Øy Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ruud, Hanna Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Scheele, Marie Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Scheie, Nora Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skar, Nina Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Taraldsen, Jennie Rostock Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Østvold, Anne Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn CHACON, ILAZKI Klubb C.P. Mayencos Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fahre, Marie Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wiklund, Inga Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn LASA, AMAIA Klubb C.P. Mayencos Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn SERRA, ADRIANA Klubb C.P. Mayencos Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

K 17 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bruarøy, Solveig Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Scheele, Oda Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles

K 18 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolin, Ingvild Soland Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bygrave, Tuva Røkeberg Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles

K 19/20 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles

M 17 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berrefjord, Håkon Omholt Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri felles

M 19/20 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kringlebotn, Marcus Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles

Menn senior - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gimenez Saez, Adrian Klubb C.P. Mayencos Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri felles

UH Utviklingshemmet - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schia, Torger Helle Klubb Koll, IL Klasse UH Utviklingshemmet Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Trana, Kristian Hårstad Klubb Koll, IL Klasse UH Utviklingshemmet Øvelse 7,5 km fri felles

UH Utviklingshemmet - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidslott, Marikken Klubb Lyn Ski Klasse UH Utviklingshemmet Øvelse 5 km fri felles
Navn Melhuus, Knut Rødevand Klubb Heming, IL Klasse UH Utviklingshemmet Øvelse 5 km fri felles
Navn Ruud, Morten Klubb Heming, IL Klasse UH Utviklingshemmet Øvelse 5 km fri felles
Navn Tomasson, Holmar Myklebust Klubb Koll, IL Klasse UH Utviklingshemmet Øvelse 5 km fri felles
Navn Ulsrud, Øyvind Klubb Koll, IL Klasse UH Utviklingshemmet Øvelse 5 km fri felles
Navn Wiker, Kristoffer Ersgaard Klubb Koll, IL Klasse UH Utviklingshemmet Øvelse 5 km fri felles
Navn Ørbeck, Anders Vreim Klubb Koll, IL Klasse UH Utviklingshemmet Øvelse 5 km fri felles

UH Utviklingshemmet - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønvold, May Klubb Brunlanes IL Klasse UH Utviklingshemmet Øvelse 5 km fri felles
Navn Nyhus, Kristin Marie Klubb Heming, IL Klasse UH Utviklingshemmet Øvelse 5 km fri felles
Navn Sirevåg-Nordengen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse UH Utviklingshemmet Øvelse 5 km fri felles
NIF-EPI02, 02
Foto: Dustin Satloff/Getty Images/AFP