Hopp til innhold

Rudsbygdrennet

Kretsrenn for barn 8-16 år. Klassisk enkeltstart. Rennet inngår i årets Gålå cup. Arrangementsinfo på facebook: https://www.facebook.com/events/571168360009208/

  • Når: 23.02.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Rudsbygd
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fougner, Olav Dalsveen Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordlien, Even Øverland Klubb Gausdal Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rudi, Amund Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saxegaard, Simon Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvam Ausen, Martinius Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Parthaugen, Martin Klubb Torpa Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruksås, Aksel Brekke Klubb Bødalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten, Tobias Klubb Sel IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausen, August Kvam Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rudi, Håvard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øien, Vetle Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Heggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bleken, Peder Bjerke Klubb Rudsbygd IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saxegaard, Fredrik Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bleken, Ole Herman Bjerke Klubb Rudsbygd IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øien, Sivert Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bleken, Tuva Rimstad Klubb Rudsbygd IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flo, Josefina Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holen, Hanne Sivertsvoll Klubb Gausdal Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Paulsen, Oda Elinor Klubb Gausdal Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tyldum, Tora Kristine Klubb Rudsbygd IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bleken, Mari Bjerke Klubb Rudsbygd IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Tiril Windju Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finstad, Henriette Klubb Rudsbygd IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hammershaug, Sara Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten, Mathea Klubb Sel IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tyldum, Lovisa Klubb Rudsbygd IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rudi, Marte Klubb Sør-Fron IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletten, Madeleine Klubb Sel IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensby, Gina Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bleken, Mathea Rimstad Klubb Rudsbygd IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordlien, Mari Øverland Klubb Gausdal Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB Scanpix